Ogłoszenia 07 styczeń 2018

Ogłoszenia    07 styczeń 2018

1. Dziś przeżywamy Niedzielę Chrztu Pańskiego. Kończy ona okres Bożego Narodzenia. Na Mszy św. o godzinie 1100 będziemy się modlić w intencji ofiarodawców kwesty z Biskupic, Dzwonowic, Engliszówki, Cisowej, Dobrej, Dobrej Koloni, Kleszczowej, Pilicy, Sławniowa, Woli Libertowskiej i Złożeńca. Jest to wyraz naszej wdzięczności za ofiarowane płody rolne i zebrane fundusze.
  2. Po sumie spotkanie formacyjne Róż Różańcowych i zmiana tajemnic.
  3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej modlimy się przez wstawiennictwo św. Franciszka w intencji powołań do wszystkich trzech rodzin franciszkańskich.
  4. Wtorek o godz. 700 Msza św. z odczytaniem próśb i podziękowań, jakie zanosimy do Boga za wstawiennictwem św. Antoniego z Padwy.
  5. W czwartek 11 stycznia w Sali Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Pilicy będzie miał miejsce Koncert Noworoczny. Rozpocznie się o godz. 1600 wystąpieniem Kolędników z Żytomierza, a następnie Kapeli Janicek. Zapraszamy do wspólnej zabawy.
  6. Bóg zapłać za ofiarowane klasztorowi produkty spożywcze własnego wyrobu. Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, za wszelkie ofiary i dary jakie składacie. Jesteśmy wdzięczni za Waszą ofiarność, dobroć i życzliwość jakiej doświadczamy w codzienności.

Wszystkim drogim Parafianom, Dobrodziejom, Pielgrzymom i Gościom nawiedzającym nasze Maryjne Sanktuarium, posługująca tu Wspólnota Franciszkańska składa serdeczne życzenia obfitości Bożych łask i opieki Matki Bożej Śnieżnej. Obchodzących w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i jubileusze małżeńskie polecamy Bożej opiece. Swoją modlitewną pamięcią obejmujemy również wszystkich chorych i cierpiących.

Na cały nadchodzący tydzień niech Wam Bóg błogosławi. Szczęść Boże.