Intencje Mszy Świętych – listopad

Intencje Mszy Świętych

 

01/11/2018 czwartek

Uroczystość Wszystkich Świętych

godzina intencja
07:30 + Jerzy Galiński (Gr.)
09:00 + Marian Karol Jerzy Szwed, Marianna Lach, Ignacy Wieczorek za zmarłych z rodziny Wieczorków, Ignacy Kosmala
11:00 +Janinę Banasik
12:00 Za zmarłych  parafian i dobrodziejów kościoła i Klasztoru zmarłych z Franciszkańskiego Zakonu świeckich i Kół Żywego Różańca
17:30 Procesja za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 + Piotra, Mariannę Leszczyńskich

 

02/11/2018 piątek

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

godzina intencja
07:30 W intencji Panu Bogu wiadomej
07:30 + Jerzy Galiński (Gr.)
09:00 + Mieczysław Czech w 25 rocz. śm. i zm. z rodziny Czechów, Stanisław i Alfreda Pachoł i zmarłych z rodziny Pachołów Hajdugów i Brożków
09:00 + Helenę i Stanisława Świderskich, Helenę i Jana Gomułka
11:00 + z rodziny Bryndalów, Moskwów, Cebulów, Ząbkowskich i Sówków
17:30 Procesja za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 + Józefa, Władysławę, Romana, Józefę, Michała
18:00 + Mariannę, Feliksa Kłęk, Irenę, Pawła Szczepankiewicz.
18:40 W Krypcie pod ołtarzem – Procesja za zmarłych Braci Siostry Syndyków i Dobrodziejów klasztoru i kościoła spoczywających w podziemiach.

 

03/11/2018 sobota

godzina intencja
07:00 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:00 + Jakuba Szlachcica
07:30 + Zmarłych Braci Siostry Krewnych Dobrodziejów naszego Zakonu. (Statut)
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 Zbiorowa – prośby i podziękowania do Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin.
18:00 + Kazimierza Kosima
18:35 Po Mszy świętej zejście do krypt pod ołtarzem i modlitwy za zmarłych Braci, Siostry, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego

 

04/11/2018 niedziela

godzina intencja
07:30 + Jerzy Galiński (Gr.)
09:00 + Pawełek Wójcik z okazji urodzin( zmarły)
11:00 + Anielę Smok i Joannę Kowal
12:00 (Cisowa) W intencji Parafian i Dobrodziejów
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

 

05/11/2018 poniedziałek

godzina intencja
07:00 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:00 + Jakub Cieślik i zmarłych z rodziny Janickich i Cieślików
07:30 + Mariannę, Eleonorę, Edwarda i Ryszarda
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 +Władysław, Bronisława, Edward Grabowscy, Aniela i Władysław Talik.

 

06/11/2018 wtorek

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Macieja, Helenę, Józefa Dynerowicz
07:30 + Jerzy Galiński (Gr.)
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 + w 5 rocz. śm .Urszuli Pacoń

 

07/11/2018 środa

godzina intencja
07:00 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:00 + Helenę Rus od córki Małgorzaty z rodziną
07:30 + Kazimierz i Marek Sołtysik – rezerwacja
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 Msza św. o uzdrowienie duszy i ciała – O. Pacyfik
18:00 + Mariana i Leona Jop

 

08/11/2018 czwartek

godzina intencja
07:00 W intencji Weroniki i Rafała o zdrowie potomstwo dla nich, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
07:00 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:30 + Franciszek Piotr Korcipa i Agnieszka i Jan Dziedzic – rezerwacja
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 + Janinę i Mariana i Pawła oraz zm. z rodziny

 

09/11/2018 piątek

godzina intencja
07:00 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:30 W 12 rocz. urodzin Patrycji – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
07:30 + Stanisława Antoni Kucypera, Janina i Apolinary Grabowski
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 + Tadeusz Kończyk

 

10/11/2018 sobota

godzina intencja
07:00 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:30 + Jana Zofie Tadeusza Cieplak, Eugeniusza Eulogię Brożek i Stanisława Szota – Od rodziny Brożków
07:30 + Aniela i Józef Drąg
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 + Alicja Sobczyńska w 2 rocznicę śmierci i + Wiktor Sobczyński

 

11/11/2018 niedziela

godzina intencja
00:00 Narodowe Święto Niepodległości
07:30 + Jerzy Galiński (Gr.)
09:00 + Jerzego Macha w 11 rocznicę śmierci
11:00 Patriotyczna – w intencji naszej Ojczyzny, dziękczynna za wolność, w intencji poległych Polaków na wszystkich frontach świata.
12:00 (Cisowa)+ Franciszek Janosik (od Heleny Maślak)
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

 

12/11/2018 poniedziałek

godzina intencja
07:00 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:00 + Helenę Rus – od sąsiadów Rochów
07:30 + Helenę Rus – od Marty i Krzysztofa Roch z dziećmi
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 + Maria Kuźniak

 

13/11/2018 wtorek

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Helenę Rus – od rodziny Szczerbińskich
07:30 + Jerzy Galiński (Gr.)
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 + Mieczysława i Janinę Kozłowskich, Aleksandra i Mirosławy Szal (od rodziny Szalów i Rodackich)

 

14/11/2018 środa

godzina intencja
07:00 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:00 + Helenę Rus – od Ewy i Antoniego Rus z rodziną
07:30 + Helenę Rus – od chrześnicy Dominiki i siostrzenicy Iwony z rodzinami
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 + Mieczysław Kwiatkowski w 6 rocz. śmierci.

 

15/11/2018 czwartek

godzina intencja
07:00 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:00 + Helenę Rus – od rodziny Bartosów z Cisowej i Sławniowa
07:30 + Wiktor Sobczyński – od szwagierki Krystyny
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 + Janinę, Piotra, Stanisława Sołtysiak i Wojciecha i Juliannę Kowalskich

 

16/11/2018 piątek

godzina intencja
07:00 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:00 + Jakuba Szlachcica Jana i Helenę Mędreckich Janina Piłka
07:30 + Helenę Rus – od rodziny Michoń ze Smolenia
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 + Marian Szwej cała rodzinę Szwejów i Barbarę Płatek

 

17/11/2018 sobota

godzina intencja
07:00 W int. Klaudii Rozlach z okazji 17 rocznicy urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalszej drodze życia.
07:00 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:30 + Stanisławy, Antoniego Kucyperów i ich rodziców, oraz Janiny i Apolinarego Grabowskich
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 +Janinę Banasik w 13 rocznicę śmierci

18/11/2018 niedziela

godzina intencja
07:30 + Jerzy Galiński (Gr.)
09:00 + Mieczysława Janus
09:00 Za Błażeja Gębka w 1 urodziny o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, aby Bóg im błogosławił, a zmarłych przyjął do radości Nieba
12:00 (Cisowa)+ Franciszek Janosik (od rodziny Łęckich)
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

19/11/2018 poniedziałek

godzina intencja
07:00 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:00 + Heleną Rus – od sąsiadów Pasiów i Kowalów
07:30 +  Marie  Żurawską oraz zm. z rodziny
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 + Jana, Anielę Drużyńskich, Janinę, Jerzego Panek

20/11/2018 wtorek

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Wiktor Sobczyński – od brata Mieczysława z żoną
07:30 + Jerzy Galiński (Gr.)
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 Dawid w 18 rocznicę urodzin o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego

21/11/2018 środa

godzina intencja
07:00 O opiekę Matki Bożej Śnieżnej i szczęśliwe rozwiązanie dla Barbary
07:00 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:30 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo w 25 rocznicę ślubu Krystyny i Jacka oraz łaskę ułożenia życia
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 + Henryk Muszalski – od Asi i Jacka .

22/11/2018 czwartek

godzina intencja
07:00 + Wiktor Sobczyński – od kolegów
07:00 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:30 + Wiktor Sobczyński – od Sobczyńskiego Piotra, Elżbiety i dzieci
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 + Zofię i Henryka Muszalskich – od Synów Jarosława i Tomasza z rodzinami

23/11/2018 piątek

godzina intencja
07:00 + Wiktor Sobczyński – od kolegów
07:00 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:30 + Wiktor Sobczyński – od rodziny Stachuka
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 + Bożena Żurek

24/11/2018 sobota

godzina intencja
07:00 + Wiesławę Roch od Jadwigi i Stanisława Roch
07:00 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:30 + Barbara Łazarz.
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 + Felicja, Tadeusz, Janusz i Zbigniew Szczerbińscy

25/11/2018 niedziela

godzina intencja
07:30 + Jerzy Galiński (Gr.)
09:00 Msza św. dziękczynna w 16 rocznica powstania Chórku parafialnego Effatha – z prośbą o zdrowie i Boże bł. oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla dzieci i ich rodziców.
09:00 + W trzecią rocznicę śmierci Jacka Sareckiego od rodziców
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, aby Bóg im błogosławił, a zmarłych przyjął do radości Nieba
12:00 (Cisowa)+ Franciszek Janosik (od Marii Leśniak z rodziną)
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

26/11/2018 poniedziałek

godzina intencja
07:00 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:00 + Wiktor Sobczyński – od siostry Barbary z rodziną
07:30 + Wiktor Sobczyński – od Tomasza Drużyńskiego z Żoną
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 + Mieczysława i Leokadię Żyła od rodziny Jurczaków

27/11/2018 wtorek

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Barbara Skrzypczyk – od Mirosławy Goc z rodziną
07:30 + Jerzy Galiński (Gr.)
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 +Józef Rachwał .

28/11/2018 środa

godzina intencja
07:00 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:00 + Barbara Skrzypczyk – od Anny Szota z rodziną
07:30 + Wiktor Sobczyński – od chrześnicy Katarzyny z mężem
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 W intencji Nadii z okazji 3 urodzin o Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski opiekę Matki Boże /rezerwacja/

29/11/2018 czwartek

godzina intencja
07:00 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:00 + Wiktor Sobczyński – od Sebastiana z rodziną
07:30 + Barbara Skrzypczyk – od Mamy Honoraty Wełna
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 + za duszę Jakuba Cieślika i Karola Janickiego

30/11/2018 piątek

godzina intencja
07:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Łucji z rodziną – z racji urodzin.
07:00 + Wiktor Sobczyński – od Barbary i Jerzego Dwornik
07:30 + Jerzy Galiński (Gr.)
07:30 + Michalina Roch i jej rodzice, Eugeniusz i Genowefa Rybczyńscy
17:30 DROGA KRZYŻOWA za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
18:00 Msza św. za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium
18:00 + Andrzeja Gumułkę – Ojca i Andrzeja Gumułkę – Syna