Intencje – luty 2020

 

01/02/2020 sobota

godzina

Intencja

07:00

W intencji Marka o dar nawrócenia, o Boże Miłosierdzie i dobrą spowiedź, o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

08:30

 

12:00

Rezerwacja na cały dzień kościoła do nagrań. 

 

Chrzest – kaplica św. Antoniego

17:30

Nabożeństwo

18:00

Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin.

18:00

+ Kaziród Zuzanna od Pawła z rodziną.

 

02/02/2020 niedziela

Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej

Poświęcenie gromnic na każdej Mszy świętej

godzina

Intencja

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

07:30

+ Janinę i Tomasza Latałów od  córki i siostry Anety.

09:00

W 18 rocznicę urodzin Kacpra – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla  niego i bliskich .

11:00

W intencji naszego Chóru Klasztornego Metanoia Cordis, by Bóg im błogosławił, a Matka Boża Śnieżna otaczała płaszczem swej Macierzyńskiej Miłości

Za Parafian i dobrodziejów naszego klasztoru i sanktuarium

12:00

/Kaplica w Cisowej/ + Jana i Franciszkę Mach. Rezerwacja

17:30

Nabożeństwo

18:00

+  Mariannę i Feliksa, Kazimierza Kłęków, Wiktora i Leonię  Pielków, Edwardę Brudka, Macieja Półtoraka oraz zmarłych z rodziny Szwagrzyków i Kłęków.

 

03/02/2020 poniedziałek

św. Błażeja, biskupa i męczennika

godzina

Intencja

07:00

Propria

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+w 3 rocznicę śmierci Stefan Grzebieluch

18:00

+ Tomasz Nędza od rodziny Markiewiczów. rezerwacja.

18:35

Modlitwy wstawiennicze w intencji powołań.

 

04/02/2020 wtorek

godzina

Intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Celiny i Adama Grabowskich.

18:00

+ Stefana Kudelę w 30 rocznicę śmierci.

 

05/02/2020 środa

Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy

godzina

Intencja

07:00

Intencja wynagradzająca dwóm Najświętszym Sercom, przez czyste serce św. Józefa, św. Jana Pawła II i św. Marii Magdaleny.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Kaziród Zuzanna od Kwaśniaków z Sierbowic.

18:00

+ Zofię i Stanisława.

06/02/2020 czwartek

św. Doroty, dziewicy i męczennicy

godzina

Intencja

07:00

+ Katarzynę  i Wita Osmala oraz zmarłych z rodziny.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

09:00

Do chorych

17:30

Nabożeństwo

18:00

W intencji Mirosławy z okazji urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

+ Janinę Banasik i Alfredę Kordaszewską.

 

07/02/2020 piątek

godzina

Intencja

06:30

Droga Krzyżowa w intencji zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od rodziny Piórko z Krzeszowic

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

W intencji Joanny i Jacka z okazji rocznicy ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. rezerwacja.

18:00

+ Franciszka i Katarzynę oraz syna Pawła Oczków, Genowefę i Apolinarego Odczyków, Czesława oraz Szczepana i Julię Szwejów.

 

08/02/2020 sobota

św. Hieronima Emiliani; św. Józefiny Bakhita, dziewicy

godzina

Intencja

07:00

+ Kaziród Zuzanna od RODZ Pietruszków.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

W intencji Magdaleny. Msza święta dziękczynna z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. REZERWACJA.

18:00

+ Eugeniusza Wronę – od żony Teresy rodziną

 

09/02/2020 niedziela

godzina

Intencja

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

09:00

Za Kamila Świerczek w 1 rocznicę urodzin – o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla niego i rodziców.

09:00

+ Gardas Władysław.

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Kaplica w Cisowej/ Za Krzysia Rus w 1 rocznicę urodzin. Rez

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Kaziród Zuzanna od Elżbiety i Krzysztofa Noconiów.

 

10/02/2020 poniedziałek

Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy; bł. Alojzego Wiktora Stepinac, biskupa

godzina

intencja

07:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Zdzisławy i Krzysztofa Latała.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Edwarda Pustułkę od Bogusławy Grzesiak z rodziną

18:00

+ Kaziród Zuzanna od Janiny Król z rodziną.

18:35

Modlitwy wstawiennicze w intencji powołań.

 

11/02/2020 wtorek

Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego

Na Mszach świętych – Sakrament Namaszczenia Chorych

godzina

Intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

09:00

W intencji Haliny i Włodzimierza z okazji 45 rocznicy ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Anielę Drąg .REZERWACJA.

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Basi Basoń z rodziną.

 

12/02/2020 środa

godzina

Intencja

07:00

+ 4 rocznicę śmierci Anny Seweryn, Wojciecha i Joanny Szwej, Ireny i Wincentego, Feliksa Majka.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Kaziród Zuzanna od Krzysztofa Kwaśniaka.

18:00

+ Bronisławę i Edwarda Kowalików oraz zmarłych z rodziny Kowalików.

 

13/02/2020 czwartek

bł. Jordana z Saksonii, zakonnika, kapłana; św. Eulogiusza, patriarchy

godzina

Intencja

07:00

+ Helenę Kuśmierską – od Władysławy Kaczmarczyk

07:00

+ Agnieszka Peda w 2 rocznicę śmierci, Maria Graca w 16 rocznicę śmierci – od rodziny Widawskich.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Kazimiera Wróblewska.

18:00

+ Honoratę i Kazimierza Słodowych.

 

14/02/2020 piątek

Wspomnienie św. Cyryla i Metodego – patronów Europy; św. Walentego, biskupa i męczennika

godzina

Intencja

06:30

Droga Krzyżowa w intencji zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

+ Helenę Kuśmierską – od Kazimiery Kończyk z Rodziną

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od pracowników kuchni szkoły podstawowej w Pilicy.

18:00

+ Apolonię i Franciszka, Irenę Koniec.

 

15/02/2020 sobota

godzina

Intencja

07:00

Za Stanisławę i Stefana w 60 rocznice ślubu oraz 86 rocznicę urodzin Stanisławy – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. (od Synów z rodzinami)

07:00

+ Janusza, Danutę, Jana Rozlach oraz zmarłych z rodziny.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Kaziród Zuzanna od Janiny Skowronek z Dzwonowic.

18:00

+ Władysław Piątek, Józefę i Józefa Piwowarczyk.

 

16/02/2020 niedziela

godzina

Intencja

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

09:00

+ w 5 rocznicę śmierci Henryka Króla .rezerwacja.

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Kaplica w Cisowej/+ Franciszek i Krystyna Siejka

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Kaziród Zuzanna – od Koleżanek i Kolegów z pracy działu szynkowni i peklowni OKRASA.

 

17/02/2020 poniedziałek

godzina

Intencja

07:00

+ Helenę Kuśmierską – od Wiesława Kuśmierskiego z rodziną

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Leszek Szwej.

18:00

+ Kaziród Zuzanna – od Edyty i Michała Jurczak z rodziną.

18:35

Modlitwy wstawiennicze w intencji powołań.

 

18/02/2020 wtorek

św. Konstancji

godzina

Intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Mariannę i Ludwika , Annę i Bronisława oraz zmarłych z rodziny.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Koleżanek i Kolegów z pracy Lidzii.

18:00

+ Kaziród Zuzanna – od Rodziny Owcarzów.

 

19/02/2020 środa

św. Konrada z Piacenzy, pustelnika

godzina

Intencja

07:00

+ Janinę i Tomasza Latałów – od Eweliny i Łukasza Góra z Lenką .

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Kaziród Zuzanna od Sąsiada Pawła Kuczkowskiego z rodziną

18:00

+ Mieczysław Franczyk .

 

20/02/2020 czwartek

św. Zenobiusza, kapłana i męczennika; św. Eleuteriusza, biskupa

godzina

Intencja

07:00

+ Grzegorza Kociołka.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Józefa i Stefan Bąba.

18:00

+ Mariana, Wojciecha, Anieli Bzdęga, Franciszki i Władysława Piątkowskich.

 

21/02/2020 piątek

godzina

Intencja

06:30

Droga Krzyżowa w intencji zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

W intencji męża Aleksandra i jego żony Jolanty – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

W intencji Wioletty i Pawła – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla nich  oraz dary Ducha Świętego.

18:00

+ Helenę Świderską.

 

22/02/2020 sobota

święto Katedry św. Piotra Apostoła

godzina

Intencja

07:00

+ Kaziród Zuzanna – od szwagra Kazimierza z rodziną.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ W 2 rocznicę śmierci Zofia Gbyl oraz zmarłych z rodziny

18:00

+ Mariannę i Feliksa, Kazimierza Kłęków, Irenę i Pawła Szczepankiewicz.

 

23/02/2020 niedziela

godzina

Intencja

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

09:00

+ Anielę i Franciszka Otrębów ,Bolesława Rydla.

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Kaplica w Cisowej/ + Wiesław Katarzyna i Stefan Tasak

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Barbara Kaziród w 5 rocznicę śmierci. Rezerwacja

 

 

24/02/2020 poniedziałek

św. Marka Marconiego, zakonnika; św. Etelberta

godzina

Intencja

07:00

+ Mariana i Piotra, Mariannę, Władysławę, Ignacego, Florentynę, Stanisława, Antoniego.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Alicja Sobczyńska w 3 rocznicę śmierci. Rezerwacja.

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów – od Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Pilicy.

18:35

Modlitwy wstawiennicze w intencji powołań.

 

25/02/2020 wtorek

św. Cezarego z Nazjanzu, pustelnika

godzina

Intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

Propria

18:00

+ Marianna i Józef Adamczyk, Anna Kornobis, Urszula i Zbigniew Adamczyk. Rezerwacja

 

26/02/2020 środa                 Popielec

godzina

Intencja

07:00

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

09:00

 

16:00

/Kaplica w Cisowej/ + Jana i Franciszkę Mach. Rezerwacja

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

18:00

+ W 1 rocznicę śmierci Jacka Musialskiego.

18:00

+ Piotra i Katarzynę Leszczyńskich oraz zmarłych z rodziny.

 

27/02/2020 czwartek

św. Gabriela od Matki Bożej Bolesnej, zakonnika; św. Leandera, biskupa

godzina

Intencja

07:00

+ Stanisława Janosika od Aleksandry i Adama Rozlach.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

18:00

W intencji Ks. Marka i Parafian z parafii św. Wacława w Irządzach – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

W 50 rocznicę urodzin Bogdana Kowalczyka – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. rezerwacja.

 

28/02/2020 piątek pasyjny

godzina

Intencja

07:00

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

08:30

Godzinki o Męce Pańskiej

09:00

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

09:30

+ Janinę i Tomasza Latałów od Haliny i Jadwigi Dudek.

09:30

+ Mariannę, Antoniego, Władysław Słowików. REZERWACJA.

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

18:00

W intencji Aleksandry Sopel w 5 rocznicę  urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla niej i jej najbliższych .

18:00

+ Emilię i  Antoniego Szota

 

29/02/2020 sobota

godzina

Intencja

07:00

+ Kaziród Zuzanna – od Uliniarz Władysław.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

18:00

+ Leon i Leokadia Rozlach i zmarłych z rodziny

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Teresy i Mariana Tobiasz