Intencje październik

 

01/10/2020 czwartek

Wspomnienie św. Teresy Od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

za Jana Fiutak w 80 rocznicę urodzin z prośbą o łaskę zdrowia, Boże Błogosławieństwo dary Ducha św. i opiekę Matki Bożej śnieżnej w dalszym życiu

09:00

Do Chorych z posługą sakramentalną

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Maria i Władysław Dziedzic, Marianna i Stefan Rozlach.

18:00

+ Tadeusz Szyba od Doroty i Pawła.

 

02/10/2020 piątek

Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

+ Natalię Szota .

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Franciszek Król i zmarłych z rodziny Król. REZERWACJA.

18:00

+ Genowefę i Józefa Kanieckich, Andrzeja i Piotra Hess, Tomasza Majkę. Rezerwacja.

Po

mszy

św.

Rozpoczynamy cykl comiesięcznych nabożeństwa z modlitwą wstawienniczą, uwielbienia i przebłagania przed Najświętszym Sakramentem, które zakończymy błogosławieństwem na sposób Lourdzki.

 

03/10/2020 sobota

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

07:30

+ Teresa Kyć – od Doroty Pelon z rodziną

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin

18:00

+ Czesławę Rybczyńską oraz Rodziców i Brata.

18:30

Tansitus – wspomnienie śmierci św. O. Franciszka

 

 

04/10/2020 niedziela

Uroczystość odpustowa  św. Franciszka z Asyżu

godzina

intencja

07:30

+ Franciszka Pietrasika ,Agnieszkę i Leona, Józefę i Czesława Rochów.

07:30

+ Mariannę i Józefa Kocot w 16 rocznicę śmierci .

09:00

+ Mariana Pawlika w 14 rocznicę śmierci.

09:00

+ Janinę i Antoniego Rusów, Elżbietę i Jana Imiołków.

11:00

W intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich oraz ich rodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

11:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

12:00

/Kaplica w Cisowej/

14:30

Propria

15:30

błogosławieństwo zwierząt na placu kościelnym

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Ojca Emila Brzuszka od F.Z.Ś

 

05/10/2020 poniedziałek

Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Za Mateusza Dynarowicz w 1 rocznicę urodzin ? o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla dziecka i rodziców

18:00

+ Grażyna Zięba.

18:35

Modlitwy wstawiennicze w intencji powołań.

 

06/10/2020 wtorek

św. Marii Franciszki od Pięciu Ran Pana Jezusa, dziewicy

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

Za dusze w czyśćcu cierpiące

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Tadeusz Szyba od sąsiadów z ulicy Klasztornej.

18:00

+ Franciszka i Mariannę Dziedzic , Franciszka i Mariannę Pająk oraz zmarłych z rodziny.

 

07/10/2020 środa

Święto Najświętszej Maryi Panny Różańcowej;

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

+  Ks Andrzeja Michałka oraz zmarłych z rodziny.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

W intencji Cecylii i Zofii – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. rezerwacja

18:00

+ Tadeusz Szyba od rodziny Szczerbińskich.

 

08/10/2020 czwartek

św. Pelagii, męczennicy

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

+ Józefę Janosik od syna Stanisława z żoną Barbarą.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Piotr Grzesiak od pierwszej róży z dobrej.

18:00

+ Helenę i Józefa Słowik  oraz ich rodziców.

 

09/10/2020 piątek

Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

+ Wiesława ,Dariusza Szota, Jana i Janinę Pasich. Rezerwacja.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Katarzynę i Piotra Leszczyńskich  oraz zmarłych z rodziny.

18:00

+ Janinę Banasik, Antoninę, Szymona, Jana Dynerowicz.

 

10/10/2020 sobota

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

Za Barbarę i Dominika w 22 rocznicę ślubu ? o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla Małżonków i dzieci: Małgorzaty i Tomasza

14:00

Ślub w Ogrodzie Różańcowym

17:00

Za Jadwiga i Stanisław Goncerz w 50 rocznicę ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata życia małżeńskiego.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Anastazję i Tadeusza Wójcików, Walerię Misztal oraz zmarłych z rodziny.

18:00

+ Anielę i Stefana, Bogdana Jurczaków.

 

11/10/2020 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Janinę Kajdan w 5 rocznicę śmierci oraz Władysław Kajdan, Paciej Jadwiga, Aniela i Franciszek Stolarscy.

07:30

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

09:00

+ Jana Pacieja, Janinę i Franciszka Żyłów

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Kaplica w Cisowej/ + Annę Rus – od siostry Janiny

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Tadeusza i Wojciecha Sobczyńskich ,Stanisławę i Jana, Zygmunta Łaksów. REZERWACJA.

 

12/10/2020 poniedziałek

bł. Jana Beyzym, kapłana; św. Serafina z Montegranaro, zakonnika; św. Edwina

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

+ Danielę  Mossór oraz zmarłych z rodziny.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Jacka, Janinę, Mariana, Pawła oraz pokrewieństwo dwustronne.

18:00

+ Aleksandrę i Józefa Goncerz oraz zmarłych z rodziny. Rezerwacja.

18:35

Modlitwy wstawiennicze w intencji powołań.

 

13/10/2020 wtorek

Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

+ Stanisławę i Antoniego Kucyperów oraz ich rodziców.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Henrykę Czech – od swatowej Mirosławy i rodziny Pałków.

18:00

++ z rodziny Witkowskich, Sewerynów, Omyłów, Kowalczyków, Pająków, Lisów.

19:00

Różaniec Fatimski

20:00

Za Bartłomieja Stąpały w 18 urodziny – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. Rezerwacja.

 

14/10/2020 środa

; św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

+ Józefę Janosik od wnuczka Michała z rodziną.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Annę Nicia – od rodziny Nowakowskich i Janusów.

18:00

+ Bronisławę i Edwarda Kowalików, Danielę i Mariana Tkaczyków oraz zmarłych z rodziny.

 

15/10/2020 czwartek

Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

+ Józefę Janosik od wnuczki Karoliny.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

W rocznicę ślubu Eweliny i Danyła – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

Za Jadwigę Gil z racji imienin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

+ Mariannę i Feliksa, Kazimierza Kłęków, Wiktora i Leonię Pielków, Edwardę Brudka, Macieja Półtoraka oraz zmarłych z rodziny Szwagrzyków i Kłęków

 

16/10/2020 piątek

św. Jadwigi Śląskiej

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

+ Józefę Janosik od wnuczki Małgorzaty z rodziną.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Stanisława Guzika w 4 rocznicę śmierci. REZERWACJA.

18:00

+ Macieja, Helenę, Józefa Denerowicz

 

17/10/2020 sobota

Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

Za Czesławę i Władysława Bąba w 45 rocznicę ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

07:30

+ Józef Gołąb zmarłych z rodziny Gołąb, Kabalskich .

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

W intencji Barbary i Włodzimierza z okazji 28 rocznicę ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

W intencji Kacpra Kot i Emila Małkowskiego z okazji urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla nich i bliskich

 

18/10/2020 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

09:00

W intencji Aldony i Agaty – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

11:00

W rocznicę śmierci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki za członków NSZZ Solidarność, – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. Rezerwacja

12:00

/Kaplica w Cisowej/+ Jadwigę i Antoniego Rus

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Tadeusza, Wojciecha Sobczyńskich i Stanisławę Jana Zygmunta Łaksów. Rezerwacja

 

19/10/2020 poniedziałek

Św. Piotra z Alkantary, kapłana

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

+ Józefę Janosik od rodziny Gacek z Kleszczowej.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Stanisława Biedronia oraz zmarłych z rodziny Biedroniów, Gomułków. Rezerwacja.

18:00

+ Macieja i Helenę oraz syna Józefa Dynerowiczów.

18:35

Modlitwy wstawiennicze w intencji powołań.

 

20/10/2020 wtorek

Wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

+ Józefę Janosik od Marii i Marka Kotnis.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Katarzynę i Piotra, Mariannę i Piotra Leszczyńskich.

18:00

+ Bronisławę i Władysław Błaszczykiewicz.

 

21/10/2020 środa

Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, Biskupa

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

+ Józefę Janosik od rodziny Kędra i Kotnis.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Piotra Skowronek od rodziny Bzdęga, Skowronek, Pelon.

18:00

+ Arkadiusz Mularczyk

 

22/10/2020 czwartek

Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża; św. Donata, biskupa; bł. Tymoteusza Giaccardo, kapłana; św. Salome, uczennicy Pańskiej

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

+ Józefę Janosik od brata z rodziną .

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Wiesław Podsiedlik od brata z żoną .

18:00

+ Jadwiga Ziętal

 

23/10/2020 piątek

św. Jana Kapistrana, kapłana

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

+ Józefę Janosik od chrześnicy Marii z rodziną.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Z okazji  urodzin Joanny i Antoniego – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

W 33 rocznicę ślubu Wiesławy i Włodzimierza Płoszaj – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

 

24/10/2020 sobota

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

W intencji Haliny z okazji 80 rocznicy urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

07:30

+ Stanisławę Zabawską oraz zmarłych z rodziny.

13:30

Chrzest:

14:00

Sędziak Olga i Michał ? w rocznicę ślubu ? o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia małżeńskiego.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Stefana i Teodozję, Zbigniewa Michałowskich.

18:00

+Wiesława Pasicha, ks. Stanisława Pasicha i Annę i Kacpra Pasichów /rezerwacja/

 

25/10/2020 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

09:00

Za Annę Sarecką w 50 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

09:00

+ Stanisław Biedronia i Jarosława Kończyk, z rodziny Biedroniów, Gomułków, Kotnisów. Rezerwacja

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Kaplica w Cisowej/ Dziękczynna za błogosławieństwo w pasiece i zdrowie pszczół

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Paweł Wójcik oraz zmarłych z rodziny.

18:00

+ Zuzanna Kaziród w 1 rocznicę śmierci.

 

26/10/2020 poniedziałek

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

+ Józefę Janosik – od rodziny Miąsków i Muszów z Gliwic.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Za dusze zmarłe w czyśćcu cierpiące

18:00

+ Władysławę i Mieczysława  Będkowskich, Janinę, Piotra, Aleksandra Siedlarskich

18:35

Modlitwy wstawiennicze w intencji powołań.

 

27/10/2020 wtorek

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

+ Józefę Janosik  od rodziny Ogonków z Dzwonowic.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ 20 rocznicę śmierci Zbigniewa Goncerza.

18:00

+ Marię  Kwiecińską od Franciszkańskiego Zakonu Świeckiego.

 

28/10/2020 środa

święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

+ Tadeusz Madej, Władysława i Władysław Piechulscy.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Tadeusza i Wojciecha Sobczyńskich. REZERWACIA.

18:00

Za zmarłych + Tadeusza Dziedzic i Tadeusza Adamczyka z racji imienin. Rezerwacja

 

29/10/2020 czwartek

św. Felicjana, męczennika; bł. Michała Rua, kapłana

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

+ Józefę Janosik od Teresy i Józefa Janocha z rodziną z Bodzanowa.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

W intencji Karolinki z okazji 1 rocznicy urodzin oraz wujka Antoniego z okazji urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

+ Sławomira Gajewskiego – od pracowników firmy FAMEL.

 

30/10/2020 piątek

bł. Benwenuty Bojani; bł. Dominika Collins, zakonnika i męczennika

godzina

intencja

07:00

+ Kazimierza Fabjańskiego (Gr.)

07:30

+ Franciszka i Janinę, Henryka, Edmunda Micułów.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Andrzeja Gumułkę w rocznicę śmierci.

18:00

+ Małgorzatę  Węgrzyn oraz zmarłych z rodziny .

 

31/10/2020 sobota

św. Alfonsa Rodriguez, zakonnika; bł. Anioła z Acri, kapłana; św. Wolfganga, biskupa

godzina

intencja

07:00

W intencji SYNA Jacka zdrowie  dla Córki Bożeny – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

07:30

W intencji Darii z okazji 18 rocznicy urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Romana, Macieja, Anielę Nazimków /rezerwacja /

18:00

+ Anna i Mieczysław Jurkowscy, Stanisława Pączek.