Intencje styczeń 2018

 

INTENCJE MSZY ŚW.            01  do 31  styczeń 2018

 

01/01/2018 Poniedziałek
07:30 + Zenonę Maj (Gr.)
09:00 + Franciszek Janosik (od chrześnicy Marii z rodziną)
09:00 + Franciszek Janosik (od Sołtysów z Gminy Pilica)
11:00 + Józef Błaszczyk (od wnuczki Natalii z mężem)
11:00 + Franciszek Janosik (od Zarządu i Członków Związku Nauczycielstwa Polskiego w Żarnowcu)
12:00 (Cisowa)O błogosławieństwo Boże w Nowym Roku dla wszystkich mieszkańców Cisowej
17:30 Różaniec
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
02/01/2018 Wtorek
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:00 + Piotra i Katarzynę Leszczyńskich
07:30 + Tomasz Pacia – od chrzestnej Wiesławy Jurczak  z mężem
07:30 + Halinę Białas
17:30 Różaniec
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
03/01/2018 Środa
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:00 + Franciszka Janosik od chrześnicy Grażyny z mężem i rodziną
07:30 + Zofię i Henryka Kudela
07:30 + Tomasz Pacia – od Jolanty i Jarosława Sołtysiak z dziećmi
17:30 Różaniec
18:00 Zbiorowa za zmarłych zgłoszonych do zakrystii
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
04/01/2018 Czwartek
07:00 W intencji Panu Bogu wiadomej ( PROPIA brat Paweł)
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:30 + Stefan Kudela
07:30 + Franciszek Janosik (od Franciszki Porc z synami)
17:30 Różaniec
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
05/01/2018 Piątek
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:00 + Andrzej Gumułka w 29 rocznice śmierci
07:30 + Jadwigę i Henryka Porc
07:30 + Franciszek Janosik ( OSP Cisowa)
17:30 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
18:00 W intencji Panu Bogu wiadomej
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
06/01/2018 Sobota
  Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli
07:30 + Teresę Gruszczyńską
07:30 + Zenonę Maj (Gr.)
09:00 + Honoratę Mariana Markiewicz, Marią i Józefa Owczarz i zmarłych Rodziców
09:00 + Sebastian Białas
11:00 w intencji Leny Kurczek w 1 rocznicę urodzin o zdrowie i błogosławieństwo Boże.
11:55 Godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu, animowana przez Franciszkański Zakon Świeckich
12:00 (Cisowa)+ Janinę Roch (Od syna Grzegorza)
17:30 Różaniec
18:00 Prośby i podziękowania do Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
07/01/2018 Niedziela Chrztu Pańskiego
07:30 + Zenonę Maj (Gr.)
09:00 O zdrowie szczęście i błogosławieństwo Boże dla wnuczki Zosi i jej rodziców
09:00 + Leokadia, Leona Rozlach i ich rodziców, Anielę Smok i Joannę Kowal
11:00 W intencji ofiarodawców kwesty z Biskupic, Dzwonowic, Engliszówki, Cisowej, Dobrej, Dobrej Koloni, Kleszczowej, Pilicy, Sławniowa, Woli Libertowskiej i Złożeńca
12:00 (Cisowa)O zdrowie i błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej Fatimskiej dla mieszkańców Cisowej
12:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
17:30 Różaniec
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
08/01/2018 Poniedziałek
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:30 + Franciszek Janosik (od sąsiadów Siejków, od sąsiadów Drągów, od Krzysztofa Janosika z rodziną)
17:30 Różaniec
18:00 Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże bł. oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla rodziny
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Bronisławę Edwarda Kowalik i dziadków
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
09/01/2018 Wtorek
07:00 Prośby i podziękowania do św. Antoniego
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:30 + Franciszek Janosik (od rodziny Bieleckich)
17:30 Różaniec
18:00 Za Lilianę Szałaśną w 3 rocznice urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
10/01/2018 Środa
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:30 + Magdalenę Michała Jana Stefana Zuzannę Brożek, Annę Jadwigę Stanisława Grabowskich, Zofię Feliksa Szota
17:30 Różaniec
18:00 Msza dziękczynna – błagalna o uzdrowienie dla pewnych osób oraz błogosławieństwo Boże i opiekę MB Śnieżnej na cały rok dla rodziny
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Henryka Imielę – od sąsiadów z ul. Krakowskiej i Ogrodowej
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
11/01/2018 Czwartek
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:30 W intencji rodziny Biedów – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
17:30 Różaniec
18:00 Za Kamila z okazj urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Stefana
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
12/01/2018 Piątek
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:30 W intencji Biedów, Sołtysików i Gamrotów – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
17:30 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Stanisław Kościółek w rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Kościółek i Kraj( PROPIA brat Paweł)
18:00 + Alina Mach
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
13/01/2018 Sobota
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:00 + Pelagia Szlachta – od Rodziny Kwietniów
07:30 + Franciszek Janosik (od wnuczków i prawnuka z Chliny)
17:30 Różaniec
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Zofię Balt od rodziny Grzybek
18:00 +Janinę, Katarzynę, Pawła, Jana Banasik
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)

14/01/2018 II Niedziela Zwykła

07:30 + Zenonę Maj (Gr.)
09:00 W istencji Panu Bogu wiadomej
09:00 + Zbigniew, Jerzy Gomułka
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił a zmarłych przyjął do Nieba.
11:00 Chrzest: Patryk Antoni Żak
12:00 (Cisowa)+ Janinę Roch (od rodziny Białych z Irządz)
12:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
17:30 Różaniec
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
15/01/2018 Poniedziałek
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:00 + Pawła
07:30 + Tomasz Pacia – od Haliny Głąb z rodziną
17:30 Różaniec
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Tomasz Pacia – od Agnieszki i Sylwestra Jurczak
18:00 + Edwarda Ptak
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
16/01/2018 Wtorek
07:00 Prośby i podziękowania do św. Antoniego
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:30 + Helenę i Jana Mędreckich Stefanię Tomasza Grzebieluchów
17:30 Różaniec
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Tomasz Pacia – Od Edyta i Andrzeja Jurczak z Rodziną
18:00 + Franciszek Janosik ( od kuzynki Janiny Drożdż z rodziną)
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
17/01/2018 Środa
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:30 + Henryk Świerczek Gr.
07:30 + Pelagię Szlachtę
17:30 Różaniec
18:00 Za Marcelka Sołtysik w 1 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla rodziny.
18:00 + Tomasz Pacia – od Kuzyna Szymona Brąblik z rodziną
18:00 + Stanisława Świderskiego w rocznicę śmierci
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
18/01/2018 Czwartek
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:30 + Teresę
17:30 Różaniec
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Franciszek Janosik (od Pracowników Przedszkola Integracyjnego nr 9 w Olkuszu)
18:00 + Franciszek Janosik (od rodziny Korczyńskich)
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
19/01/2018 Piątek
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:30 + Zdzisława Żuber
17:30 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Antoni i Emilia Szota
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
18:00 + Henryk Imiela od rodziny Chuchro.
20/01/2018 Sobota
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:00 + Zofia Muszalska ( od zakładu pogrzebowego ” Gabriel” )
07:30 + spokój duszy Jana Kowala.
17:30 Różaniec
18:00 W 35 rocznice urodzin Damiana z prośbą – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Tadeusz, Felicja, Janusz, Zbigniew Szczerbińscy
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
21/01/2018 III Niedziela Zwykła
07:30 + Zenonę Maj (Gr.)
09:00 + Józefa i Mariannę Kocot
09:00 + w intencji wszystkich zmarłych z rodziny Moniki i Piotra
11:00 W intencji parafian i dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił a zmarłych przyjął do Nieba.
12:00 (Cisowa)+ Janinę Roch (od Bratowej Hanii z mężem i rodziną)
12:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
17:30 Różaniec
17:50 Koncert kolęd w wykonaniu Orkiestry Dętej OSP z Dzwono-Sierbowic, pod batutą Pana Karola Skóry, i patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Pilica
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
22/01/2018 Poniedziałek
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:00 + w intencji zmarłych z rodziny Kościółek i Kraj (PROPIA brat Paweł)
07:30 + Józef Małota (od rodziny Baran z Katowic)
17:30 Różaniec
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Henrykę i Stanisława Pająk
18:00 + dusze świętej pamięci Marii Janiczek
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
23/01/2018 Wtorek
07:00 Prośby i podziękowania do św. Antoniego
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:30 + Józef Małota (od rodziny Zagałów)
17:30 Różaniec
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Tomasz Pacia – od Kuzyna Pawła Brąblik z rodziną
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
24/01/2018 Środa
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:00 + Tomasz Pacia – od Grażyny Lipowej z Rodziną
07:30 + Józef Małota (od sąsiadów Machów)
17:30 Różaniec
18:00 + Anielę Pietrasik w 1 rocz. śmierci
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
18:00 + Mieczysław Kwiatkowski z okazji imienin
25/01/2018 Czwartek
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:00 + Anne.Józefa.Tadeusz i dusze w czyścu ćierpiące.
07:30 + Tomasz Pacia – od Dobiesława Głąb z rodziną
17:30 Różaniec
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Stanisław Feliksa Szczepanik, Aniela Baran
18:00 + Franciszek Janosik ( od bratowej Wiesławy Roch, od rodziny Szpruchów i Bartosów i od rodziny Dudków i Bartosów)
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
26/01/2018 Piątek
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:30 Za Danutę Pielka o szczęśliwy przebieg operacji – od córki Agnieszki z rodziną
07:30 + Tomasz Pacia – Adama Kowala  z rodziną
17:30 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia
18:00 Za Kamila Janus w 18 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. – od rodziców
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
18:00 + Pelagię Szlachtę (od rodziny Mękałów)
27/01/2018 Sobota
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:30 + Helenę i Józef Rola i Jana Latacza.
17:30 Różaniec
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Krystyna Dziedzic w 2 rocznicę śmierci, jej rodziców i brata Henryka
18:00 + O. Emila od Pasichów i Słabonia
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)

28/01/2018 IV Niedziela Zwykła

07:30 + Zenonę Maj (Gr.)
09:00 + Józef Błaszczyk (od syna Sławomira z żoną)
09:00 + Annę Teresę Pustułka (od syna Witolda z żoną)
09:50 Koncert kolęd  w wykonaniu Chóru Parafialnego Metanoia Cordis i Scholi Effatha
11:00 W intencji parafian i dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił a zmarłych przyjął do Nieba.
12:00 (Cisowa)+ Waleria Henryk Siejka, Henryk Nowak
12:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
17:30 Różaniec
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
29/01/2018 Poniedziałek
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:30 + Józef Małota (od rodziny Dąbrowskich)
17:30 Różaniec
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Franciszek Janosik ( od Alicji i Andrzeja Rochów z rodziną)
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
18:00 + Janinę, Antoniego Nowak
30/01/2018 Wtorek
07:00 W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga przez pośrednictwo św. Antoniego z Padwy
07:00 + Zenonę Maj (Gr.)
07:30 + Józef Małota (od sąsiadów Wronów i Kordulów)
17:30 Różaniec
18:00 Z okazji urodzin Eweliny – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Henryk Świerczek Gr.
18:00 + Franciszek Janosik (Gr. Ziemia Święta, Bethlehem)
18:00 + Eugeniusza i Józefę Łuba, Stefanię i Feliksa Dębskich
31/01/2018 Środa
07:00 + Józef Małota ( od kolegi)
07:30 + Józef Małota ( od rodziny Majów z Polski)
17:30 Różaniec
18:00 + za zmarłych z rodziny Sołtysiów, Jańców i Ogonków
18:00 + Tomasza, Grzegorza, Mariusza, Jana Bereta
18:00 + Janinę, Piotra Bątorków, Balbinę, Wincentego i zmarłych z rodziny Czechów