Ogłoszenia 6 styczeń 2019

Ogłoszenia    6 styczeń 2019

1. Dziś przypada uroczystość Objawienia Pańskiego – zwane świętem Trzech Króli. Z tej racji poświęcenie kadzidła, kredy i złota, po każdej Mszy św. nasz sklepik i Bracia Postulanci rozprowadzają poświęconą kredę i kadzidło. Już teraz serdecznie dziękujemy za Wasze dowolne ofiary przy tej okazji złożone. Zostaną one w całości przeznaczone na prace remontowe prowadzone w naszym klasztorze. Niech woń spalanego poświęconego kadzidła przenika nasze domy i zagrody gospodarstw, czyniąc naszą modlitwę i ofiarę miłą Bogu. A inicjały K  M  B  2019 napisane poświęconą kredą na odrzwiach naszych mieszkań niech staną się żywym wyznaniem wiary i zaproszeniem Boga w nasze progi.
  2. Dziś po sumie spotkanie formacyjne i opłatkowe dla kół Żywego Różańca.
  3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej przez wstawiennictwo św. Franciszka modlimy się w intencji powołań do wszystkich trzech rodzin franciszkańskich.
  4. Wtorek o godz. 700 Msza św. z odczytaniem próśb i podziękowań, jakie zanosimy do Boga za wstawiennictwem św. Antoniego z Padwy.
  5. W środę o godzinie 1730 Różaniec i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W piątek na godzinę 630 zapraszamy na Drogę Krzyżową za zmarłych zgłoszonych na wypominki.
  7. W naszym klasztorze kontynuujemy prace remontowe. Grudniowa taca remontowa wynosiła 3000 zł. Taca z przyszłej drugiej niedzieli miesiąca, również w całości będzie przeznaczona na dalsze remonty w klasztorze. Za wszelkie ofiary i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.
  8. Burmistrz Miasta i Gminy Pilica Artur Janosik pragnie zaprosić mieszkańców Gminy Pilica na koncert noworoczny, który odbędzie się w czwartek 10 stycznia 2019 o godz. 1600 w budynku Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Pilicy. W koncercie występują: Kolędnicy z Żytomierza na Ukrainie oraz Zespół Tedi Band.
  9. na zakończenie ogłoszeń KOMUNIKAT PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI EPISKOPATU POLSKI DS. MISJI NA DZIEŃ MODLITWY I POMOCY MISJOM 2019