Intencje – październik 2019

01/10/2019 wtorek

Wspomnienie św. Teresy Od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła;

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
07:30 Za Wnuczków Patryka, Patrycję i Karolinę. Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże bł. oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej. – rezerwacja
17:00 Godzinki o św. Franciszku – FZŚ
17:30 Różaniec
18:00 + Mariana, Władysław Dziedzic, Marianna i Stefan Rozlach. Rezerwacja
18:00 + Damian Grzanka – rezerwacja

02/10/2019 środa

Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

godzina intencja
07:00 W int Brata Janusza o zdrowie i trzeźwość oraz dary Ducha Św. Od siostry
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
07:30 + Irenę Pałka
17:00 Godzinki o św. Franciszku – FZŚ
17:30 Różaniec
18:00 + Marię Kolasińską oraz zm. z rodziny.
18:00 + Franciszka i Mariannę Dziedzic, Franciszka i Mariannę Pająk oraz zm. z rodziny.

03/10/2019 czwartek

Transitus św. Franciszka

godzina intencja
07:00 W int brata Janusza o zdrowie i trzeźwość oraz dary Ducha Św. od siostry.
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
07:30 W int Kacpra o siłę do wyjścia z nałogu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla niego i jego rodziny
09:00 odwiedziny chorych
17:00 Godzinki o św. Franciszku – FZŚ
17:30 Różaniec
18:00 + Marie, Franciszek Bartos, Franciszkę i Franciszka Żaków.
18:00 + Józef i Marianna Kocot oraz zm. z rodziny.
18:30 Transitus – uczczenie chwili przejścia św. Franciszka do nieba

04/10/2019 piątek

Uroczystość odpustowa Św. Franciszka z Asyżu

godzina intencja
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
09:00 + Franciszek Król i zm. z rodziny Król. REZERWACIA.
09:00 + Stanisławę, Antoniego, Kucyperów i ich rodziców
15:00 Błogosławieństwo zwierząt na placu kościelnym
17:00 Godzinki o św. Franciszku – FZŚ
17:30 Różaniec
18:00 Za siostry i braci Franciszkańskiego Zakonu Świeckich ich rodziny – O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej i łaskę zdrowia.
18:00 W intencji Dobrodziejów Klasztoru i Sanktuarium, za osoby pomagające przy naszym Franciszkańskim Sanktuarium
18:00 W intencji przebłagalnej za grzechy pokoleniowe w rodzinie

05/10/2019 sobota

Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

godzina intencja
07:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Agaty z okazji urodzin, o wszelkie potrzebne łaski dla jaj rodziny.
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
07:30 + Janina i Franciszek Żyła i Jan Paciej
17:30 Różaniec
18:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin
18:00 + Czesławę Rybczyńską i jej rodziców .

06/10/2019 niedziela

godzina intencja
07:30 + Antonina Szymon Jan Dynerowicz – rezerwacja
07:30 + Krzysztof Kijas (Gr.)
09:00 + Tadeusz i Wojciech Sobczyński, Stanisława Jan i Zygmunt Łaksa
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
12:00 Za Stanisławę i Piotra Dudek w 50 rocznice ślubu – o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski – rezerwacja
17:30 Różaniec
18:00 + W 13 rocz. śm Mariana Pawlika .REZERWACIA.

07/10/2019 poniedziałek

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej;

godzina intencja
07:00 w int brata Janusza o zdrowie i trzeźwość oraz dary Ducha Św. od siostry
07:00 + Roberta, Lucjana i zmarłych z rodziny Żuchowiczów, Pasichów i Palnszon – rezerwacja
07:30 + Krzysztof Kijas (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 + Grzegorza Ciszka od żony z dziećmi .
18:00 + Stanisław Pelon od Małgorzaty Miesiak z rodziną.

08/10/2019 wtorek

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 O łaskę potomstwa dla wszystkich par małżeńskich – rezerwacja
07:30 + Krzysztof Kijas (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 + Bronisławę i Edwarda Kowalik oraz zm. z rodziny.
18:00 + Stanisław Pelon od brata Jana z żoną i dziećmi.

09/10/2019 środa

Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

godzina intencja
07:00 W intencji brata Janusza o zdrowie i trzeźwość oraz dary DUCHA Św. od siostry.
07:00 + Zenon Grabowski .
07:30 Za Wojciecha, Magdalenę, Mateusza, Włodzimierza i Wiesławę Płoszaj – o łaskę uwolnienia.
07:30 + Krzysztof Kijas (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 + W 12 rocz. śm Jana i Anieli Koclęga, Jana i Antoninę Pasierb.
18:00 + Henrykę Skrzypiciel od chrześnicy Małgorzaty z rodziną.

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie – o. Pacyfik

10/10/2019 czwartek

godzina intencja
07:00 Za dzieci nienarodzone
07:00 + Annę i Stanisław Grabowski .
07:30 + Krzysztof Kijas (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 W 21 rocznicę ślubu Barbary i Dominika Świerczek – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 +Józefa i Aleksandrę  Goncerz. REZERWACIA.

11/10/2019 piątek

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne.
07:00 W int Brata Janusza o zdrowie i trzeźwość oraz dary Ducha św. od siostry.
07:00 Za dzieci i wnuków o zdrowie i Boże Błogosławieństwo i opiekę MB Śnieżnej.
07:30 + Krzysztof Kijas (Gr.)
17:30 Różaniec
18:00 + Stanisław Pelon od Mirosława Bzdęgi z rodziną .
18:00 + Janina, Mariana, Pawła oraz pokrewieństwo.

12/10/2019 sobota

bł. Jana Beyzym, kapłana

godzina intencja
07:00 W intencji zmarłej śp. Ireny Mogiła
07:00 + zmarłych Zofie i Franciszka Wróblów
07:30 + Krzysztof Kijas (Gr.)
14:00 Ślub:
15:30 Chrzest:
17:30 Różaniec
18:00 W int Aldony i Agaty – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Franciszek Pietrasik – rezerwacja

13/10/2019 niedziela

godzina intencja
07:30 + Władysław i Janina Kajdan, Paciej Jadwiga, Aniela i Franciszek Stolarscy, Jacka Sareckiego.
07:30 + Krzysztof Kijas (Gr.)
09:00 + Janina i Antoni Rus, Elżbieta i Jan Imiołka – rezerwacja
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
12:00 Jadwiga i Antoni Rus – rezerwacja
17:30 Różaniec
18:00 Za Radosława Markiewicz w 50 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
19:30 Nabożeństwo Fatimskie – Różaniec
20:00 Za członków Żywego Różańca i ich rodziny

14/10/2019 poniedziałek

św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy;

godzina intencja
07:00 W int brata Janusza o zdrowie i trzeźwość oraz dary Ducha Św. od siostry.
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
07:30 Kazimierza i Marka Sołtysik oraz zm. z rodziny.
17:30 Różaniec
18:00 + Stanisław Pelon od syna Jerzego z żoną.
18:00 + Macieja i Helenę oraz Józefa Dynerowicz oraz zm. z rodziny

15/10/2019 wtorek

Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
07:30 + Jana, Eugeniusza, Marianne, Janinę, Marię, Bożenę z rodziny Cieplaków.
17:30 Różaniec
18:00 Za Ewelinę i Danyła w 8 rocznicę ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Mariannę i Feliksa Kłęków, Leonię, Wiktora Pielków, Edwardę Brudka oraz zm. z rodzin Szwagrzyków i Kłęków.

16/10/2019 środa

św. Jadwigi Śląskiej

godzina intencja
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
07:00 + Krystynę i Antoniego Rąpała, Zofię i Juliana Gajda oraz zm. z rodzin.
07:30 + za zmarłych Janinę, Władysława i Jana Cembrzyńskich
17:30 Różaniec
18:00 + Stanisław Pelon od swatki Haliny z rodziną .
18:00 + Gil Jadwiga – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata życia.

17/10/2019 czwartek

Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

godzina intencja
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
07:00 + zmarłego Błażeja Lepiarczyka od Mieszkańców os. przy ul. Mickiewicza
07:30 + Marianna i Władysław Nowakowscy
17:30 Różaniec
18:00 W intencji 18 urodzin Mateusza Grzanki, opiekę Matki Bożej Śnieżnej i Boże Błogosławieństwo.
18:00 + Stanisław Pelon od wnuka Roberta z Rodziną.

18/10/2019 piątek

święto św. Łukasza Ewangelisty

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne.
07:00 W int brata Janusza o zdrowie i trzeźwość oraz dary Ducha Św. od siostry.
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
07:30 + Błażeja Lepiarczyka od koleżanek i kolegów jego rodziców.
17:30 Różaniec
18:00 + Alfreda Nowak – od córki z rodziną
18:00 + Stanisław Pelon od wnuka Michała z rodziną.

19/10/2019 sobota

bł. Jerzego Popiełuszko, kapłana i męczennika

godzina intencja
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
07:00 + Kamilę Markiewicz w 2 rocznice śmierci
07:30 Msza św.  Dziękczynna z okazji  1 urodzin Franciszka – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata życia dla niego oraz jego rodziców i najbliższych. REZERWACIA.
07:30 + 4 rocz. śm Stanisława Biedronia .
14:00 Chrzest
17:30 Różaniec
18:00 + Jan i Marianna Grabowscy oraz zm. z rodzin Grabowskich, Barbarę Płatek.
18:00 + Irenę i Antoniego Bąba oraz zm. z rodziny. REZERWACIA.

20/10/2019 niedziela

Wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana

godzina intencja
07:30 + Janina Banasik Antonina, Szymon Jan Dynerowicz
07:30 + Krzysztof Kijas (Gr.)
09:00 W int Artur Micyk z okazji 31 rocz. urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
11:00 W rocznicę śmierci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki –
za członków NSZZ Solidarność, – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
12:00 + Mariusz Będkowski i Roman Zagała
17:30 Różaniec
18:00 + Irena Goncerz oraz zm. z rodziny.

21/10/2019 poniedziałek

Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, Biskupa; św. Urszuli, dziewicy i męczennicy

godzina intencja
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
07:00 + Marian Mach .
07:30 + Alfreda Nowak – od Doroty, Justyny i Małgosi
17:30 Różaniec
18:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące.
18:00 + Henrykę Skrzypiciel -od rodziny Drużyńskich.

22/10/2019 wtorek

Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża;

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
07:30 + Tadeusz i Janina Pompka
17:30 Różaniec
18:00 +Krzysztof Kukowiecki od pracowników firmy okna Kozioł.
18:00 + Alfredę Nowak od Rodziny Kijasów i Korczyńskich .

23/10/2019 środa

św. Jana Kapistrana, kapłana

godzina intencja
07:00 W int brata Janusza o zdrowie i trzeźwość oraz dary Ducha Św. od siostry.
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
07:30 + Mirosława Mendak – od Aleksandry i Adama Rozlach
17:30 Różaniec
18:00 Dziękczynna z okazji urodzin Joanny i Antoniego – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 +Ewa, Marcin Leszczyńscy

24/10/2019 czwartek

godzina intencja
07:00 W int brata Janusza o zdrowie i trzeźwość oraz dary Ducha Św. od siostry.
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
07:30 Wint rodziny Wożniaków – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
17:30 Różaniec
18:00 + Katarzynę, Ignacego Woźniczko
18:00 +Józefę, Stanisława, Wacława i zm. z rodziny Woźniczko

25/10/2019 piątek

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne.
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
07:00 + Mirosława Mendak – od pracowników Zakładu Usług Wodnych i Komunalnych
07:30 + Janinę i Franciszka, Edmunda ,Henryka Micułów.
17:30 Różaniec
18:00 + Paweł Wójcik
18:00 +Marianny, Wiktora, Bolesława i zm. z rodziny Byrczek.

26/10/2019 sobota

godzina intencja
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
07:00 + Alfreda Nowak – od rodziny Królikiewiczów i Teodozji Miśta
07:30 W intencji Bogu wiadomej
17:30 Różaniec
18:00 + Katarzynę  i Piotra Leszczyńskich oraz zm. z rodziny.
18:00 + Bogusław, Walenty, Irena, Henryk Kalarus oraz zm. z rodziny.

27/10/2019 niedziela

godzina intencja
07:30 + Tadeusz i Wojciech Sobczyński, Stanisława Jan i Zygmunt Łaksa -rezerwacja
07:30 + Krzysztof Kijas (Gr.)
09:00 + Leona i Leokadie Rozlach
09:00 + Daniel Zielnik i całą naszą rodzinę – od wnuczki Kasi
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
12:00 Jan i Stanisława Paciej
17:30 Różaniec
18:00 + Zbigniewa Goncerza w 19 rocz. Sm .

28/10/2019 poniedziałek

święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

godzina intencja
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
07:00 + Tadeusz Dziedzic, Tadeusz Adamczyk oraz zm. z rodziny.
07:30 +Tadeusza Madeja, Władysławę i Władysława Piechulskich.
17:30 Różaniec
18:00 + Tadeusza i Wojciecha Sobczyńskich i zmarłych z rodziny Łaksów i Sobczyńskich – rezerwacja
18:00 +Zenony, Stanisława i zm. z rodziny Wojas
18:00 +Grażyny Byrczek

29/10/2019 wtorek

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
07:30 + Franciszek i Lidia Gruszczyńscy
17:30 Różaniec
18:00 Za dusze w czyśćcu cierpiące – przez ręce Maryi.
18:00 + Wiesław Spyra od pracowników zakładu radiologii szpitala powiatowego w Zawierciu

30/10/2019 środa

godzina intencja
07:00 W int brata Janusza o zdrowie i trzeźwość oraz dary Ducha św. od siostry.
07:00 + Krzysztof Kijas (Gr.)
07:30 W int Grażyny i Jana Góra – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
17:30 Różaniec
18:00 + Andrzej Gumułka w 18 rocznicę śmierci – rezerwacja
18:00 +Ryszarda, Irenę, Jana Nowakowskiego.

31/10/2019 czwartek

godzina intencja
07:00 O szczęśliwe rozwiązanie dla synowej w rodzinie Sobstel – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
07:00 Wint Janiny i Ryszarda z okazji 35 rocznicy ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
07:30 + Emilia Szymusik – od córki z mężem
17:30 Różaniec
18:00 W int Mateusza z okazji urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. REZERWACIA.
18:00 + za zmarłą Irenę Mogiła