Intencje październik 2018

Kościół Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin  Biskupice-Pilica

01/10/2018 poniedziałek

Wspomnienie św. Teresy Od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła; św. Remigiusza, biskupa; św. Romana Hymnografa, diakona

godzina intencja
07:00 + Emilia Stanisław Barbara Stanisław Wiejata Janina Józef Robert Więckowscy
07:00 + Wiesławę Roch od rodziny Drózdż
07:30 Za Mariolę i Sylwestra Micyk w 20 rocznice ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata wspólnego małżeńskiego życia.
07:30 + Józef Baran – od rodziny Bubel
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

 

02/10/2018 wtorek

Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Wiesławę Roch od koleżanek z pracy Marii i Danuty
07:30 + Jan Żurek – od brata Piotra z rodziną
07:30 + Józef Baran – od rodziny Małotów
17:30 Różaniec
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

 

03/10/2018 środa

św. Franciszka Borgiasza, kapłana; św. Chrodeganga, biskupa; bł. Kolumbana Józefa Marmion, kapłana

godzina intencja
07:00 +Wiesławę Roch od swatów Bartosów
07:00 + Czesławę Rybczyńską – od szwagra z rodziną
07:30 + Jan Żurek – od brata Stanisława
07:30 + Józef Paciej (Gr.)
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 Msza św. zbiorowa za zmarłych
18:00 Nabożeństwo TRANZITUS
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)
18:00 + Franciszka Mariannę Dziedzic i Franciszka Mariannę Pająk

 

04/10/2018 czwartek

Uroczystość odpustowa św. Franciszka z Asyżu

godzina intencja
00:00 Uroczystość odpustowa Św. Franciszka z Asyżu
07:00 + Wiesławę Roch od rodziny Tasaków
07:00 + Czesława Rybczyńską od siostrzenicy z rodziną
09:00 + Franciszek Król
09:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)
15:00 błogosławieństwo zwierząt
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 Priopria
18:00 +Józefa i Mariannę Kocot
18:00 + Franciszka Pietrasika w 10 rocz. śmierci, oraz Agnieszkę Leona Józefę i Czesława Rochów
18:00 + Józef Paciej (Gr.)

 

05/10/2018 piątek

Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy; bł. Rajmunda z Kapui, kapłana; bł. Alberta Marvelli; bł. Franciszka Ksawerego Seelos, kapłana; bł. Bartolo Longo

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na Wypominki Roczne
07:00 W intencji Panu Bogu wiadomej
07:00 + Wiesławę Roch od sąsiadów Rochów
07:30 + Jerzy Ciapa (Gr.)
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + MARIANNA I WŁADYSLAW DZIEDZIC ,MARIANNA I STEFAN ROZLACH .

 

06/10/2018 sobota

św. Brunona Kartuz, opata; bł. Jakuba Alojzego de San Vitores, kapłana i męczennika; św. Marii Franciszki od Pięciu Ran Pana Jezusa, dziewicy; bł. Innocentego z Berzo, kapłana

godzina intencja
07:00 +Wiesławę Roch od Stankowskich
07:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)
07:30 W intencji Kamil Zagała z okazji 18 urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalszej drodze życia.
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 Zbiorowa – prośby i podziękowania do Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin
18:00 Za Annę Piotra Laurę i Oliwię z okazji urodzin, oraz z okazji imienien Teresy i Michała.
18:00 + Józef Paciej (Gr.)

 

07/10/2018 niedziela

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej; św. Justyny z Padwy, dziewicy i męczennicy

godzina intencja
07:30 + Józef Paciej (Gr.)
09:00 + Janinę i Antoniego Rusów, Elżbietę Jana Imiołków
11:00  
11:00 + Jerzy Ciapa (Gr)
11:50 Chrzest
12:00 (Cisowa)+ Franciszek Janosik ( od wnuczki Eweliny z mężem)
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Antoniny Szymona Jana Dynerowicz
18:00 + Kazimiera i Lucjan Pasich, Józefa i Jan Eugeniusz Haberka, Mieczysław i Tadeusz Morga, Łukasz Szybalski, Stanisława i Jan Morga

 

08/10/2018 poniedziałek

św. Pelagii, męczennicy

godzina intencja
07:00 + Mariana, Jana, Forentynę Barczyk, Brygidę, Stanisława Grabowskich
07:00 + Wiesławę Roch od Alicji i Janusza Nowaków z rodziną
07:30 + Jan Żurek – od siostry Antoniny z rodziną
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

 

09/10/2018 wtorek

Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa; św. Cyryla Bertrama i Towarzyszy, męczenników; św. Ludwika Bertranda, kapłana; Abrahama, patriarchy

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Wiesławę Roch od rodziny Janosków z Ryczowa
07:30 + Jan Żurek – od Elżbiety Krupa z rodziną
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

 

10/10/2018 środa

św. męczenników Dionizego biskupa i Towarzyszy; św. Jana Leonardi, kapłana; bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy; św. męczenników Daniela i Towarzyszy; św. Jana z Bridlington, kapłana; św. Tomasza z Villanova, biskupa; św. Paulina z Yorku, biskupa

godzina intencja
07:00 + Wiesławę Roch od chrześnicy Marii Jędryszczak z rodziną
07:00 + Jan Żurek – od brata Wacława z żoną
07:30 + Janina i Władysław Kajdan.
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 Msza św.  o uzdrowienie duszy i ciała – o. Pacyfik
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

 

11/10/2018 czwartek

św. Aleksandra Sauli, biskupa; św. Jana XXIII, papieża; św. Brunona I Wielkiego z Kolonii, biskupa

godzina intencja
07:00 + Wiesławę Roch od swatów Imiela z Ryczowa
07:00 + Jan Żurek – od bratanicy Agaty z dziećmi
07:30 + Jan Żurek – od wnuczki Marleny
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

12/10/2018 piątek

bł. Jana Beyzym, kapłana; św. Serafina z Montegranaro, zakonnika; św. Edwina

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych zna Wypominki Roczne
07:00 + Wiesławę Roch od Rafała Roch z rodziną
07:00 + Jan Żurek – od wnuczka Arkadiusza a rodziną
07:30 + Jan Żurek – od sąsiadów Błażkiewiczów
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)
18:00 + Zofia i Franciszek w rocznicę śmierci

13/10/2018 sobota

Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana; bł. Aleksandry Marii da Costa, dziewicy; św. Teofila z Antiochii, biskupa

godzina intencja
07:00 w 20 rocznicę ślubu Barbary i Dominika – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
07:00 + Maria i Krzysztof Joniec od brata z rodziną
07:30 + Jerzy Ciapa (Gr.)
15:00 Chrzest
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 Z okazji 7 rocznicy ślubu Eweliny i Danyła – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
19:30 Nabożeństwo Fatimskie – Różaniec
20:00 +Janinę Banasik, Antoninę, Szymona, Jana Dynerowicz

14/10/2018 niedziela

św. Kaliksta I, papieża i męczennika; św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy; bł. Radzyma Gaudentego, biskupa; św. Jana Ogilvie, kapłana i męczennika

godzina intencja
07:30 + 22 rocznica śmierci Tadeusza i Wojciecha Sobczyńskich
09:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)
11:00 W rocznicę śmierci ks. Jerzego Popiełuszki patrona Solidarności, oraz za rodziny członków Związku Solidarności – rezerwacja
12:00 (Cisowa)+ Jadwiga Antoni Rus
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)

15/10/2018 poniedziałek

godzina intencja
07:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarły przyjął do nieba.
07:00 + Wiesławę Roch od sąsiadów Siejków
07:30 +Marianne i Feliksa Kłęków, Leonie, Wiktora Pielków, Edwardę Brudka oraz z rodziny Szwagrzyków i Kłęków.
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

16/10/2018 wtorek

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Wiesławę Roch od właścicieli firmy Gonpol
07:30 + W drugą rocznicę śmierci Stanisława Guzika
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

 17/10/2018 środa

godzina intencja
07:00 + Wiesławę Roch od kolegów syna Andrzeja z firmy Gonpol
07:00 + Jan Żurek – od sąsiadów Otrębskich
07:30 + Jan Żurek – od Pracowników Centrum Medycznego Almed w Zawierciu
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

18/10/2018 czwartek

godzina intencja
07:00 + Wiesławę Roch od Jolanty i Teresy z rodzinami
07:00 + Jan Żurek – od rodziny z Zabrza
07:30 + Jan Żurek i zmarłych z całej rodziny
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

19/10/2018 piątek

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych zna Wypominki Roczne
07:00 + Wiesławę Roch od Słowikowskich i Ptaków
07:00 + Jan Żurek – od Iwony i Pawła Kaptacz z rodziną
07:30 + 3 rocz. śm. Stanisława Biedronia
16:30 Za Kazimierę i Mariana Bontorek w 50 rocznice ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

20/10/2018 sobota

godzina intencja
07:00 + Katarzynę i Piotra Leszczyńskich w 22 rocznicę śmierci
07:00 + Emilię i Stefana, Katarzynę ,Teresę oraz zm. z rodziny.
07:30 O Boże błogosławieństwo w 10 rocznicę ślubu Justyny i Dawida Dziad, o błogosławieństwo dla dzieci.
14:00 Ślub
15:30 Chrzest
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

 21/10/2018 niedziela

godzina intencja
07:30 40 rocznice ślubu Urszuli i Józefa Łaksów – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla małżonków.
09:00 Wint 55 rocz. ślubu Teresy i Macieja Dynerowicz – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
09:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, aby Bóg im błogosławił, a zmarłych przyjął do radości Nieba
12:00 (Cisowa)+ Mariusz Będkowski i Roman Zagała
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)

 22/10/2018 poniedziałek

godzina intencja
07:00 + Józef Baran – od rodziny Golów
07:00 + Jana Żurka – od sąsiadów Dynerowiczów z rodziną
07:30 + Józef Baran – od sąsiadów Majów
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

 23/10/2018 wtorek

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 Z okazji urodzin Joanny i Antoniego – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
07:30 + Janina i Mieczysław Dela oraz Paweł Dela.
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)
18:00 + Eugenię Zbożniak w 7 rocznicę śm. – od syna Mariana

 24/10/2018 środa

godzina intencja
07:00 + Krystyna i Antoni Goncerz oraz Jakub i Apolonia Domagała.
07:00 + Maciej Półtorak – żony z rodziną
07:30 + Opiłka Marian oraz Zofia Opiłka oraz zm z rodziny.
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

 25/10/2018 czwartek

godzina intencja
07:00 O Boże błogosławieństwo dla Małgorzaty z rodziną
07:00 + Jana i Janinę Oczków, Zofie i Wojciecha Kalamatów oraz Halinę Kalamat.
07:30 + Marianna Ignacy Edmund Mystek, i Leszek Szeląg
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

 26/10/2018 piątek

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na Wypominki Roczne
07:00 + Tadeusza Madej i rodziców Władysławy i Władysława
07:00 +Józef, Stanisław, Jan Reza, Józefę Łuckiewicz oraz zm. z rodziny.
07:30 W podzięce Św. Antoniemu za opiekę mojej rodziny – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

 27/10/2018 sobota

godzina intencja
07:00 + Henryk Jaros w 5 rocz. śmierci
07:00 + za Bronisława Kapuśniaka w 2 rocznicę śmierci
07:30 + Zbigniew Goncerz w 18 rocznicę śmierci
16:00 Jubileusz małżeństwa: Sabiny i Juliana Drąg w 40 -lecie życia małżeńskiego, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej na dalsze lata wspólnego małżeńskiego życia.
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)
18:00 + Józef Paciej (Gr.)

28/10/2018 niedziela

godzina intencja
07:30 + Leon Leokadia Rozlach
09:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, aby Bóg im błogosławił, a zmarłych przyjął do radości Nieba
12:00 (Cisowa)+ Franciszek Janosik (od swatki Janiny Szota)
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)

 29/10/2018 poniedziałek

godzina intencja
07:00 Msza święta dziękczynna za uratowanie życia Łukasza i Dominika
07:00 + Tadeusz Dziedzic, Tadeusz Adamczyk
07:30 + Helenę i Franciszka ,Marek Gajewscy.
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

 30/10/2018 wtorek

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Andrzeja Gómułkę w 16 rocznicę śmierci
07:30 O uratowanie małżeństwa Łukasza i Bożenki, z prośbą o błogosławieństwo Boże i zdrowie.
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

 31/10/2018 środa

godzina intencja
07:00 O Boże błogosławieństwo dla rodziny
07:00 + Helenę Rus – od Mieszkańców Cisowej
07:30 +Janinę, Franciszka, Henryka Micuły
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Stefana i Teodozję Michałowskich
18:00 + Aniela, Jan, Kazimierz Łągiewka, Wiesław Skowronek i Natalia, Jan, Anna, Wacław Wałek