Intencje – luty

01/02/2021 poniedziałek

św. Brygidy z Kildare, dziewicy;

godzina

intencja

07:00

W intencji Kapłana o wytrwanie w Wierze i Dary Ducha Świętego.

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:30

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

07:30

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Szczepana Przybylik Władysława i Mieczysława Będkowskich, Janinę Piotra Aleksandra Siedlarskich

18:00

+ Stanisława w 1 rocznicę śmierci, Józefę, Michała, Józefa, Władysławę, Romana

 

02/02/2021 wtorek

Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej

godzina

intencja

00:00

Matki Bożej Gromnicznej – poświęcenie Gromnic na każdej Mszy Świętej

07:30

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

07:30

+ Marek Nowak (Gr.)

09:00

Za Romana  w podziękowaniu za uzdrowienie, i zdrowie rodziny Posełków.

11:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

11:00

+ Zofia Karoń w 2 rocznicę śmierci, Edwarda Karoń i Dusze w czyśćcu cierpiące.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Hana Tkacz  w 1 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla dziecka i rodziców.

18:00

+ Marianna i Feliks, Kazimierz Kłeków, Wiktora i Leokadia Pielków, Edwarda Budka, Maciej Półtorak, Małgorzata Papaj, oraz zmarłych z rodziny Szwagrzyków i Kłeków

 

03/02/2021 środa

św. Błażeja, biskupa i męczennika; św. Oskara, biskupa

Błogosławieństwo gardła ku czci św. Błażeja

godzina

intencja

07:00

Propria

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:30

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

07:30

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Grzegorza Wałek w pierwszą rocznicę śmierci – od rodziców z rodziną

18:00

+ Stefan Koniec w 35 rocz. śm.

 

04/02/2021 czwartek

św. Weroniki; św. Katarzyny Ricci, dziewicy

godzina

intencja

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:00

+ Józef Janus – od Zakładu Usług Wodnych i Komunalnych w Pilicy

07:30

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

07:30

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

 

09:00

 

Do Chorych

 

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+  Józef Gołąb – od córki z rodziną

18:00

+ Marianna Pluta w 1 rocznicę śmierci

 

05/02/2021 piątek

Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy
Poświęcenie chleba i wody ku czci św. Agaty

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

07:30

+Franciszek, Janina, Edmund, Henryk.

17:30

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18:00

Za śp. Franciszka, Katarzynę, Pawła Oczków, Genowefę i Apolinarego Otczyków, Zenobię, Czesława Szwejów.

18:00

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

 

06/02/2021 sobota

Wspomnienie św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy; św. Doroty, dziewicy i męczennicy

godzina

intencja

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

07:30

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

w intencji Barbary w 80 rocznicę urodzin  z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże Błogosławieństwo zdrowie opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin

18:00

+ Bronisława Głuch od siostry Wandy Błażkiewicz z rodziną

 

07/02/2021 niedziela

św. Ryszarda; św. Teodora, żołnierza, męczennika; św. Kolety z Corbie, dziewicy; św. Gwaryna, biskupa; św. Jana z Triory, kapłana i męczennika; bł. Piusa IX, papieża

godzina

intencja

07:30

+ Marek Nowak (Gr.)

07:30

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

09:00

Za Maję i Alicję z okazji urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

09:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

11:00

/Cisowa/ Za Piotra Dudek w 80 rocznicę urodzin.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+Stefan Kudela w 31 rocznicę śmierci.

 

08/02/2021 poniedziałek

św. Józefiny Bakhita, dziewicy;

godzina

intencja

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

07:30

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Wint. Magdaleny- Msza Święta dziekczynna z okazji urodzin, o bł Boże i opiekę Bożą, wszelkie łaski Boże oraz wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Rodzin oraz św. Józefa.

18:00

W intencji Osób Konsekrowanych i postulantów posługujących w Sanktuarium w Pilicy.

 

09/02/2021 wtorek

bł. Anny Katarzyny Emmerich, dziewicy;

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

Władysław Gardas w 6 rocznicę śmierci

07:30

+ Marek Nowak (Gr.)

07:30

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

18:00

+Zbigniew Witkowski od żony córki i syna z Rodziną.

 

10/02/2021 środa

Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy; bł. Alojzego Wiktora Stepinac, biskupa

godzina

intencja

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

07:30

+ Małgorzata Papaj, Marianna, Feliks, Kazimierz Kłęków, Wiktor i Leonia Pielków, Edward Brudka, Maciej Półtorak, oraz zmarłych z rodziny Szwagrzyków i Kłeków

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

18:00

+Włodzimierz Rogal

 

11/02/2021 czwartek

Najświętszej Maryi Panny z Lourdes;

Światowy Dzień Chorego – na Mszach świętych Sakrament Namaszczenia Chorych

godzina

intencja

07:00

+Stanisław Imiela w 3 rocz. śm. Aniela Imiela w 42rocz. śm.

09:00

+ Elżbieta Jaworska w 1 rocznicę śmierci.

09:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

18:00

+Genowefa, Klemensa i Zenona Szczerbik

 

12/02/2021 piątek

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

07:30

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

17:30

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18:00

+ Reginy Łuszczak

 

13/02/2021 sobota

bł. Jordana z Saksonii, zakonnika, kapłana; św. Eulogiusza, patriarchy

godzina

intencja

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:30

Za Monikę Kastek w 18 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

07:30

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

14:00

Chrzest: Aniela Jarzyńska z Cisowej

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

W int. Syna – o pomyślne wyjście z sytuacji po wypadku i o powrót do zdrowia, błogosławieństwo Boże, opiekę i wstawiennictwo Matki Bożej uzdrowienie chorych oraz św. Jana Pawła II.

18:00

Za Monikę i Maję  z okazji urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

 

14/02/2021 niedziela

Wspomnienie św. Cyryla i Metodego – patronów Europy; św. Walentego, biskupa i męczennika

godzina

intencja

07:30

Za rodzinę Janusów – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

07:30

+ Marek Nowak (Gr.)

09:00

o bł Boże dla Rodziny Janusów.

09:00

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

11:00

/Cisowa/ +Stefan Drąg, Julianna i Jan Dachowscy. Rezerwacja

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Za Kamila i Dawida z okazi urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. Rezerwacja

18:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

 

15/02/2021 poniedziałek

św. Klaudiusza de la Colombiere, kapłana; bł. Michała Sopoćko, kapłana

godzina

intencja

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

07:30

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

17.30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+Janina Dudek od siostry Kazimiery

18:00

Za rodzinę Szwejów o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej

 

16/02/2021 wtorek

św. Juliany, dziewicy i męczennicy; św. Daniela, męczennika; bł. Piotra z Castelnau, mnicha i męczennika

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:30

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

18:00

+ Elżbietę Piątek

 

17/02/2021 środa

Środa Popielcowa

godzina

intencja

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:00

+ Anielę Piwowarczyk, Stanisław i Genowefa Pająk

07:00

+ Mikołaj i Elżbieta Sobczyńscy oraz ofiary II Wojny światowej, Józef Władysław i Stanisława Sobczyńscy.

09:00

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

09:00

Wynagradzająca za profanacje kościołów i Najświętszej Eucharystii

11:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

18:00

+ Stefan Dwornik od rodz. Szczerbińskich

18:00

W intencji Beaty, Henryka i Pawła Witańskich – Dziękczynna za otrzymane łaski Boże, z prośbą o dalszą Bożą opiekę, łaskę dobrego zdrowia i wszelkie łaski Boże oraz opiekę Bożą, wstawiennictwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej opiekunki Rodzin oraz św. Józefa oraz o miłosierdzie Boże dla ++ Rodziców, Dziadków i wszystkich ++ z Rodziny.

 

18/02/2021 czwartek

św. Konstancji; bł. Jana z Fiesoli (Fra Angelico), kapłana; św. Teotoniusza, zakonnika; św. Flawiana, patriarchy

godzina

intencja

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

07:30

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

Za córkę z okazji 35 urodziny – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

O zachowanie wiary, łaskę nawrócenia dla rodzin Katarzyńskich Szczerbińskich i Kosmatych

 

19/02/2021 piątek

św. Konrada z Piacenzy, pustelnika

godzina

intencja

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

08:20

Koronka do Tortur Pana Jezusa w Ciemnicy,

Godzinki o Męce Pańskiej,

Pieśń „Pamiętaj człowiecze na Jezusa”

09:00

Droga Krzyżowa

09:29

Msza święta z kazaniem pasyjnym i błogosławieństwem relikwiami Krzyża Świętego

09:30

+ Marianna Władysław Antoni Słowik

09:30

+ Antonina i Dionizy Kijas

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

18:00

O Boże Błogosławieństwo w nowym domu i opiekę Matki Bożej Śnieżnej na nowym miejscu.

 

20/02/2021 sobota

św. Zenobiusza, kapłana i męczennika; św. Eleuteriusza, biskupa

godzina

intencja

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

07:30

+ Wiesław, Katarzyna i Stefan Tasak

07:30

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

+Krystyna Janicka-Makuch od Zofii Fabiańskiej z Rodziną.

18:00

Za Mikołaja Katarzyńskiego w 3 urodziny o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej

 

21/02/2021 niedziela

św. Piotra Damiana, biskupa i doktora Kościoła

godzina

intencja

00:00

I Niedziela Wielkiego Postu

07:30

+ Król Henryk w 6 roznicę śmierci

07:30

+ Marek Nowak (Gr.)

09:00

+Leon i Leokadia Rozlach

09:00

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

11:00

/Cisowa/ + Wiesław, Katarzyna, Stefan Tasak. Rezerwacja.

11:55

Nabożeństwo Gorzkich Żali

 

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

W int. Łukasza i Jego Rodziny- o łaskę dobrego zdrowia, opiekę Bożą i bł. Boże, opiekę Matki Bożej Śnieżnej opiekunki Rodzin oraz św. Józefa i wszystkich świętych.

18:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

 

22/02/2021 poniedziałek

święto Katedry św. Piotra Apostoła

godzina

intencja

07:00

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

07:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

07:30

+ Marek Nowak (Gr.)

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

+ + Marianna i Feliks, Kazimierz Kłeków, Irena Paweł Szczepankiewicz

18:00

+ Helena świderska w rocznicę śmierci

 

23/02/2021 wtorek

Wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika; bł. Izabeli Francuskiej, dziewicy; bł. Stefana Wincentego Frelichowskiego, kapłana i męczennika

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:30

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

+ Piotr i Katarzyna Leszczyńscy

18:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

 

24/02/2021 środa

św. Marka Marconiego, zakonnika; św. Etelberta

godzina

intencja

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:30

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

18:00

+Jacek w 2 rocz. śm.

 

25/02/2021 czwartek

św. Cezarego z Nazjanzu, pustelnika; bł. Dominika Lentiniego, kapłana; św. Tarazjusza, patriarchy; św. męczenników Alojzego Versiglia, biskupa i Kaliksta Caravario, kapłana

godzina

intencja

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:30

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

Propria imieninowa – o. Cezary

18:00

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

18:00

+ Stefan Dwornik od Doroty i Pawła Janosik

 

26/02/2021 piątek

św. Aleksandra, biskupa; św. Pauli Montal, dziewicy

godzina

intencja

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

08:20

Koronka oo Tortur Pana Jezusa w Ciemnicy,

Godzinki o Męce Pańskiej,

Pieśń „Pamiętaj człowiecze na Jezusa”

09:00

Droga Krzyżowa

09:29

Msza święta z kazaniem pasyjnym i błogosławieństwem relikwiami Krzyża Świętego

09:30

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

09:30

+ Katarzyna Piotr Tadeusz Kazimierz Anna Seweryn Katarzyna Antoni Halina Szczerba Marian Głowania

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

Za Mateusza z okazji urodzin – o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski w dorosłym życiu i dobrą pracę.

18:00

+ Maciej Helena Józef Denerowicz

 

27/02/2021 sobota

św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej, zakonnika; św. Leandera, biskupa

godzina

intencja

07:00

+ Marek Nowak (Gr.)

07:30

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

07:30

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

W int. Aleksandra (Ola) Sopel w 6 rocz. urodzin – o bł. Boże i wszelkie laski Boże, łaskę dobrego zdrowia i prawidłowy rozwój oraz opiekę i wstawiennictwo Matki Bożej Śnieżnej i św. Józefa.

18:00

+Maryla Wizner od Zofii Fabiańskiej z Rodziną.

 

8/02/2021 niedziela

św. Hilarego I, papieża

godzina

intencja

07:30

+ Marek Nowak (Gr.)

07:30

+ Helena i Józef Słowik (Gr.)

09:00

+ Aniela Franciszek Otręba i Bolesław Rydel

09:00

+ Stanisławę Kuźniak (Gr.)

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

11:00

/Cisowa/ + Jan i Franciszka Mach. Rezerwacja

11:55

Nabożeństwo Gorzkich Żali

 

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

+ Barbara Kaziród