Intencje – Styczeń

 

01/01/2022 sobota

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

godzina

intencja

07:30

+ Lidia Mach – od Pracowników firmy Marbet z Poręby

07:30

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

09:00

+ Rafał Kubik (Gr.)

11:00

+Zbigniew Zabrowarny od Rodziny Gruszczyńskich

12:00

/Cisowa/ + Janina Jan Zofia Paś

17:00

Nabożeństwo pierwszo-sobotnie

18:00

W int. Beaty – łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej, powrót do zdrowia przez wstawiennictwo Matki Bożej Uzdrowienia Chorych, oraz sługi Bożego brata Alojzego Kosiby.

18:00

+Wiesław Dachowski od Feliksa Dachowskiego

02/01/2022 niedziela

Najświętszego Imienia Jezus – Tytuł Parafii

godzina

intencja

07:30

+ Lidia Mach – od rodziny Kowalskich z Dzwonowic

07:30

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

09:00

+Wiesław Dachowski od Sąsiadów Andrzeja i Marcina Król z Rodziną i Krzysztofa Jurczak z Rodziną

09:00

+ Rafał Kubik (Gr.)

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił

12:00

/Cisowa/+ Ireneusz Paś – od kolegów Ochotniczej Straży Pożarnej w Cisowej

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+Andrzej Kijas od Rodziny Kijasów z Biskupic

03/01/2022 poniedziałek

godzina

intencja

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Lidia Mach – od Stanisława i Anny Wierciochów ze Strzegowej

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Andrzej Kijas – od siostry Ali z mężem

18:00

+ Piotr i Jan Rachtan i Marian Surowiec.

04/01/2022 wtorek

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Lidia Mach – od Stanisława Maj z rodziną

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+Wiesław Dachowski od Sąsiadów Marii i Adama Luberda i dzieci Jana Jurczaka

18:00

+Wiesława Dachowskiego od Rodziny Baran

05/01/2022 środa

godzina

intencja

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Lidia Mach – od rodziny Baran z Katowic

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Andrzeja Gumułkę w 33 rocz. śm.

18:00

+Wiesław Dachowski od brata Czesława z Rodziną

06/01/2022 czwartek

Uroczystość Objawienie Pańskie – Trzech Króli – Poświęcenie Kredy i Kadzidła

godzina

intencja

07:30

+ Lidia Mach – od Anny i Tomasza Kijas

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

09:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

09:00

+ Weronikę Skrzypiciel

11:00

+ Honorata i Marian Markiewicz, Maria i Józefa Owcarz i ich rodziców

12:00

/Cisowa/ + Jan i Franciszka Mach. Rezerwacja

17:30

Nabożeństwo

18:00

W int. Kleryka Jana o wszelkie potrzebne łaski Boże oraz bł. Boże

18:00

+Wiesław Dachowski od brata Dariusza z Rodziną

07/01/2022 piątek

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa w intencji Dusz w czyśćcu cierpiących i zmarłych zgłoszonych na wypominki.

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

07:30

+ Aleksander Gajda – chrześnicy Ewy z Rodziną

09:00

Z posługą sakramentalną do Chorych

17:30

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18:00

+ Małgorzatę Witkowską od dyrekcji pracowników i grona pedagogicznego Zespołu Szkół  Rolniczych w Żarnowcu

18:00

+ Eugeniusza i Zenonę Kubackich od rodziny Dynerowicz

08/01/2022 sobota

godzina

intencja

07:00

Stefan Janina Stanisław Woźniczko

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

Za małżeństwo Agaty i Tomasza o dar macierzyństwa, zdrowia, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+Jerzego Obrączkę od pracowników produkcyjno-usługowej spółdzielni w pilicy.

18:00

+ Zofię Fabiańską od Marii Siedlarskiej i Janiny Grabowskiej

09/01/2022 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

09:00

+Stanisław Warszycki herbu Abdang męża Heleny Wiśniowieckiej oraz za osoby mieszkające w domu przy ul. Zwycięstwa 4 w Podzamczu

09:00

+ Stanisław Roch i zmarłych z rodziny Lataczów i Rochów – od Krzysztofa Roch z rodziną. rezerwacja

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił.

12:00

/Cisowa/ + Maria Dachowska – od wnuczki Magdaleny z rodziną

17:30

Nabożeństwo

18:00

w int. dziękczynnej za dar urodzin wnuka z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie w rodzinie

10/01/2022 poniedziałek

godzina

intencja

07:00

Za rodzinę Szczubiałów – o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

07:30

+Wiesław Dachowski od brata Janusza   z Rodziną

07:30

+ Krystyna i Bolesław Majcherczyk (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Zofię Fabjańską od rodziny Zabrowarnych

18:00

+ Szczepana Przybylik, Władysławę i Mieczysława Będkowskich, Janinę Piotra i Aleksandra Siedlarskich

11/01/2022 wtorek

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

07:30

+Wiesław Dachowski od Rodziny Majów z Polski

07:30

+ Krystyna i Bolesław Majcherczyk (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+Zofie Fabiańską – od Ewy i Sławka Janickich z Rodziną

18:00

+ Zofię Fabiańską od rodziny Kijasów z Biskupic

12/01/2022 środa

godzina

intencja

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:00

+ Krystyna i Bolesław Majcherczyk (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

07:30

+ Jerzy Wycisk.

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Halina Rybczyńska – od Elżbiety i Janiny

18:00

+Stanisław Pustułka

13/01/2022 czwartek

godzina

intencja

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:00

+ Krystyna i Bolesław Majcherczyk (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

07:31

+Honoraty, Jana, Krzysztofa i Wandy Kijas, Marianny i Bronisława Otręba.

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Witold Otręba – od Bożeny z Mężem i rodziną, Michała z żoną i synem, Marii z Mężem i dziećmi, i Weroniki z mężem i dziećmi.

18:00

+Jadwiga Ladwig-Kijas – od Alicji i Stanisława Hajduka.

14/01/2022 piątek

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa w intencji Dusz w czyśćcu cierpiących i zmarłych zgłoszonych na wypominki.

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07.00

+ Krystyna i Bolesław Majcherczyk (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

07:30

+ Janina Nowak – od siostry Marii z mężem

17:30

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18:00

+ Ireneusz Paś – od Agnieszki i Mariusza Janiec z dziećmi

18:00

+ Witold Otręba od chrześniaka Mariusza z żoną i dziećmi .

15/01/2022 sobota

godzina

intencja

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:00

+ Krystyna i Bolesław Majcherczyk (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

07:30

+Stanisława i Stefan Gajda od synowej z mężem

17:30

Nabożeństwo

18:00

+Jan, Stanisława i Jan Barczyk.

18:00

+Antoniego Grumley (grumli).

16/01/2022 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

09:00

+ Henryk Nabrdalik rezerwacja

09:00

+ Genowefę, Jana, Krzysztofa, Andrzeja Otreba, Genowefę, Edwarda, Zygmunta, Józefa Furgacz

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił.

12:00

/Cisowa/ + Maria Dachowska – od wnuczka Łukasza z narzeczoną

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Ireneusz Paś – od Anny i Pawła Świerczek z dziećmi

17/01/2022 poniedziałek

godzina

intencja

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

07:31

+Janina Węglarz – od sąsiadów z klatki.

17:30

Nabożeństwo

18:00

+Stanisława i Zenon Żak

18:00

+ Stefan Koniec

18/01/2022 wtorek

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

07:30

+ Janina Nowak – od brata  Mikołaja z rodziną

17:30

Nabożeństwo

18:00

o błogosławieństwo Boże dla ss. Albertynek z Lublina i o nowe liczne Boże powołania do zgromadzenia.

18:00

+ Józef Janus w pierwszą rocznicę śmierci od syna Marka i Eli z rodziną

19/01/2022 środa

godzina

intencja

07:00

O nawrócenie grzeszników, za kościół święty, za kapłanów i za dusze w czyśćcu cierpiące.

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

W intencji Rodziny Dynerowicz- Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze bł. Boże i opiekę Bożą.

18:00

+ Mateusz i Piotr Miśta

20/01/2022 czwartek

godzina

intencja

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

07:30

+ Janina Nowak – od koleżanki Ali Witek z rodziną

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Tadeusz Felicja Janusz Krystyna Zbigniew Szczerbińscy

18:00

+ Janine Banasik, Marianna i Władysław Dąbrowa

21/01/2022 piątek

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa w intencji Dusz w czyśćcu cierpiących i zmarłych zgłoszonych na wypominki.

07:00

Antoniego w 2 rocznicę urodzin o Boże Błogosławieństwo łaskę zdrowia opiekę Matki Bożej Śnieżnej i potrzebne łaski dla niego i rodziców

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

07:30

+ Stefania Magiera

17:30

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18:00

+ Małgorzatę Witkowską od dyrekcji pracowników i grona pedagogicznego Zespołu Szkół  Rolniczych w Żarnowcu

18:00

+Mariannę i Bronisław i Mieczysław Nawrot

22/01/2022 sobota

godzina

intencja

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

07:30

+ Józef Gołąb

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Robert, Tadeusz Maj, Adrian Janosik  – od Agnieszki z rodziną

18:00

+Marię Janiczek w 13 rocz. śm.

23/01/2022 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

09:00

+Andrzeh Banaś, Piotr i Maria Banaś oraz Piotr i Maria Dudek. Irena Błaszczyk, Bronisław Dudek.

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie

12:00

/Cisowa/ + Maria Dachowska – od syna Bogusława z żoną Bernadetą

17:30

Nabożeństwo

18:00

+Henrykę i Stanisława Pająk w rocz. śm. i zm. z Rodziny

24/01/2022 poniedziałek

godzina

intencja

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

07:30

+ Bronisław Magiera

17:30

Nabożeństwo

18:00

Za Lilianę Szałaśną w 6 rocznice urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla dziecka rodziców i dziadków

18:00

+Norbert Stępień od Heleny i Andrzeja Szczerbińmskich

25/01/2022 wtorek

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Stanisław Feliksa Włodzimierz Szczepanik i Aniela Baran

18:00

+ Zdzisław Kaczmarczyk od Jadwigi i Tomasza Muszyńskich

26/01/2022 środa

godzina

intencja

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

07:30

+ Aniela Magiera

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Zdzisława Kaczmarczyka – od Jolanty Antczak z mamą

18:00

+ Daniela Głąba od sąsiadów Dońców i Węglarzy

27/01/2022 czwartek

godzina

intencja

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

07:31

+Janinę Węglarz- od Syna Andrzeja z Rodziną

17:30

Nabożeństwo

18:00

+Janina Węglarz – od sąsiadów z ul. Reformackiej .

18:00

+ Tadeusza Węglińskiego

28/01/2022 piątek

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa w intencji Dusz w czyśćcu cierpiących i zmarłych zgłoszonych na wypominki.

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

07:31

+Janinę Węglarz- od córki Marii z Rodziną

17:30

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18:00

o Boże Błogosławieństwo łaskę zdrowia opieki Matki Bożej Śnieżnej dla ks. Zbigniewa

18:00

+ Barbary Skulimowskiej i zm. z rodzin Rachwaniec i Marciniak

29/01/2022 sobota

godzina

intencja

07:00

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

07:31

+Janinę Węglarz – od córki Barbary z Rodziną

17:30

Nabożeństwo

18:00

W int Eweliny- w rocz. Urodzin. O łaskę dobrego zdrowia, bł. Boże, opiekę Bożą i wszelkie łaski Boże oraz opiekę i wstawiennictwo Matki Bożej Łaskawej i św. Józefa.

18:00

W int Grzegorza Skowronka – o łaskę dobrego zdrowia i błogosławieństwo Boże oraz wszelkie łaski Boże .

30/01/2022 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Elżbieta Gąsior (Gr.)

07:30

+ Rafał Kubik (Gr.)

09:00

Za Stanisławę i Stanisława Ksiądzyna oraz  Gizela i Henryk Urbańczyk z okazji 40 rocznicy ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata życia małżeńskiego.

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie

12:00

/Cisowa/ + Maria Dachowska – od Stanisława Zdańskiego z córką Moniką i wnuczkami, oraz rodziny Kisielewskich

17:30

Nabożeństwo

18:00

+Piotra i Jana Rachtan i Stanisława Piątka

31/01/2022 poniedziałek

godzina

intencja

07:00

+Janinę Węglarz – od córki Ireny z Rodziną

07:30

+Robert Grabowski, Stanisława Grabowska i Mikołaj i Fryderyk Grabowscy. Michalina i Józef Jędros.

07:30

+ za zmarłych Rodziców: Stanisławę i Władysława KOTNIS

17:30

Nabożeństwo

18:00

+Janina Węglarz- od Sąsiadów z ul. Klasztornej

18:00

+Marię Skowronek