Intencje – Styczeń

01/01/2021 piątek

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

godzina

intencja

07:30

(Gr.) + Adam Bem

07:30

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

09:00

Za ŚP Marię Lacroix (czyt. Lakruła).

09:00

+ Władysław Grabowski (Gr.)

11:00

+Zdzisław Wójcik, Józefa i Stanisław Wójcik; Helena i Krzysztof Cień; Jadwiga i Tomasz Łazarz; Teodozja i Edward Banasik; Stanisława Urbańczyk.

11:00

/Cisowa/ O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny w nowym roku. Rezerwacja

17:30

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18:00

+ Eugeniusza i Genowefę Rybczyńskich oraz ich rodziców

02/01/2021 sobota

godzina

intencja

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:00

+ Władysław Grabowski (Gr.)

07:30

(Gr.) + Adam Bem

07:30

+ Teresa Gruszczyńska

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Piotr, Katarzyna Leszczyńscy

 

03/01/2021 niedziela

Odpust – Tytuł Parafii – Najświętszego Imienia Jezus

godzina

intencja

07:30

(Gr.) + Adam Bem

07:30

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

09:00

Za Liliana Szałaśna w 6 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla dziecka rodziców i dziadków.

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

11:00

/Cisowa/ O bł. Boże i wszelkie łaski Boże dla Rodziny

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Genowefę i Władysława Czechów

18:00

+ Władysław Grabowski (Gr.)

 

04/01/2021 poniedziałek

św. Anieli z Foligno; św. Elżbiety Seton; św. Genowefy Torres Morales

godzina

intencja

07:00

+ Korczyński Kazimierz – od pracowników Produkcyjno Usługowej Spółdzielni Pracy w Pilicy

07:30

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

(Gr.) + Adam Bem

18:00

+ Danuta Badower

 

05/01/2021 wtorek

św. Edwarda Wyznawcy; św. Szymona Słupnika;

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Annę Jadwigę Stanisława Grabowskich, Teodozję i Eugeniusza Gomułków, Tadeusza Kotnisa

07:30

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Andrzeja Gumułkę w 32 rocz. śm.

18:00

(Gr.) + Adam Bem

 

06/01/2021 środa

Uroczystość Objawienie Pańskie – Trzech Króli

godzina

intencja

07:30

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

(Gr.) + Adam Bem

09:00

+ Dorota Mikoda

09:00

+ Weronikę Skrzypiciel

11:00

+ Honoratę i Mariana Markiewicz oraz Marię i Józefa Owcarz.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18:00

+ Mirosław Toborowicz i Marian Szota

18:00

+ Władysław Grabowski (Gr.)

 

 

07/01/2021 czwartek

św. Rajmunda z Penyafort; św. Lucjana

godzina

intencja

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

(Gr.) + Adam Bem

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Danuta Badower – od Doroty i Pawła

18:00

+ Stefania Banyś w rocznicę śmierci.

 

 

08/01/2021 piątek

św. Seweryna z Noricum; św. Piotra Tomasza, biskupa; św. Wawrzyńca Iustiniani, biskupa; św. Daniela Comboni, biskupa; bł. Eurozji Barban

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

(Gr.) + Adam Bem

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18:00

+ Juliusza Wadowskiego od rodziny Swierczków

18:00

+ Mirosław Toborowicz i Marian Szota

 

 

09/01/2021 sobota

godzina

intencja

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

(Gr.) + Adam Bem

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

W int. Teresy i Bogusława w 35 rocz. zawarcia związku małżeńskiego – o błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski Boże, opiekę Bożą oraz wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Rodzin oraz św. Józefa opiekuna św. Rodziny.

18:00

+ Władysław Ulniarz

 

 

10/01/2021 niedziela

 

godzina

intencja

07:30

(Gr.) + Adam Bem

07:30

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

09:00

Za Ewa i Zbigniew Grajdek w 31 rocznicę ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

1`:00

/Cisowa/ + Józefa i Stanisław Paciej. Rezerwacja.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Za wszystkich ++ z Rodziny Kosowskich

18:00

+ Władysław Grabowski (Gr.)

 

11/01/2021 poniedziałek

św. Honoraty, dziewicy; św. Teodozjusza, opata

godzina

intencja

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

+ Guzik Eustachiusz w 40 rocznicę śmierci.

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

(Gr.) + Adam Bem

18:00

Za wszystkich ++z Rodziny Grelów i Zasadów.

 

 

12/01/2021 wtorek

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

Za Juliannę Brożek – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

(Gr.) + Adam Bem

18:00

+ Danuta Badower – od brata Andrzeja z rodziną

 

13/01/2021 środa

bł. Weroniki Nagroni; św. Hilarego z Poitiers, biskupa i doktora Kościoła

godzina

intencja

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

(Gr.) + Adam Bem

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Za rodzinę Kowalików, Kierasów i znajomych – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski w nowym roku.

18:00

+Janina, Brosław, Bożena Jurczak i wszystkich zmarłych z Rodziny Jurczaków

 

14/01/2021 czwartek

św. Feliksa z Noli, kapłana; bł. Odoryka z Pordenone; bł. Piotra Donders

godzina

intencja

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

(Gr.) + Adam Bem

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

09:00

Do Chorych z posługą sakramentalną

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

++Za wszystkie Dusze w czyśćcu cierpiące.

18:00

+Tadeusz Kotnis od Marka Kotnisa z Rodziną

 

15/01/2021 piątek

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

(Gr.) + Adam Bem

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18:00

Za Zuzannę Jankowska w 1 rocz ur.  – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

+ Mariana Bzdęgę i Henryka Piątkowskiego

 

 

16/01/2021 sobota

św. Marcelego I, papieża i męczennika; św. Joanny z Balneo, dziewicy; św. Berarda i Towarzyszy, pierwszych męczenników franciszkańskich; św. Honorata, biskupa

godzina

intencja

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

(Gr.) + Adam Bem

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Dziedzic Krystyna w 5 rocznicę śmierci i jej męża Jana

18:00

+ Krystyna Świstak – od rodziny Pasichów

 

17/01/2021 niedziela

Wspomnienie św. Antoniego, opata

godzina

intencja

07:30

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

09:00

Dziękczynna z prośbą  – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla całej rodziny

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

11:00

Za FZŚ i ich rodziny o Boże błogosławieństwo w nowym roku kalendarzowym.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

(Gr.) + Adam Bem

18:00

+ Władysław Grabowski (Gr.)

 

 

18/01/2021 poniedziałek

św. Małgorzata Węgierskiej, dziewicy; bł. Reginy Protmann, dziewicy

godzina

intencja

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

(Gr.) + Adam Bem

18:00

+ Czesław Gawron i zmarłych z rodziny Gawronów, Nowaczyków i Buczków. Rezerwacja

 

 

19/01/2021 wtorek

Wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa; św. Henryka z Uppsali, biskupa i męczennika; św. Mariusza, męczennika; bł. Jakuba Salesa, Wilhelma Saltemouche i innych męczenników jezuickich; św. Makarego Wielkiego, opata; św. Kanuta Lewarda, króla i męczennika

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

Propria

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

(Gr.) + Adam Bem

18:00

+ o. Juliusza Wadowskiego od rodziny z Pilicy

 

20/01/2021 środa

św. Fabiana, papieża i męczennika; św. Sebastiana, męczennika; św. Eustachi Calafato, dziewicy; bł. Euzebiusza z Ostrzyhomia; bł. Angela Paoli

godzina

intencja

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

(Gr.) + Adam Bem

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Za + ks. Bolesława Kastka.

18:00

+Tadeusz, Felicja, Janusz, Krystyna, Zbigniew Szczerbińscy.

 

21/01/2021 czwartek

Wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

godzina

intencja

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

(Gr.) + Adam Bem

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+Władysławę 25 rocznicę śmierci, Romana, Józefa, Józefę i Mariana

18:00

+ Stanisław świderski

 

 

22/01/2021 piątek

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

(Gr.) + Adam Bem

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18:00

+ Józef Gołąb od wnuczki Agnieszki

18:00

+Maria Janiczek

 

23/01/2021 sobota

godzina

intencja

07:00

Zygmunt Kochan w 95 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. – od córek

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

(Gr.) + Adam Bem

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Henryka i Stanisław Pająk

18:00

+ Piotr Suder

 

24/01/2021 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

09:00

W int. Antoniego w 1 rocz. urodzin o łaskę dobrego zdrowia i bł. Boże , opiekę Matki Bożej, św. Jana Pawła 2 i św. Antoniego .

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

11:00

 

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

(Gr.) + Adam Bem

18:00

+ Władysław Grabowski (Gr.)

 

 

25/01/2021 poniedziałek

święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

godzina

intencja

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

(Gr.) + Adam Bem

18:00

+Stanisław, Feliksa, Włodzimierz Szczepanik. Aniela Baran.

26/01/2021 wtorek

Wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa;

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

(Gr.) + Adam Bem

18:00

+ Helenę i Jana Mędreckich

27/01/2021 środa

godzina

intencja

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

(Gr.) + Adam Bem

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Maria Szwej

18:00

+Honoratę i Kazimierz Słodowy

28/01/2021 czwartek

Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła

godzina

intencja

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

(Gr.) + Adam Bem

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

O Boże błogosławieństwo w gospodarstwie,  o pokój serca i cierpliwość

18:00

+ Stefan Piwowarczyk – od żony Alfredy i synów Jacka i Arkadiusza

 

 

29/01/2021 piątek

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

(Gr.) + Adam Bem

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18:00

+ Franciszek i Władysława Dachowscy – od syna z rodziną

18:00

 

 

30/01/2021 sobota

godzina

intencja

07:00

+ Wiktoria Jurek (Gr.)

07:30

W int Eweliny – Msza Święta dziękczynna z okazji urodzin, o bł Boże , opiekę Bożą i wszelkie łaski Boże oraz wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Roddzin i św. Józefa.

07:30

+ Władysław Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

(Gr.) + Adam Bem

18:00

 

 

31/01/2021 niedziela

godzina

intencja

07:30

+Leokadia, Leon Rozlach oraz ich Rodziców, Joanna Kowal i Aniela Smok

07:30

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

09:00

+Stanisława i Władysław Kotnis

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

11:00

 

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Bronisławę i Edwarda Kowalików oraz zmarłych z rodziny Kowalików i Kozłowskich.