Ogłoszenia    21.11. 2021     Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dziś w XXXIV Niedzielę Zwykłą – w Kościele przypada uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. To ostatni dzień roku liturgicznego i patronalne święto Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, Młodzieży Franciszkańskiej i naszego Chórku Effatha. Z tej racji nasz chórek Effatha, który świętuje 19 rocznicę powstania, serdecznie zaprasza po Mszach świętych o godzinie 9.00 i 11.00 na program artystyczny przygotowany pod kierunkiem prowadzących Pana Pawła Hady i Pani Mileny Koniuch. Serdecznie zapraszamy.
  2. W poniedziałek modlimy się za powołanych i o powołania do FZŚ i naszej Prowincji Zakonnej, o wytrwanie w powołaniu dla alumnów naszego seminarium, nowicjuszy i postulantów, o rozeznanie powołania dla kandydatów.
  3. We wtorek o godz.700 Msza św. z odczytaniem próśb i podziękowań, jakie zanosimy do Boga za wstawiennictwem św. Antoniego.
  4. Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Kleszczowej za życzliwość i dar zebranej kwesty na rzecz klasztor i sanktuarium. Serdeczne Bóg-zapłać.
  5. W przyszłą niedzielę spotkanie formacyjne dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.
  6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent.
  7. Z racji dzisiejszej uroczystości po komunii świętej odmówimy Litanie do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Jezusowi Chrystusowi Królowi.
  8. Zgodnie z zaleceniem Episkopatu dzisiejsze ofiary do puszek przeznaczone są na pomoc dla migrantów.
  9. Apel w sprawie pomocy migrantom.

Dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone dziś ofiary. Drogim Parafianom, Dobrodziejom, Pielgrzymom i Gościom nawiedzającym nasze Maryjne Sanktuarium, życzymy, by czas całego tygodnia był pełen radości i wewnętrznego Pokoju. Szczęść Boże.