Rekolekcje Adwentowe

Rekolekcje adwentowe
w Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin
8 – 10 grudnia 2022 r.


Rekolekcjonista – Ks. Krzysztof Bajorek
Kapłan z parafii Zakliczyńskiej, duszpasterz diecezji tarnowskiej dla osób
potrzebujących wsparcia i uzależnionych.

08 XII – Czwartek – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NM Panny

7.00 – Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NM Panny

7.30 – Msza św. z nauką: MB Niepokalana i co to są uzależnienia?

9.00 – Msza św. z nauką: MB Niepokalana i co to są uzależnienia?

11.00 – Msza św. z nauką: MB Niepokalana i co to są uzależnienia?

Od 12.00 do 13.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu -Godzina Łaski

16.00 ... czytaj więcej

Intencje – Grudzień

01/12/2022 czwartek

godzina

intencja

06:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny

07:00

+ Anna Urbańska – od sąsiadów z ulicy 3 Maja i Wolności

07:00

+ Teresę Jagiełło od Jolanty Adamczyk z rodziną

08:00

+ Szczepan Micuła (Gr.)

08:00

+ Honoratę Wełna – od rodziny Owcarz i Marzec

09:00

Do Chorych

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Anna Julia Urbańska – od Joanny Musialskiej z rodziną

18:00

+Franciszek , Bronisława i Zofia Szymczyk.

02/12/2022 piątek

bł. Karola de Foucauld, kapłana

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa w intencji Dusz w czyśćcu cierpiących i zmarłych zgłoszonych na wypominki.

07:00

+ Józef Gołąb

07:00

+ Anna Urbańska – od Barbary i Leszka Będkowskich

08:00

+ Szczepan Micuła (Gr.)

08:00

+ Honoratę Wełna – od Anny Szoty z rodziną

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+Jan Dziedzic w 4 rocz. śmierci i Jego żonę Krystynę Dziedzic

18:00

+ Anna Urbańska – od sąsiadów z bloku 4A

Po Mszy św

Nabożeństwo z modlitwą wstawienniczą

03/12/2022 sobota

Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana

godzina

intencja

06:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny

07:00

o zdrowie Boże Błogosławieństwo opiekę Matki Bożej Śnieżnej  dla Wiesławy i Zdzisława

07:00

+ Jana Czecha i Edwarda Piątkowskiego i zmarłych z rodzin Piątkowskich i Czechów

08:00

+ Anna Urbańska – od nauczycieli emerytów

08:00

+ Szczepan Micuła (Gr.)

14:00

Chrzest

17:00

Nabożeństwo Różańcowe z modlitwami pierwszosobotnimi wynagradzającymi

18:00

W intencjach Maryi

18:00

+ Anna Witalis Pleban

04/12/2022 niedziela       II N. Adwentu

św. Barbary, dziewicy i męczennicy;

godzina

intencja

07:30

+ Ks. Bolesława Kastka

09:00

O zdrowie i Boże Błogosławieństwo opiekę Matki Bożej dla Aldony

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie

11:00

+ Szczepan Micuła (Gr.)

12:00

/Cisowa/+ Olga Byrczek – od sekcji zaopatrzenia i administracji szpitala powiatowego w Zakopanem

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

W 35 rocznicę ślubu Bożeny i Andrzeja Mikulskich z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Boże Śnieżnej /rezerwacja/

05/12/2022 poniedziałek

godzina

intencja

06:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny

07:00

Za rodziny – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

07:00

+ Anna Urbańska – od Danuty Jurczak i Anny Woźniczko

08:00

+ Szczepan Micuła (Gr.)

08:00

+ Honoratę Wełna – od Koła Różańcowego z Dwonowic

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Władysław Leon i Stanisław Kaziród

18:00

+ Eugeniusz Miśkiewicz – od wnuka Łukasza z żoną

06/12/2022 wtorek

św. Mikołaja, biskupa

godzina

intencja

06:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny

07:00

Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Anna Urbańska – od sąsiadów z Bloku 4

08:00

+ Szczepan Micuła (Gr.)

08:00

+ Honoratę Wełna – od Koła Różańcowego z Dzwonowic

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Marianna i Stanisław Lis, Bronisława i Michał Gajewscy, Marianna i Augustyn Konieczni, Zuzanna i Teofil Banaś, Janina i Franciszek Pindera

18:00

+ Celina Grabowska od rodziny Jurczaków

07/12/2022 środa

Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa

godzina

intencja

06:00

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny

07:00

Za rodziny – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

07:00

+ Anna Urbańska – od Bożeny i Grzegorza Bronkowskich

08:00

+ Szczepan Micuła (Gr.)

08:00

+ Honoratę Wełna – od Teresy i Antoniego Kowalczyk z rodziną

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Zbigniewa i Małgorzatę Witkowskich- od Syna z Rodziną

18:00

+Zbigniew w 2 rocz. śmierci i Małgorzatę Witkowskich od córki

08/12/2022 czwartek

Odpust zakonny w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

godzina

intencja

07:00

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny

07:30

+ Marian Opiłka

07:30

+ Szczepan Micuła (Gr.)

09:00

+ Latacz Antoni w 26 rocznicę śmierci i rodziców Władysław i Otylia Latacz

09:00

+ Annę i Lucjana Patoła

11:00

+ Celina Grabowska – kuzynki Emili Grobela z rodziną

12:00

Godzina Święta – Adoracja

16:00

W intencji  Róż Różańcowych Rodziców modlących się za swoje dzieci, o Boże błogosławieństwo, Dary Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+Leokadia i Leon Rozlach Marianna i Franciszek Dziedzic zmarłych z rodziny

Rekolekcje w Sanktuarium

09/12/2022 piątek

św. Leokadii, dziewicy i męczennicy; św. Juana Diego; św. Piotra Fourier, kapłana

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa w intencji Dusz w czyśćcu cierpiących i zmarłych zgłoszonych na wypominki.

07:00

O nawrócenie grzeszników, za kościół święty, za kapłanów i za dusze w czyśćcu cierpiące.

07:00

+ Arkadiusz Worna w 1 rocznice śmierci

08:00

+ Szczepan Micuła (Gr.)

08:00

+ Honoratę Wełna – od rodziny Goc i Słabosz

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Mieczysław Janina Ryszard Maj

18:00

+ Celina Grabowska – kuzynki Małgorzaty Jurczak

Rekolekcje w Sanktuarium

10/12/2022 sobota

godzina

intencja

06:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny

07:00

+ Andrzej Drąg – od żony i córek z rodzinami

07:00

+ Marianna Słowik – rodziny Grószczyńskich

08:00

+ Anna Urbańska – od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego szkoły Podstawowej nr. 1 w Pilicy

08:00

+ Szczepan Micuła (Gr.)

11:00

Chrzest

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Genowefę Chiciak – od Teresy i Bogusława

18:00

+Regina i Wiesław Szewczyk i wszystkich zm. z Rodziny.

Rekolekcje w Sanktuarium

11/12/2022 niedziela                      III ... czytaj więcej

Intencje Listopad

01/11/2022 wtorek

Uroczystość Wszystkich Świętych

godzina

intencja

07:30

+ Marianna Błażkiewicz – od Tomasza Milika

07:30

+ Janina Adamczyk (mama O. Dk. Waldemara Adamczyk)

09:00

+ Marian Jerzyt Karol Szwed , z rodziny Wieczorków Marianna Lach Ignacy Kosmala

11:00

+ Tadeusza Dziedzic i Tadeusz Adamczyk – Sanktuarium

11:00

+ Joanna Świerczewska (Gr.)      
W Parafii św. Jana

17:30

Droga Krzyżowa za Dusze w Czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

W intencjach Maryi

18:00

Msza św. Gregoriańska za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

02/11/2022 środa

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych; Dzień Zaduszny

godzina

intencja

07:30

+ Józef Gołąb

07:30

+ Piotr Kociołek – od Ewy i Mariana Pilak

09:00

+ Marianna Błażkiewicz – od rodzin Grudzińskich i Orubów

09:00

+ Joanna Świerczewska (Gr.)

11:00

+ Marianna Feliks Kazimierz Józef i Wojciech Kłęk, Irena Paweł i Antoni Szczepankiewicz

17:30

Droga Krzyżowa za Dusze w Czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Józef w 25 rocznicę śmierci, Władysława Roman Stanisław Józefa Michał

18:00

Msza św. Gregoriańska za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

03/11/2022 czwartek

św. Huberta, biskupa;

godzina

intencja

07:00

+ Helena i Stanisław Świderscy, Helena i Jan Gomółka, Stanisław Świderski

07:00

+ Joanna Świerczewska (Gr.)

07:30

+ Janina Wacowska – od rodzin Bąchorów i Koclęgów

07:30

+ Piotr Kociołek – od sąsiadów z ul Żwirki i Wigury Oświęcim

09:00

Do Chorych

17:30

Droga Krzyżowa za Dusze w Czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

+ Jakub Cieślik w 6 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Cieślików i Janickich

18:00

Msza św. Gregoriańska za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

04/11/2022 piątek

godzina

intencja

07:00

O nawrócenie grzeszników, za kościół święty, za kapłanów i za dusze w czyśćcu cierpiące.

07:00

+ Joanna Świerczewska (Gr.)

07:30

+ Janina Wacowska – od rodziny Iskierków

07:30

+ Piotr Kociołek – od sąsiadów Rodarckich z dziećmi i wnukami

17:30

Droga Krzyżowa za Dusze w Czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

+ zmarłych z rodzin Janickich i Cieślików.

18:00

Msza św. Gregoriańska za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

18.30

Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uzdrowienie

05/11/2022 sobota

św. Elżbiety i Zachariasza, rodziców św. Jana Chrzciciela

godzina

intencja

07:00

+Piotra Dziedzica i za wszystkich zm. z Rodziny.

07:00

+ Joanna Świerczewska (Gr.)

07:30

+ Janina Wacowska – od Czesława Grabowskiego z Dobrej z rodziną

07:30

+ Robert, Mikołaj i Stanisława Grabowscy. Michalina i Józef Jędros.

17:30

Droga Krzyżowa za Dusze w Czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

+ Bronisław Kapuśniak – od rodziny

18:00

Msza św. Gregoriańska za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

18.50

Pierwszo-sobotnia adoracja wynagradzająca

06/11/2022 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Leon i Leokadia Rozlach

07:30

+ Jana, Zofię Słowików

09:00

+ Alina Smok w 4 rocznicę śmierci, oraz zmarłych z rodziny Smok

09:00

+ Joanna Świerczewska (Gr.)

11:00

W intencji tutejszej Wspólnoty Franciszkańskiego Zakonu Świeckich Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie

12:00

/Cisowa/ + Stefanię Nowak – od Eweliny i rodziny. Rezerwacja.

17:30

Droga Krzyżowa za Dusze w Czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza św. Gregoriańska za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

07/11/2022 poniedziałek

godzina

intencja

07:00

+ Czesław Skorupa – od chrześniaka Sławomira z rodziną

07:00

+ Joanna Świerczewska (Gr.)

07:30

+ Janina Wacowska – od Alicji i Zdzisława Kotlarskich

07:30

+ Piotr Kociołek – od sąsiadów Gorgoniów z dziećmi

17:30

Droga Krzyżowa za Dusze w Czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

+ Janina Wacowska – od rodziny Roch i Bąba ze Smolenia

18:00

Msza św. Gregoriańska za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

08/11/2022 wtorek

bł. Jana Duns Szkota, kapłana

godzina

intencja

07:00

Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Joanna Świerczewska (Gr.)

07:30

+ Janina Wacowska – od rodziny Kyć

07:30

+ Piotr Kociołek – od Ireny i Anny Szal

17:30

Droga Krzyżowa za Dusze w Czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

+ Aniela Smok, Joanna Kowal, Józef Mańko i zmarłych z rodziny

18:00

Msza św. Gregoriańska za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

09/11/2022 środa

godzina

intencja

07:00

+ Marianna Błażkiewicz – od  Antoniny Latacz

07:00

+ Joanna Świerczewska (Gr.)

07:30

+ Filomena i Jan Szywacz, Natalia Bontorek, Stanisław Szywacz

07:30

+Wicentyna Wit, Waldemar i Stanisława Libera oraz Katarzyna i Jan Libera. Marianna i Piotr Pustułka.

17:30

Droga Krzyżowa za Dusze w Czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

+ Marianna Pieszczyk – Jana i Marianny Bąba z Zawiercia

18:00

Msza św. Gregoriańska za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

10/11/2022 czwartek

Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;

godzina

intencja

07:00

+ Marianna Błażkiewicz – od Janiny Urszuli i Jacka

07:00

+ Joanna Świerczewska (Gr.)

07:30

+ Janina Wacowska – od koleżanek z pracy córki Anny

07:30

+ Piotr Kociołek – od Elżbiety i Piotra Pokwiczał

17:30

Droga Krzyżowa za Dusze w Czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

+ Aniela i Józef Drąg

18:00

Msza św. Gregoriańska za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

11/11/2022 piątek

Święto  Niepodległości

godzina

intencja

07:00

+ Piotr Kociołek – od Korneli Łakomy

07:00

+ Joanna Świerczewska (Gr.)

07:30

Za Marcela Pelon w 18 rocznice urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski w dorosłym życiu. Rezerwacja

07:30

+ Alicja i Wiktor Sobczyńscy

17:30

Droga Krzyżowa za Dusze w Czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

+ Helena i Piotr Bartos, oraz Stanisława i Władysław Hajdas i zmarłych z rodziny Goncerz i Bartos

18:00

Msza św. Gregoriańska za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

12/11/2022 sobota

Wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika;

godzina

intencja

07:00

+Grzegorz Wałek, Aniela, Jan i Kazimierz Łągiewka, Wiesław Skowronek, Natalię, Annę i Jan oraz Wacław Wałek.

07:00

+ Joanna Świerczewska (Gr.)

07:30

+ Janina Wacowska – od rodzin Grabowskich i Stolarskich

07:30

+ Celina Grabowska – od siostrzenicy Justyny z rodziną

17:30

Droga Krzyżowa za Dusze w Czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

+ Jerzy Mach w rocznicę śmierci

18:00

Msza św. Gregoriańska za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

13/11/2022 niedziela

godzina

intencja

07:30

Za Sławomira Frankowskiego w 50 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. – od rodziców

07:30

+Stanisław Baran.

09:00

+ Stanisław, Leszek, Zofia, Helena, Teofil Pielińscy, Aniela, Stanisław Dulińscy, Bronisława i Bolesław Furgacz, Krystyna Sołtysik, Stanisław Wołek, Helena i Stanisław Gabryś, Stanisław Studziński

09:00

+ Joanna Świerczewska (Gr.)

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie

12:00

/Cisowa/+ Ireneusz Paś – od mieszkańców Cisowej i ul. Podcisowia. Rezerwacja

17:30

Droga Krzyżowa za Dusze w Czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza św. Gregoriańska za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

14/11/2022 poniedziałek

godzina

intencja

07:00

+ Dariusz Koclęga

07:00

+ Joanna Świerczewska (Gr.)

07:30

+ Janina Wacowska – od Marty Macałki z rodziną

07:30

+ Piotr Kociołek – od Bernadetty Piotrkowskiej z rodziną

17:30

Droga Krzyżowa za Dusze w Czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

+ Stanisław Józefa Michał Józef Władysława Roman

18:00

Msza św. Gregoriańska za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

15/11/2022 wtorek

godzina

intencja

07:00

Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Joanna Świerczewska (Gr.)

07:30

+ Piotr Kociołek – od kolegi Tomka Karpały z rodziną

07:30

+Genowefa i Bronisław Nocoń.

17:30

Droga Krzyżowa za Dusze w Czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

+ Mieczysława Kwiatkowskiego od żony Zofii

18:00

Msza św. Gregoriańska za dusze w czyśćcu cierpiące i zmarłych zgłoszonych na wypominki

16/11/2022 ... czytaj więcej