Intencje – wrzesień 2019

Kościół Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin  Biskupice-Pilica

01/09/2019 niedziela

Wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy; Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju;

godzina intencja
07:30 Za Martę i Mateusza i ich dzieci w 10 rocznicę ślubu- – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
09:00 + Stefania Jurczak
09:00 + Leon Kijas (Gr.)
11:00 Masza święta patriotyczna – 80 rocznica wybuchu II wojny światowej
12:00 W pewnej intencji Panu Bogu wiadomej
17:30 Różaniec
18:00 + Stanisław Grabowski 1 rocz. śm od syna z rodziną .

02/09/2019 poniedziałek

św. Wilhelma, biskupa; bł. męczenników Jana Franciszka Burté, Apolinarego Morel, Seweryna Girault oraz Towarzyszy; św. Beatrycze z Silvy, dziewicy

godzina intencja
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:00 + Józef Rus.
07:30 + Jana Gomułke w rocznice śmierci.
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 + Stefan Goncerz oraz zm. z rodziny.
18:00 + Stefana Koniec oraz zm. z rodziny. REZERWACIA.

03/09/2019 wtorek

Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; św. Marinusa, pustelnika

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Jadwiga Kociołek – od sąsiadów Aleksandrowiczów i Zuzanny Krawet
07:00 + Mariannę, Romana, Antoniego Drząszcz, Stanisław Karoń,Jan Nowak, Annę, Stanisławę Słowikowskich.
07:30 + Leon Kijas (Gr.)
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 + Zbigniewa Gałeckiego od Małgorzaty i Witolda z rodziną.
18:00 + Michalina Roch, Eugeniusza, Genowefę Rybczyńskich oraz zm. z rodziny Rybczyńskich, Kowalczewskich.

04/09/2019 środa

św. Rozalii, dziewicy; Najświętszej Maryi Panny Matki Pocieszenia;

godzina intencja
07:00 W 9 rocz. śm Andrzeja Kubika.
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 Msza św. zbiorowa za zmarłych zgłoszonych do zakrystii i za tych których nikt się już się nie modli.
18:00 + Księdza Bolesława Sokoła, Mariannę i Piotra Pustułków, Teodozje i Stanisława Karpiów, Janinę i Jerzego Ciapów oraz ich Rodziców.
18:00 + Jacka Musialskiego od sąsiadów z ul Krakowskiej i Ogrodowej.

05/09/2019 czwartek

św. Matki Teresy z Kalkuty, dziewicy i zakonnicy; św. Wiktoryna, męczennika

godzina intencja
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:00 + Alfreda Nowak – od rodziny Kwietniów
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 Za Joannę i Rafała w 4 rocznicę ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Stanisława Gómułka w 18 rocznicę śmierci i za dusze w czyśćcu cierpiące

06/09/2019 piątek

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne.
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:00 + W 27 rocz. śm Stanisława.
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
09.00 odwiedziny chorych
17:30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
18:00 Dziękczynna w dniu 8 urodzin Julii – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Bronisława i Franciszek Janosik, Marianna i Jan Kapuścińskich. REZERWACIA.

07/09/2019 sobota

św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika;

godzina intencja
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:00 + Edwarda Jana Genowefę Szczerbów i Edwarda Ploszaja i zmarłych z rodziny Szczerbów
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin
18:00 + Jana i Helenę Domagałów oraz zm. z rodziny.
18:00 + Franciszkę i Józefa Drozdowskich

08/09/2019 niedziela

święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny;

Najświętszej Maryi Panny Gietrzwałdzkiej;

godzina intencja
07:30 +Jana i Zofie Miąsko, Józef Janosik, oraz zm. z rodzin Miąsków, Gacków, Janosików, Krulów. rez.
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
09:00 + Marianna Władysław Zdzisław Alicja Czesław Grabowscy
09:00 + Leon Kijas (Gr.)
11:00 O łaskę potomstwa dla wszystkich par małżeńskich – rezerwacja
12:00 + Zbigniew, Zofia Mystek. Rezerwacja
17:30 Różaniec
18:00 + Wiktor Sobczyński w 1 rocznicę śmierci

09/09/2019 poniedziałek

bł. Anieli Salawy, dziewicy – patronki FZŚ

godzina intencja
07:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 Śluby czasowe we FZŚ
18:00 W intencji Barbary i Dariusza z okazji 35 rocz. ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i  wszelkie potrzebne łaski. REZERWACIA.
18:00 + Władysława Makucha od rodziny Cieślików, Kotów oraz chrześniaka Krzysztofa.

10/09/2019 wtorek

św. Pulcherii

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
07:30 + Leon Kijas (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 + Mariana Zasade, Antoninę i Piotra Szwej, Helenę i Piotra Zasada, Leokadię Kotnis, Felicję Skóra, Genowefę Sołtysik, Jana Nawrockiego oraz zm. z rodziny.
18:00 + W rocz. śm Anny Bockenhaimer oraz jej męża Witolda  ich rodziców oraz zm. z rodziny. REZ.

11/09/2019 środa

św. męczenników Prota i Hiacynta; św. Jana Gabriela Perboyre, kapłana i męczennika

godzina intencja
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:00 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
07:30 + Alfreda Nowak – od rodzin Żurków, Nowaków i Szotów
17:30 Różaniec
18:00 Msza św. z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie duchowe i fizyczne – o. Pacyfik
18:00 + Kowal Zofia, Grzegorz, Stanisław, oraz zmarłych z rodziny
18:00 + Jacka, Janinę, Kazimierza i Jana.

12/09/2019 czwartek

Najświętszego Imienia Maryi;       Najświętszej Maryi Panny Piekarskiej;        
Najświętszej Maryi Panny Rzeszowskiej

godzina intencja
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:00 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
07:30 + Magdalenę Michała Jana Brożek, Zuzannę i Stefana Brożek, Zofię i Feliksa Szota, Annę Jadwigę i Stanisława Grabowskich i dusze w czyśćcu cierpiące.
17:30 Różaniec
18:00 Dziękczynna za Henryka w dniu urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Paweł Dąbrowski REZERWACIA


13/09/2019 piątek

Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne.
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:00 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
07:30 + Tadeusza w 31 rocz. śm oraz zm. z rodziny.
17:30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
18:00 Wint 40 rocz. ślubu Anny i Marka Żak oraz w 5 rocz. ślubu Małgorzaty i Adama Piątek – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata życia.
18:00 Msza przebłagalna za profanacje Krzyża Świętego oraz za tych którzy tej profanacji dokonali.
19:30 Nabożeństwo Fatimskie – Różaniec
20:00 W int Panu Bogu wiadomej.

14/09/2019 sobota

święto Podwyższenia Krzyża Świętego

godzina intencja
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:00 + Tadeusz Gumułka oraz zm. z rodziny Gumułków
09:00 W int Mileny Wilczura w 6 rocz. urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. REZERWACIA.
09:00 + Władysław Szczepara w 15 rozniecę śmierci
09:00 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
14:00 Ślub
17:30 Droga Krzyżowa, dla uczczenia odnalezienia Relikwii Krzyża Świętego
18:00 + Wiktor, Stefan, Władysław, Florentyna Szalów, Artura Warszawskiego. Rez.
18:00 + Katarzyna i Henryk Czech. Rez.

15/09/2019 niedziela

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej; św. Katarzyny Genueńskiej

godzina intencja
07:30 + Janina Banasik Antonina, Szymon Jan Dynerowicz
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
09:00 + za zmarłych z rodziny Gwiazdów
09:00 + Leon Kijas (Gr.)
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
11:45 Chrzest
12:00 + Henryk Nowak, Waleria i Henryk Sujka. Rezerwacja
17:30 Różaniec
18:00 + Ignacy Jerzy Szymusik i zmarłych z rodziny Szymusików Sobczyńskich

16/09/2019 poniedziałek

Wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa; św. Edyty, ksieni

godzina intencja
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:00 + Magdalenę Michała Jana Brożek, Zuzannę i Stefana Brożek, Zofię i Feliksa Szota, Annę Jadwigę i Stanisława Grabowskich i dusze w czyśćcu cierpiące.
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 + Paś Zofia – od siostry Krystyny z mężem i rodziną
18:00 +Daniela Bilskiego i Wiktorie w 15 rocznice śmierci.

17/09/2019 wtorek

św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa; św. Hildegardy z Bingen, dziewicy i doktora Kościoła; stygmatów św. Franciszka z Asyżu

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
07:30 + Leon Kijas (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 + Paś Zofia – od chrześniaka Sławomira Frankowskiego
18:00 + Annę Rutkowską, Adolfa Rutkowskiego i Jarosława Gamrata

18/09/2019 środa

święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski

godzina intencja
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:00 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
07:30 + Edwarda Piątka w 15 rocz. śm od córki z rodziną. REZERWACIA.
17:30 Różaniec
18:00 Aleksandra Kastek w 18 urodziny – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Marian Kudra w 7 rocznicę śmierci – od córki Małgorzaty z rodziną. Rezerwacja

19/09/2019 czwartek

godzina intencja
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:00 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
07:30 + Stanisławę Lipka od rodziny.
17:30 Różaniec
18:00 +Władysława i Walerię ,Mariana i Waldemara Żyłów, Stanisławę, Antoniego Klich, Mariannę, Piotra Stolarskich.
18:00 + Władysław i Bronisława Błaszczykiewicz,

20/09/2019 piątek

Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Tae-gon kapłana, Pawła Chong Ha-sang i Towarzyszy

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne.
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:00 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
07:30 Wint Małgorzaty z racji urodzin i imienin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla niej i jej rodziny.
17:30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
18:00 + Aleksandrę i Alojzego oraz Edwarda  Nowakowskich , Honoratę i Mieczysława Rajewskich, Zygmunta Majda .
18:00 + Jadwigę Kociołek od Koleżanek Heleny, Ireny i Stasi

21/09/2019 sobota

święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty

godzina intencja
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:00 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
07:30 + Piotra Makiełe oraz zm. z rodziny.
13:00 Chrzty
14:00 Ślub
15:00 Ślub
16:00 Ślub
18:00 Za Ludwikę w dniu urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla niej , dzieci i całej rodziny.
18:00 + Bronisław Rozlach od syna Krzysztofa z rodziną. REZERWACIA.

22/09/2019 niedziela

godzina intencja
07:30 + Antoninę i Stanisława Karpała.
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
09:00 + Marian Karol Jerzy Szwed, Marianna Lach, Ignacy Wieczorek za zmarłych z rodziny Wieczorków, Ignacy Kosmala.
09:00 + Leon Kijas (Gr.)
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
12:00 /Cisowa/ + Aniela i Franciszek Janosik
17:30 Różaniec
18:00 + Stanisław Kaliński,  Genowefa i Władysław Mikoda

23/09/2019 poniedziałek

Wspomnienie św. ojca Pio z Pietrelciny, kapłana;

godzina intencja
07:00 Dziękczynno Przebłagalna w intencji Panu Bogu wiadomej.
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 W int Zofii i Mariana z okazji 35 rocz. ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 W intencji Mikołaja, Kaliny i Anieli – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

24/09/2019 wtorek

Znalezienia ciała św. Klary z Asyżu

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Józef Baran w 1 rocznicę śmierci – od żony i synów Zbigniewa i Sebastiana – rezerwacja
07:30 + Leon Kijas (Gr.)
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 Za Kingę w 10 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Piotr Janiczek w 4 rocznicę śmierci

25/09/2019 środa

Pierwszy dzień nowenny do św. Franciszka

godzina intencja
07:00 Za Kazimierza z okazji 84 rocznicy urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 o Boże Błogosławieństwo opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla lekarza Piotra Bańki
18:00 + Skrzypiciel Henrykę od rodziny Panków.

26/09/2019 czwartek

Drugi dzień nowenny do św. Franciszka

godzina intencja
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:00 + za zmarłą Barbara Kur z racji 82 rocznicy urodzin. O radość życia wiecznego w niebie
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 Za Marię w 75 rocznice urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 +Stanisława i Henrykę Pająk oraz zm. z rodziny.

27/09/2019 piątek

Trzeci dzień nowenny do św. Franciszka

Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne.
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:00 + Mariana Opiłkę – od żony
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
17:30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
18:00 W dniu urodzin Małgorzaty Świerczek – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Bronisławę i Edwarda Kowalik

28/09/2019 sobota

Czwarty dzień nowenny do św. Franciszka

Wspomnienie św. Wacława, męczennika

godzina intencja
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:00 + Stanisław Żyła
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 + Marianna i Bolesław Sawiccy oraz ich rodziców – rezerwacja
18:00 + Jacka, Mariana.

29/09/2019 niedziela

Piąty dzień nowenny do św. Franciszka

święto św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela

godzina intencja
07:30 + Tadeusz i syn Michał Nowak
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
09:00 + Ks. Stanisław Nowakowski i Ks. Szczepan Pawlik i Janina i Stanisław Nowakowski
09:00 + Leon Kijas (Gr.)
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
12:00 /Cisowa/ Dziękczynna za zdrowie pszczół, z prośbą o błogosławieństwo w pasiece
17:30 Różaniec
18:00 + Michalina Roch, Michał, Genowefa, Eugeniusz Rybczyńscy.

30/09/2019 poniedziałek

Szósty dzień nowenny do św. Franciszka

Wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła;

godzina intencja
07:00 +Krzysztofa Kwietnia oraz jego rodziców, Stanisławę i Piotra oraz Adama Kijas. REZERWACIA.
07:00 + Leon Kijas (Gr.)
07:30 + Halinę Szczepankiewicz (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 +Helenę i Franciszka Rus. REZERWACIA.
18:00 + Michalinę z okazji imienin oraz Piotra Małysów. REZERWACIA.