Ogłoszenia 8 Lipiec

Ogłoszenia Duszpasterskie 08.07.2018

XIV Niedziela zwykła

1. W kalendarzu liturgicznym wspominamy:
  • W środę – św. Benedykta opata, patrona Europy.
  • W czwartek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu męczennika
  • W piątek – świętych Andrzej Świerada i Benedykta polskich pustelników
  1. W II środę miesiąca o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. zbiorowa
    w intencji zmarłych. Kartki ze imionami i nazwiskami zmarłych prosimy składać
    w zakrystii.
  2. W piątek 13 dnia miesiąca zapraszamy na nabożeństwo fatimskie; o godz.19.30 różaniec św. następnie Eucharystia a po niej procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
  3. Na wieczornych nabożeństwach modlimy się:
  • w poniedziałek o godz. 18.00 do św.Franciszka o powołania kapłańskie i zakonne
  • we wtorek o godz. 7.00 do św. Antoniego w intencji próśb i podziękowań.
  • W środę o godz.17.30 Różaniec św. i Nowenna do M.Bożej Nieustającej Pomocy
  • W piątek o godz. 6.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne
  1. 12 lipca w czwartek w przychodni GARDMED w Pilicy przy ul. Armii Krajowej 18 firma INTRA przeprowadzi bezpłatne badania słuchu dla mieszkańców Pilicy oraz okolicznych miejscowości. Badania przeznaczone są dla pacjentów dorosłych z problemami słuchu, oraz użytkowników aparatów słuchowych. ZAPISY PROWADZI PRZYCHODNIA.
  2. Parafianom, dobroczyńcom i sympatykom naszego sanktuarium dziękujemy za wspólną modlitwę i złożone ofiary na tacę. Solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin. Wszystkim zaś przybywającym w tych stronach na wakacjach życzymy bezpiecznego i radosnego czasu odpoczynku.

Szczęść Boże