Intencje marzec 2019

Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin  Biskupice-Pilica

01/03/2019 piątek

św. Albina, biskupa; św. Feliksa III, papieża

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne.
07:00 W int Dariusza – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
07:00 + Siostra Zakonna Beata Przewłocka od siostrzeńca Grabowski Wiesław.
07:30 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:30 + Władysława Żyła
17:00 Godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu i  nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
18:00 + Marian Aniela Wojciech Bzdęga i Henryk Franciszka Władysław Piątkowski
18:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)

02/03/2019 sobota

św. Agnieszki z Pragi; bł. Karola, męczennika

godzina intencja
07:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Zbigniewa Bzdęgi  z okazji urodzin
07:00 Jako wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy rodziny Panu Bogu wiadomej.
07:30 + Adam Gomółka (gregoriańska)
14:00 Ślub
17:30 Różaniec
18:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin
18:00 + Helena Krystyna Otrębska i zmarłych z rodziny

03/03/2019 niedziela

św. Kunegundy, zakonnicy; św. Marii Katarzyny Drexel, dziewicy

godzina intencja
07:30 + Kazimiera i Józef Maj
09:00 W rocznicę urodzin Marka, z prośbą o Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
12:00 + Jerzy Jan Stanisław – rezerwacja
17:30 Różaniec
18:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)

04/03/2019 poniedziałek

święto św. Kazimierza Królewicza; bł. Jana Antoniego Farinay biskupa

godzina intencja
07:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)
07:00 + Heleny Swiderskiej, Heleny Gomułka z racji imienin.
07:30 Za małżeństwo Ireny i Witolda oraz dzieci Oliwie i Olivera, Dianę i Dawida oraz wnuka Jana – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin, o nawrócenie, miłość i nadzieję oraz wszelkie potrzebne łaski.
17:30 Różaniec
18:00 + Marianna Kudra w 7  rocznicę śmierci – od córki Małgorzaty z rodziną – rezerwacja
18:00 + Kazimiera i Władysław Nowicki

05/03/2019 wtorek

św. Jana Józefa od Krzyża, zakonnika; św. Wirgiliusza z Arles, biskupa

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 Za małżeństwo Ireny i Witolda oraz dzieci Oliwie i Olivera, Dianę i Dawida oraz wnuka Jana – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin, o nawrócenie, miłość i nadzieję oraz wszelkie potrzebne łaski.
07:30 + Adam Gomółka (gregoriańska)
17:30 Różaniec
18:00 Za Kazimierza w 80 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski
18:00 + Kazimierz Kosim

06/03/2019 Środa Popielcowa

św. Róży z Viterbo, dziewicy i zakonnicy; św. Olegariusza, biskupa, Popielec

godzina intencja
07:00 Za małżeństwo Ireny i Witolda oraz dzieci Oliwie i Olivera, Dianę i Dawida oraz wnuka Jana – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin, o nawrócenie, miłość i nadzieję oraz wszelkie potrzebne łaski.
07:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)
09:00 + Mirosława Kukuła – od rodziny Pasichów
09:00 + Alfreda Kordaszewska
16:00 /Cisowa/+ Igor Kurek – od znajomych z piekarni w Pilicy
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Wiktor i Alicja Sobczyńscy
18:00 + Kazimierza, Janinę, Jacka, Jana. Rezerwacia.
18:00 Zbiorowa za zmarłych zgłoszonych do zakrystii i na wypominki roczne

0

07/03/2019 czwartek

Wspomnienie św. męczennic Perpetui i Felicyty

godzina intencja
07:00 O pomoc Bożą w przyjęciu woli Bożej i pociechę dla Marii Mrózek i jej dzieci
07:00 + Zbigniewa Mrózek.
07:30 + Adam Gomółka (gregoriańska)
09:00 Za małżeństwo Ireny i Witolda oraz dzieci Oliwie i Olivera, Dianę i Dawida oraz wnuka Jana – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin, o nawrócenie, miłość i nadzieję oraz wszelkie potrzebne łaski.
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Honorata i Kazimierz Słodowy
18:00 + Reginę Szewczyk od siostry Krystyny z mężem .

08/03/2019 piątek

św. Beaty, dziewicy i męczennicy; św. Jana Bożego; św. Stefana z Obazine, opata

godzina intencja
07:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)
08:30 Godzinki o Męce Pańskiej
09:00 Droga Krzyżowa
09:30 O łaskę potomstwa dla wszystkich par małżeńskich
09:30 + Władysław Pelagia i Kazimierz Żyła.
10:15 Gorzkie Żale i uczczenie Relikwii Krzyża Świętego
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 Za małżeństwo Ireny i Witolda oraz dzieci Oliwie i Olivera, Dianę i Dawida oraz wnuka Jana – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin, o nawrócenie, miłość i nadzieję oraz wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Helena, Maciej, Józef Dynerowicz

09/03/2019 sobota

św. Franciszki Rzymianki; św. Dominika Savio

godzina intencja
07:00 Za małżeństwo Ireny i Witolda oraz dzieci Oliwie i Olivera, Dianę i Dawida oraz wnuka Jana – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin, o nawrócenie, miłość i nadzieję oraz wszelkie potrzebne łaski.
07:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)
07:30 + Józefę i Franciszek Szwej ora zmarłych z rodz. Klimczaków, Szwejów, Ciekotów, Kostuchów. REZERWACIA.
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Zbigniewa Głeckiego od cioci Janiny Wróbel i rodz. Pęczaków.
18:00 + Marianna i Feliks Kłęk, Irenę i Pawła Szczepankiewicz oraz zm. z rodziny.

10/03/2019 niedziela

św. Czterdziestu Męczenników z Sebasty; św. Symplicjusza I, papieża; św. Makarego, biskupa

godzina intencja
00:00 I Niedziela Wielkiego Postu
00:00 Pierwszy dzień Nowenny do Św. Józefa
07:30 Za małżeństwo Ireny i Witolda oraz dzieci Oliwie i Olivera, Dianę i Dawida oraz wnuka Jana – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin, o nawrócenie, miłość i nadzieję oraz wszelkie potrzebne łaski.
07:30 + Franciszek Król oraz zmarłych z rodziny Król. REZERWACIA.
09:00 O zdrowie Boże błogosławieństwo w rodzinie, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata wspólnego małżeńskiego życia. rezerwacja
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
Po Mszy św. Gorzkie Żale
11:30 Cisowa: Gorzkie Żale
12:00 + Wiesławę Roch od wnuczka Sebastiana z Rodziną
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)

1

11/03/2019 poniedziałek

św. Konstantyna, kapłana; św. Sofroniusza, biskupa

godzina intencja
07:00 Za małżeństwo Ireny i Witolda oraz dzieci Oliwie i Olivera, Dianę i Dawida oraz wnuka Jana – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin, o nawrócenie, miłość i nadzieję oraz wszelkie potrzebne łaski.
07:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)
07:30 + Helenę i Jana Medreckich, Stefanie i Tomasza Grzebieluchów. REZERWACIA.
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Kazimiera Szczygieł w 4 rocz. śmieci, Marian Szczygieł, Ryszard i Władysława Wacowscy
18:00 + Stanisław Imiela w 1 rocznicę śm – od córki z rodziną.

12/03/2019 wtorek

św. Alojzego Orione, kapłana; św. Maksymiliana, męczennika

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 Za małżeństwo Ireny i Witolda oraz dzieci Oliwie i Olivera, Dianę i Dawida oraz wnuka Jana – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin, o nawrócenie, miłość i nadzieję oraz wszelkie potrzebne łaski.
07:30 + Adam Gomółka (gregoriańska)
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Zenonę i Stanisława Gajdów w I rocz. śm.
18:00 + Waldemar Paulina i Jan Omyła

13/03/2019 środa

św. Krystyny, męczennicy; św. Patrycji z Nikomedii, męczennicy; św. Nicefora, biskupa

godzina intencja
07:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)
07:00    
07:30 O zdrowie dla Włodzimierza i opiekę Matki Bożej Śnieżnej
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Stanisław i Zofia  Pielka oraz zm z rodziny.
18:00 + Imiela Stanisław od wnucząt.

14/03/2019 czwartek

św. Matyldy

godzina intencja
07:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)
07:00    
07:30 + Wandę i Stanisława
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 W int Iwony i całej rodziny – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. REZERWACIA.
18:00 + Jerzego Seweryna – od koleżanek żony z pracy

15/03/2019 piątek

św. Klemensa Marii Hofbauera, kapłana; św. Ludwiki de Marillac, zakonnicy; bł. Artemidesa Zatti, zakonnika

godzina intencja
07:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)
07:30 + Genowefa Cień
08:30 Godzinki o Męce Pańskiej
09:00 Droga Krzyżowa
09:30 + Marianne, Antoniego, Władysław Słowików.
09:30 + Katarzynę, Piotra, Tadeusza, Kazimierza Annę Seweryn, Katarzynę, Antoniego, Halinę Szczerbów, Mariana Głowanię
10:15 Gorzkie Żale i uczczenie relikwii Krzyża Świętego
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Piotr, Marianna, Piotr, Katarzyna Leszczyńskich
18:00 + Reginę Szewczyk od córki z rodziną.

16/03/2019 sobota

św. Gabriela Lalemant, zakonnika i męczennika; św. Renata Goupil, kapłana i męczennika

godzina intencja
07:00 Za Emilię Nowak z okazji 1 urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
07:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)
07:30 + Barbara, Danuta i Stefan Kaziród oraz zm. z rodz.
16:30 Za Zuzię Paciej w 1 urodziny – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla niej i rodziców.
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Alina Eugeniusz Galas i zmarłych z rodziny
18:00 + Zbigniew Gałecki – od mamy

17/03/2019 niedziela

św. Patryka, biskupa; św. Gertrudy

godzina intencja
07:30 + Zdzisława w rocznicę śmierci
09:00 W intencji Józefa w rocznicę urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę Matki Bożej
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
11:29 Gorzkie Żale
11:30 Cisowa: Gorzkie Żale
12:00 + Stefan Drąg, Julianna i Jan Dachowski – rezerwacja
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)

18/03/2019 poniedziałek

św. Cyryla Jerozolimskiego, biskupa i doktora Kościoła; św. Edwarda, męczennika

godzina intencja
07:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)
07:30 W int szczęśliwego i pomyślnego rozpoczęcia prac budowlanych i wszelkie potrzebne łaski z tym związane .
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 W int Małgorzaty  z raci urodzin – – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Rodziców Leokadie i Jana Gumułków, Mariannę i Franciszka Słaboniów.

19/03/2019 wtorek

Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny;

godzina intencja
07:00 + Józef Kociołek.
07:00 + Józef i Marianna Goncerz, Józefę Kochan, Józef Rozlach.
07:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)
09:00 + Józefa Małysa z okazji imienin. Rezerwacja
09:00 + Zofie i Józefa Długoszewskich. Rezerwacja
09:00 + Józefa Cygan – do żony. Rezerwacja
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Mariannę i Józefa Kocot.
18:00 + Józefę i Piotra Gładysiewiczów, Zbigniewa Perlińskiego oraz zm. z rodziny. REZERWACWIA.

20/03/2019 środa

św. Maurycego Csak, męczennika; św. Aleksandry, męczennicy; św. Herberta, pustelnika; św. Wolframa, biskupa

godzina intencja
07:00 + Mariannę i Stanisława Golda.
07:30 + Adam Gomółka (gregoriańska)
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Eugeniusz Kotela
18:00 + Józefa, Józefę, Michała, Mariana, Jana.

21/03/2019 czwartek

św. Benedykta od Bożej Opatrzności Cambiagio Frassinello; św. Mikołaja z Flue, pustelnika

godzina intencja
07:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)
07:30  
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Józef Stanisław Jan Reza, Józefa Łudzkiewicz, zmarłych z rodziny Dudków
18:00 + Piotra  w 26 rocznice śm oraz Michalinę Małysów. REZERWACIA.

22/03/2019 piątek

św. Zachariasza, papieża

godzina intencja
07:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)
08:30 Godzinki o Męce Pańskiej
09:00 Droga Krzyżowa
09:30 + Stanisława i Alfredę Pachoł oraz zm. z rodz. Pachołów, Mieczysława Czecha oraz zm. z rodz. Czechów, Hajdugów, Brożków.
09:30 + Walerie i Stanisława Musialscy..
10:15 Gorzkie Żale i uczczenie relikwii Krzyża Świętego
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 W int Michała z okazji 18 rocz. urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski..
18:00 + Reginę Szewczyk od syna z rodziną.

23/03/2019 sobota

św. Turybiusza z Mongrovejo, biskupa, Apostoła Ameryki Południowej; św. Józefa Orioli, kapłana; bł. Metodego Dominika Trćka, kapłana i męczennika; św. Rafki, dziewicy

godzina intencja
07:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)
07:00 + Teresa i Krzysztof Kozioł – od rodziny Latałów
07:30 + Wiesław Pasich ,Księdza Stanisława Pasich, Annę i Kacpra Pasichów, Zygmunta Musiała.
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 Za Kacpra w 5 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. – rezerwacja
18:00 + Alfreda i Krzysztof Purgałowie oraz zm. z rodziny.

24/03/2019 niedziela

godzina intencja
07:30 + Antoninę i Jana, Kazimierza ,Aleksandra Pokwiczał.
09:00 + Marianna i Franciszek Dziedzic, Leokadia i Leon Rozlach
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
11:29 Gorzkie Żale
11:30 Cisowa: Gorzkie Żale
12:00 Wiesławę Roch od wnuczka Jarosława z rodziną
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)

25/03/2019 poniedziałek

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

godzina intencja
07:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)
07:30 W intencji Panu Bogu wiadomej
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Aniele Nazimek .REZERWACJA
18:00 + W 4 rocz. śm Jakuba Cieślika
18:00 Za pracowników i emerytów działu NARZĘDZIOWNIA OSPEL Wierbka, prosząc o wstawiennictwo św. Józefa, o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata pracy a dla zmarłych kolegów o wieczne zbawienie

26/03/2019 wtorek

św. Dobrego Łotra (Dyzmy); bł. Tomasza z Costacciaro; św. Ludgera, biskupa; św. Brauliona, biskupa

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:30 + Adam Gomółka (gregoriańska)
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Reginę Szewczyk – od rodziny Latałów i Jurczaków.
18:00 + Barbarę Mogieła od rodziny Frankowskich.

27/03/2019 środa

św. Ernesta, opata i męczennika; św. Ruperta, biskupa

godzina intencja
07:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)
07:30  
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 W int Józefa Talika – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Lidia Dziedzic.

28/03/2019 czwartek

bł. Joanny Marii de Maille; św. Guntrama, króla

godzina intencja
07:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)
07:30  
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 Za Eweliną Patryka Teresę z okazji urodzin oraz za Błażeja Oliwie i Patryka z okazji imienin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + W 6 rocznicę śmierci Józefa Małysa. REZERWACIA.

29/03/2019 piątek

św. Wilhelma Temperiusza, biskupa; św. Stefana IX, papieża; św. Bertolda, kapłana

godzina intencja
07:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)
07:30  
08:30 Godzinki o Męce Pańskiej
09:00 Droga Krzyżowa
09:30 + Marek i Teresa Gamrot
09:30 + Stanisław Kwiecień – od nauczycieli emerytów
09.30  
10:15 Gorzkie Żale i uczczenie relikwii Krzyża Świętego
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Józefę i Stefana Bąba oraz zmarłych z rodziny
18:00 + Żurek Andrzej od kochającej mamy.

30/03/2019 sobota

bł. Amadeusza IX Sabaudzkiego; św. Leonarda Murialdo, kapłana

godzina intencja
07:00 + Adam Gomółka (gregoriańska)
07:30  
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Stanisław Janiczek .
18:00 + Zofie i Wiktora oraz ich syna Wiktora Siłuszyk oraz zm. z rodziny.
18:00  

31/03/2019 niedziela       Rekolekcje parafialne – o. Bartosz Prusiewicz OFM

godzina intencja
07:30 + Helena Nowak w 6 rocznicę śmierci
07:30 + Zmarłych z rodziny Kosowskich
09:00 Za Reginę Szwed z okazji 91 urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
09:00 Za Marka Żyła – o dobrą spowiedź, nawrócenie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
11:45 Gorzkie Żale
11:30 Cisowa: Gorzkie Żale
12:00 Cisowa: O Zdrowie i Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej i wszelkie potrzebne łaski dla Rodziny – rezerwacja
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Józef Błaszczyk