Intencje październik 2018

Kościół Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin  Biskupice-Pilica

01/10/2018 poniedziałek

Wspomnienie św. Teresy Od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła; św. Remigiusza, biskupa; św. Romana Hymnografa, diakona

godzina intencja
07:00 + Emilia Stanisław Barbara Stanisław Wiejata Janina Józef Robert Więckowscy
07:00 + Wiesławę Roch od rodziny Drózdż
07:30 Za Mariolę i Sylwestra Micyk w 20 rocznice ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata wspólnego małżeńskiego życia.
07:30 + Józef Baran – od rodziny Bubel
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

 

02/10/2018 wtorek

Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Wiesławę Roch od koleżanek z pracy Marii i Danuty
07:30 + Jan Żurek – od brata Piotra z rodziną
07:30 + Józef Baran – od rodziny Małotów
17:30 Różaniec
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

 

03/10/2018 środa

św. Franciszka Borgiasza, kapłana; św. Chrodeganga, biskupa; bł. Kolumbana Józefa Marmion, kapłana

godzina intencja
07:00 +Wiesławę Roch od swatów Bartosów
07:00 + Czesławę Rybczyńską – od szwagra z rodziną
07:30 + Jan Żurek – od brata Stanisława
07:30 + Józef Paciej (Gr.)
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 Msza św. zbiorowa za zmarłych
18:00 Nabożeństwo TRANZITUS
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)
18:00 + Franciszka Mariannę Dziedzic i Franciszka Mariannę Pająk

 

04/10/2018 czwartek

Uroczystość odpustowa św. Franciszka z Asyżu

godzina intencja
00:00 Uroczystość odpustowa Św. Franciszka z Asyżu
07:00 + Wiesławę Roch od rodziny Tasaków
07:00 + Czesława Rybczyńską od siostrzenicy z rodziną
09:00 + Franciszek Król
09:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)
15:00 błogosławieństwo zwierząt
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 Priopria
18:00 +Józefa i Mariannę Kocot
18:00 + Franciszka Pietrasika w 10 rocz. śmierci, oraz Agnieszkę Leona Józefę i Czesława Rochów
18:00 + Józef Paciej (Gr.)

 

05/10/2018 piątek

Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy; bł. Rajmunda z Kapui, kapłana; bł. Alberta Marvelli; bł. Franciszka Ksawerego Seelos, kapłana; bł. Bartolo Longo

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na Wypominki Roczne
07:00 W intencji Panu Bogu wiadomej
07:00 + Wiesławę Roch od sąsiadów Rochów
07:30 + Jerzy Ciapa (Gr.)
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + MARIANNA I WŁADYSLAW DZIEDZIC ,MARIANNA I STEFAN ROZLACH .

 

06/10/2018 sobota

św. Brunona Kartuz, opata; bł. Jakuba Alojzego de San Vitores, kapłana i męczennika; św. Marii Franciszki od Pięciu Ran Pana Jezusa, dziewicy; bł. Innocentego z Berzo, kapłana

godzina intencja
07:00 +Wiesławę Roch od Stankowskich
07:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)
07:30 W intencji Kamil Zagała z okazji 18 urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalszej drodze życia.
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 Zbiorowa – prośby i podziękowania do Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin
18:00 Za Annę Piotra Laurę i Oliwię z okazji urodzin, oraz z okazji imienien Teresy i Michała.
18:00 + Józef Paciej (Gr.)

 

07/10/2018 niedziela

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej; św. Justyny z Padwy, dziewicy i męczennicy

godzina intencja
07:30 + Józef Paciej (Gr.)
09:00 + Janinę i Antoniego Rusów, Elżbietę Jana Imiołków
11:00  
11:00 + Jerzy Ciapa (Gr)
11:50 Chrzest
12:00 (Cisowa)+ Franciszek Janosik ( od wnuczki Eweliny z mężem)
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Antoniny Szymona Jana Dynerowicz
18:00 + Kazimiera i Lucjan Pasich, Józefa i Jan Eugeniusz Haberka, Mieczysław i Tadeusz Morga, Łukasz Szybalski, Stanisława i Jan Morga

 

08/10/2018 poniedziałek

św. Pelagii, męczennicy

godzina intencja
07:00 + Mariana, Jana, Forentynę Barczyk, Brygidę, Stanisława Grabowskich
07:00 + Wiesławę Roch od Alicji i Janusza Nowaków z rodziną
07:30 + Jan Żurek – od siostry Antoniny z rodziną
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

 

09/10/2018 wtorek

Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa; św. Cyryla Bertrama i Towarzyszy, męczenników; św. Ludwika Bertranda, kapłana; Abrahama, patriarchy

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Wiesławę Roch od rodziny Janosków z Ryczowa
07:30 + Jan Żurek – od Elżbiety Krupa z rodziną
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

 

10/10/2018 środa

św. męczenników Dionizego biskupa i Towarzyszy; św. Jana Leonardi, kapłana; bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy; św. męczenników Daniela i Towarzyszy; św. Jana z Bridlington, kapłana; św. Tomasza z Villanova, biskupa; św. Paulina z Yorku, biskupa

godzina intencja
07:00 + Wiesławę Roch od chrześnicy Marii Jędryszczak z rodziną
07:00 + Jan Żurek – od brata Wacława z żoną
07:30 + Janina i Władysław Kajdan.
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 Msza św.  o uzdrowienie duszy i ciała – o. Pacyfik
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

 

11/10/2018 czwartek

św. Aleksandra Sauli, biskupa; św. Jana XXIII, papieża; św. Brunona I Wielkiego z Kolonii, biskupa

godzina intencja
07:00 + Wiesławę Roch od swatów Imiela z Ryczowa
07:00 + Jan Żurek – od bratanicy Agaty z dziećmi
07:30 + Jan Żurek – od wnuczki Marleny
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)

 

12/10/2018 piątek

bł. Jana Beyzym, kapłana; św. Serafina z Montegranaro, zakonnika; św. Edwina

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych zna Wypominki Roczne
07:00 + Wiesławę Roch od Rafała Roch z rodziną
07:00 + Jan Żurek – od wnuczka Arkadiusza a rodziną
07:30 + Jan Żurek – od sąsiadów Błażkiewiczów
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
18:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)
18:00 + Zofia i Franciszek w rocznicę śmierci

 

13/10/2018 sobota

Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana; bł. Aleksandry Marii da Costa, dziewicy; św. Teofila z Antiochii, biskupa

godzina intencja
07:00 w 20 rocznicę ślubu Barbary i Dominika – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
07:00 + Maria i Krzysztof Joniec od brata z rodziną
07:30 + Jerzy Ciapa (Gr.)
15:00 Chrzest
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 Z okazji 7 rocznicy ślubu Eweliny i Danyła – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Józef Paciej (Gr.)
19:30 Nabożeństwo Fatimskie – Różaniec
20:00 +Janinę Banasik, Antoninę, Szymona, Jana Dynerowicz

 

14/10/2018 niedziela

św. Kaliksta I, papieża i męczennika; św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy; bł. Radzyma Gaudentego, biskupa; św. Jana Ogilvie, kapłana i męczennika

godzina intencja
07:30 + 22 rocznica śmierci Tadeusza i Wojciecha Sobczyńskich
09:00 + Jerzy Ciapa (Gr.)
11:00 W rocznicę śmierci ks. Jerzego Popiełuszki patrona Solidarności, oraz za rodziny członków Związku Solidarności – rezerwacja
12:00 (Cisowa)+ Jadwiga Antoni Rus
17:30 Nabożeństwo Różańcowe
18:00 + Józef Paciej (Gr.)