02 01 slider44

a) dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;

b) tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;

c) utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;

w przeglądarce Internet Explorer
w przeglądarce Mozilla Firefox
w przeglądarce Chrome
w przeglądarce Safari
w przeglądarce Opera

Pokój i dobro

obraz

Klasztor
OO. Franciszkanów

w Pilicy-Biskupice

Sanktuarium

Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin

p.w. Najświętszego Imienia Jezus

Niedziele i Uroczystości:
7.30; 9.00; 11.00; 18.00

Msza Święta w Cisowej (niedziela):

Dni powszednie:
7.00; 7.30;   i    18.00
8.00 (w okresie adwentu)

Różaniec (codziennie):

Spowiedź święta
kwadrans przed Mszą świętą

Mszę św. przez wstawiennictwo św. Antoniego
z odczytaniem próśb i podziękowań
Wtorek 7.00

Droga Krzyżowa:
każdy piątek 6.30

Piątki "Pasyjne"
w Wielkim Poście:

Msza św. zbiorowa za zmarłych
zgłoszonych na kartkach  do zakrystii
(I środa miesiąca):

Msza św. w intencji
próśb i podziękowań
do Matki Bożej Śnieżnej
(I sobota miesiąca):

Msze św. o uzdrowienie

12 wrzesień 2017 r.  - wtorek

11 październik 2017 r. - środa

08 listtopad 2017 r. - środa

06 grudzień 2017 r. - środa

Msze św. prowadzić będzie o. Pacyfik Iwaszko.

Katechezy przedmałżeńskie

07 październik 2017
14 październik 2017
21 październik 2017

Spotkania odbywają się w auli św. Jana Pawła II, w domu pielgrzyma przy tutejszym klasztorze.
Zawsze rozpoczynają się po Mszy św. o godz. 18.00.

Poradnia przedmałżeńska

w każdy pierwszy czwartek miesiąca od godz. 15.00.
Spotkania odbywają się w tutejszym klasztorze w sali tercjarskiej.

effatha

www.brewiarz.pl