Ogłoszenia 17 czerwiec

Ogłoszenia    17 czerwiec  2018

1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej przez wstawiennictwo św. Franciszka modlimy się w intencji powołań do wszystkich trzech rodzin franciszkańskich.
  2. Wtorek o godz. 700 Msza św. z odczytaniem próśb i podziękowań, jakie zanosimy do Boga za wstawiennictwem św. Antoniego z Padwy.
  3. W środę o godzinie 1730 Nabożeństwo czerwcowe i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek na godzinę 630 zapraszamy na Drogę Krzyżową za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne, a o godzinie 1730 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  5. Dziękujemy firmie Linter i wykonawcy za konserwację figury św. Barbary.

Dziękujemy Markowi Pasierb i pracownikom z piekarni z ul. Długiej 4 ze Sławniowa za ofiarowane klasztorowi bułki na uroczystość św. Antoniego.

Dziękujemy dobrodziejom z Biskupic Pilicy i Cisowej, za ofiarowane słodkości.

Dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Dziękujemy wszelkie za gesty życzliwości i dary jakie składacie.

Jesteśmy wdzięczni za Waszą ofiarność i dobroć jakiej doświadczamy w codzienności.

Życzenia

Wszystkim drogim Parafianom, Dobrodziejom, Pielgrzymom i Gościom nawiedzającym nasze Maryjne Sanktuarium, posługująca tu Wspólnota Franciszkańska składa serdeczne życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej Śnieżnej. Obchodzących w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i jubileusze małżeńskie polecamy Bożej opiece. Swoją modlitewną pamięcią obejmujemy również wszystkich chorych i cierpiących. Na czas niedzielnego wypoczynku niech nam wszystkim Bóg błogosławi. Szczęść Boże.