Niedziela  /30.06.2024/

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie formacyjne dla Tercjarzy franciszkańskich w salce klasztornej.
  2. W poniedziałek modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne oraz do FZŚ, a we wtorek o godz. 7.00 Msza św. w intencji podziękowań i próśb zanoszonych do Boga za wstawiennictwem św. Antoniego z Padwy.
  3. W czwartek od godz.9.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.
  4. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi i komunii św. wynagradzającej Najśw. Sercu Pana Jezusa; o godz.18.00 Msza św. o uzdrowienie duszy i ciała a następnie modlitwa wstawiennicza przed Najśw. Sakramentem i egzorcyzmowanie sakramentaliów.
  5. W I sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi. Rozpocznie się ono o godz.17.00 różańcem z medytacją, zakończymy Mszą św.
    w intencji podziękowań i próśb do Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin.
  6. Lipiec poświęcony jest czci Najdroższej Krwi Zbawiciela. Zachęcamy do indywidualnego odmawiania Litanii do Najdroższej Krwi Chrystusa.
  7. W miesiącach wakacyjnych lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. o godz. 7.30.
  8. W sobotę 6 lipca o godz. 6.00 wyjeżdżamy z rynku pilickiego z pielgrzymką do Sanktuarium Matki Bożej w Krzeszowie. W zakrystii po nabożeństwach możemy uregulować koszt pielgrzymki który wynosi 450 zł od osoby obejmujący opłaty za autokar, nocleg i dwa posiłki obiadokolację w sobotę i śniadanie w niedzielę, ubezpieczenie oraz wejściówki do niektórych miejsc zabytkowych.
  9. W tym tygodniu patronują nam:
  • środa św. Tomasz apostoł
  • sobota bł. Maria Ledóchowska, dziewica patronka dzieł misyjnych
  1. Dziękujemy rodzinie ze Sławniowa za ofiarę 500 zł na na prace remontowe w klasztorze i kościele a związane z wymianą stolarki okiennej. Wszystkim naszym parafianom, sympatykom dobrodziejom naszego sanktuarium życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin.