Ogłoszenia    20.06. 2021     XII Niedziela Zwykła

1. Dziś w Kościele przypada XII Niedziela Zwykła
  2. W poniedziałek modlimy się za powołanych i o powołania do FZŚ i naszej Prowincji Zakonnej, o wytrwanie w powołaniu dla alumnów naszego seminarium, nowicjuszy i postulantów, o rozeznanie powołania dla kandydatów.
  3. We wtorek o godz.700 Msza św. z odczytaniem próśb i podziękowań, jakie zanosimy do Boga za wstawiennictwem św. Antoniego.
  4. W czwartek przypada uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
  5. W piątek z racji kończącego się roku szkolnego i katechetycznego modlimy się za młodzież i dzieci rozpoczynające czas wakacyjnego wypoczynku.
  6. W przyszłą niedziele po sumie spotkanie formacyjne dla FZŚ.
  7. Biskupi zgromadzeni na 389. Zebraniu Plenarnym Konferencji Episkopatu Polski w Kalwarii Zebrzydowskiej podjęli jednogłośną decyzję o zniesieniu dyspens od uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej oraz w święta nakazane we wszystkich diecezjach w Polsce. Dyspensy zostały zniesione z dniem dzisiejszym tj. 20 czerwca br.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za  wspólną modlitwę i złożone dziś ofiary. Drogim Parafianom, Dobrodziejom, Pielgrzymom i Gościom nawiedzającym nasze Maryjne Sanktuarium, życzymy, by czas całego tygodnia był pełen radości i wewnętrznego Pokoju. Szczęść Boże.