Ogłoszenia 14 styczeń 2018

Ogłoszenia    14 styczeń 2018

1. Dzisiejsze ogłoszenia parafialne rozpoczynamy od bardzo dobrej wiadomości. Nasz Chór Parafialny Metanoia Cordis dostał się do finału na III Jurajski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Łazach. Wiele godzin pracy i czasu poświęcone na próby zostało docenione. Nasi Laureaci prowadzeni przez dyrygenta Pana Karola Suchcickiego zajęli pierwsze miejsce w kategorii Chóry. Gratulujemy i dziękujemy za włożony trud pracy, zaangażowania i czasu. Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć i wspólnie śpiewać zapraszamy na piątkowe próby.
  2. W tym tygodniu rozpoczyna się trwający do 25 stycznia Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Kto w tym czasie uczyni cokolwiek dla jedności Kościoła, ofiarując modlitwę, post, jałmużnę, bądź dobrowolne inne umartwienia, może zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej modlimy się przez wstawiennictwo św. Franciszka w intencji powołań do wszystkich trzech rodzin franciszkańskich.
  4. Wtorek o godz. 700 Msza św. z odczytaniem próśb i podziękowań, jakie zanosimy do Boga za wstawiennictwem św. Antoniego z Padwy.
  5. W środę o godzinie 1800 Msza św. o uzdrowienie duszy i ciała celebrowana przez o. Pacyfika Iwaszko z Franciszkańskiego Sekretariatu Ewangelizacji. Po Mszy świętej modlitwy wstawiennicze i egzorcyzmowanie sakramentaliów: wody, soli i oleju oraz  indywidualne błogosławieństwo. Również  środę po modlitwie różańcowej o godzinie 1730 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W piątek o godzinie 630 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne, a o godzinie 1730 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  7. W przyszłą niedziele oprawę muzyczną na Mszy o godzinie 1800 uroczyście obejmie Orkiestra Dęta OSP z Dzwono-Sierbowic, pod batutą Pana Karola Skóry. Bezpośrednio po Mszy odbędzie koncert kolęd, na który serdecznie wszystkich zapraszamy.
  8. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, za wszelkie ofiary i dary jakie składacie. Jesteśmy wdzięczni za Waszą ofiarność, dobroć i życzliwość jakiej doświadczamy w codzienności.

Życzenia

Wszystkim drogim Parafianom, Dobrodziejom, Pielgrzymom i Gościom nawiedzającym nasze Maryjne Sanktuarium, posługująca tu Wspólnota Franciszkańska składa serdeczne życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej Śnieżnej. Obchodzących w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i jubileusze małżeńskie polecamy Bożej opiece. Swoją modlitewną pamięcią obejmujemy również wszystkich chorych i cierpiących.

Na cały nadchodzący tydzień niech Wam Bóg błogosławi. Szczęść Boże.