Ogłoszenia    14 sierpień 2022     XX Niedziela Zwykła

1. Dziś XX niedziela zwykła w czasie której wspominamy św. Maksymiliana Kolbego – męczennika obozu koncentracyjnego.
  2. W poniedziałek 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte będą sprawowane według porządku dnia niedzielnego. Zgodnie z tradycją polską podczas mszy świętych będziemy błogosławić przyniesione przez Was zioła i kwiaty. Dzień jutrzejszy jest także świętem Wojska Polskiego.
  3. We wtorek o godz.700 Msza św. z odczytaniem próśb i podziękowań, jakie zanosimy do Boga za wstawiennictwem św. Antoniego.
  4. W środę przypada wspomnienie św. Jacka, kapłana zakonnika. Jest to dzień imienin naszego organisty pana Jacka któremu już dziś składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Śnieżnej patronki tego Sanktuarium.
  5. W imieniu pielgrzymów idących na Jasną Górę, którzy w minionym tygodniu przeszli przez Pilicę i okoliczne wioski, dziękujemy za życzliwe przyjęcie do swoich domów,  poczęstunki i okazaną serdeczność.
  6. W osobnym piśmie zaproszenie biskupa ordynariusza na Diecezjalno-Gminne Dożynki.

Wam wszystkim serdecznie dziękujemy za  wspólną modlitwę i złożone dziś ofiary. Drogim Parafianom, Dobrodziejom, Pielgrzymom i Gościom nawiedzającym nasze Maryjne Sanktuarium, życzymy, opieki Matki Bożej i św. Aniołów Stróżów. Niech nam Wszystkim Bóg błogosławi. Szczęść Boże.