Intencje – luty 2019

Kościół Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin  Biskupice-Pilica

01/02/2019 piątek

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne.
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:00 + Jan Dziedzic – od brata Wiesława z rodziną
07:30 + Jan Dziedzic – od siostry Marysi z rodziną
17:30 Różaniec
18:00 W rocznice Ślubu Beaty i Sławomira – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla nich i ich dzieci.
18:00 + Franciszka i Katarzynę oraz Pawła Oczków. REZERWACIA.

02/02/2019 sobota – Matki Bożej Gromnicznej

Święto Ofiarowania Pańskiego

godzina intencja
07:30 Jako wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy rodziny Panu Bogu wiadomej.
07:30 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
09:00 + Marianne i Feliksa Kłęków, Leonię Wiktora Piełków, Edwardę Brudka oraz zm. z rodz. Szwagrzyków i Kłęków.
11:00 + Stanisława i Antoni Rozlach, Dorota i Eugeniusz Mikołajczykowie
16:00 (Cisowa)+ Jana Franciszka Mach – rezerwacja
17:30 Różaniec
18:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin
18:00 + Marianne i Józefa Kocot.

03/02/2019 niedziela

godzina intencja
07:30 + Bogusława Galińska w 2 rocznicę śmierci, Agata i Jan Rogoń
09:00 + Stefan Grzebieluch w 2 rocznicę śmierci
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
12:00 + Franciszek Krystyna Siejka – rezerwacja
17:30 Różaniec
18:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)

04/02/2019 poniedziałek

godzina intencja
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:30 + Jan Dziedzic – od rodziny Brąblików Nowaków i Dziedziców
17:30 Różaniec
18:00 + Igor Kurek – od Szurlejów
18:00 + Zofie i Stanisława.

05/02/2019 wtorek

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:30 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
17:30 Różaniec
18:00 O uzdrowienie dla Ludwika 
18:00 + Igor Kurek – od Eweliny Urbańczyk i Martyny Leszczyńskiej z rodziną

06/02/2019 środa

godzina intencja
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:30 + Jan Dziedzic – od firmy Protector Ochrona
17:30 Różaniec
18:00 + Barbarę Mogieła od Rozlachów z Gulzowa.
18:00 + Ks. Józef Podkowa – od Grażyny i Andrzeja Skrzypiciel
18:00 + Maria Pieniążek, Mirosławę i Stanisława Pieniążek

07/02/2019 czwartek

godzina intencja
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:30 + Jan Dziedzic – od brata Franciszka z Rodziną
09:00 odwiedziny chorych
17:30 Różaniec
18:00 + 10 rocz. śm Włodzimierza Koczura.
18:00 + Zbigniew Gałecki – od cioci Haliny i Asi z rodziną

08/02/2019 piątek

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne.
07:00 O łaskę potomstwa dla wszystkich par małżeńskich – rezerwacja
07:30 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:30 + Eugeniusz Wrona w 18 rocznicę śmierci
17:30 Różaniec
18:00 Dziękczynna w dniu urodzin Magdaleny – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Antoni i Emilia Szota oraz zm. z rodz.

09/02/2019 sobota

godzina intencja
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:30 + Jan Dziedzic – od siostry Leokadii
17:30 Różaniec
18:00 + Władysława Gardas
18:00 + W 29 rocz. śm Stefana Kudele.

10/02/2019 niedziela

godzina intencja
07:30 Za Juliannę w 90 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
07:30 + Marianne, Marie, Stanisław, Franciszek Głowackich.
09:00 + Krystyna i Franciszek Siejka oraz zm. z rodziny.
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
12:00 + Wiesławę Roch od córki Haliny z rodziną
17:30 Różaniec
18:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)

11/02/2019 poniedziałek

godzina intencja
00:00 Na Mszy św. o 07:30 i 18:00  udzielenie Sakramentu Namaszczenia Chorych
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:00 + Alina i Marian Mach
07:30 + Jan Dziedzic – od rodziny Pielków i Kornobisów
07:30 + Kamila Kozika ..
17:30 Różaniec
18:00 + Aniela i Józef Drąg .
18:00 + Zbigniew Gałecki – od żony z córkami w raz z ich rodzinami

12/02/2019 wtorek

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:30 + Annę Seweryn w 3 rocznice śmierci
17:30 Różaniec
18:00 + Bronisławę i Edwarda Kowalik
18:00 + Pawła, Janinę, Mariana oraz pokrewieństwo.

13/02/2019 środa

godzina intencja
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:00 + Jan Dziedzic – od Elżbiety i Piotra Pokwiczał
07:30 + Macieja i Helenę Dynerowicz
17:30 Różaniec
18:00 Urodziny Katarzyny w 36 urodziny – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Barbara Mogiła od rodziny Maroszków z rodziną.

14/02/2019 czwartek

godzina intencja
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:00 + Jan Dziedzic – od kolegów kierowców emerytów
07:30 + Jan Dziedzic – od kolegów kierowców emerytów
17:30 Różaniec
18:00 + Jan Dziedzic – od rodziny Rozlachów
18:00 + Teresa Kubicka – od rodziny Aleksandrowiczów – rezerwacja

15/02/2019 piątek

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne.
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:00 + Jan Dziedzic – od kolegów Kierowców Emerytów
07:30 + Jan Dziedzic – od Agaty i Rafała Brzozowskich z rodziną
17:30 Różaniec
18:00 + Alina Smok – od siostry z rodziną
18:00 + Regine Szewczyk od chrześnicy z mężem .

16/02/2019 sobota

godzina intencja
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:00 + Alicia Smok od Urszuli Gardas
07:30       Zajęta
17:30 Różaniec
18:00 Za Tomasza Świerczka w 18 urodziny – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski  na dalsze lata dorosłego życia. – rezerwacja
18:00 Q szczęśliwe rozwiązanie dla córki – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

17/02/2019 niedziela

godzina intencja
07:30 + Janina Banasik .
07:30 + Katarzyna Mazela od Gosi i Bogdana z rodziną.
09:00 + Mieczysław Bątorek w rocznicę śmierci – rezerwacja
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
12:00 + Wiesław Tasak – rezerwacja
17:30 Różaniec
18:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)

18/02/2019 poniedziałek

godzina intencja
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:00 + Jan Dziedzic – od rodzin Adamczyk, Bzdęga i Barbary Dziedzic
07:30 + Jan Dziedzic – od Haliny Blachy z synem, od rodziny Sudołów z Olkusza i Tadeusza Żyły
17:30 Różaniec
18:00 + Elżbietę Wąchącką od chrześnicy z rodziną .
18:00 + Bogumiła i Walenty Dudek, Anna i Stanisław Mostowski, Waleria Kwartnik, Henryk, Marian Pluta, Antonina ,Edward ,Krzysztof Drąg, Aniela Skorupka.

19/02/2019 wtorek

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:30 + Stefana Gajdę – od sąsiadów z ul Żarnowieckiej .
17:30 Różaniec
18:00 + Teresa i Stanisław ,Andrzej Kijas.
18:00 + Henryk Śliwka od Ewy Majcherczyk z Rodziną.

20/02/2019 środa

godzina intencja
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:00 + Irena i Ludwik Grzebieluch i ich rodziców
07:30 + Barbarę w 20 rocznicę śmierci
17:30 Różaniec
18:00 + Leon i Leokadia Rozlach
18:00 + Stanisława i Piotr Koclęga

21/02/2019 czwartek

godzina intencja
07:00 Za Alinę Pająk o udane leczenie i Boże Błogosławieństwo
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:30 Dziękczynna za powrót syna Mateusza do domu
17:30 Różaniec
18:00 Wint Rodziny Skurów – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Danuta Haberka w 5 rocz. śm od męża i dzieci .

22/02/2019 piątek

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne.
07:00 Za Andrzeja o zdrowie i Boże błogosławieństwo – od żony i dzieci
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:30 + Helena Świderska w rocznicę śmierci
17:30 Różaniec
18:00 + Piotr Alfreda Janiec
18:00 + Piotra i Katarzynę Leszczyńskich

23/02/2019 sobota

godzina intencja
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:00 + Irena i Stanisław Gajos oraz zmarłych z rodziny Gajos i Pawlik
07:30 Za Aleksandra Sopel w 4 rocznice urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
07:30 + Zofia Gbyl w 1 rocznicę śmierci
17:30 Różaniec
18:00 + Helenę i Kazimierza oraz córkę Annę Zając.
18:00 + Barbarę Kaziród .REZERWACIA.

24/02/2019 niedziela

godzina intencja
07:30 + Aniela i Franciszek Otręba i Bolesław Rydel
07:30 + Macieja i Helenę Dynerowicz
09:00 + Henryk Król.
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
12:00 + Wiesławę Roch od córki Danuty z rodziną
17:30 Różaniec
18:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)

25/02/2019 poniedziałek

godzina intencja
07:00 Prośby i podziękowania do św. Antoniego
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:30 + Roman Staszkiewicz
17:30 Różaniec
18:00 W 10 rocz. urodzin Piotra Rus – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. REZERWACIA.
18:00 + Stefan Grzanka – od córki

26/02/2019 wtorek

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:30 + Zofia i Stanisław Wesołowscy i ich rodziców
17:30 Różaniec
18:00 O opiekę Matki Bożej Śnieżnej nad Joanną i Jej rodziną
18:00 + Mieczysław Franczyk

27/02/2019 środa

godzina intencja
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:00 Dziękczynna za syna Sebastiana, o Boże błogosławieństwo na dalszej drodze życia.
07:30 Dziękczynna za łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla rodziny Pieszczyków.
17:30 Różaniec
18:00 Za Mateusza z okazji urodzin – o pracę, zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Łukasza Końca – od Marka Kotnis z Rodziną.

28/02/2019 czwartek

godzina intencja
07:00 + Czesławę Rybczyńską (gregoriańska)
07:00  + Mariannę i Arkadiusza Talików, oraz zmarłych z rodziny
07:30 2 rocz. śm Teodory Robak oraz brata Piotra Robaka.
17:30 Różaniec
18:00 Za syna Konrada o powrót do domu uwolnienie od nałogów, zrozumienie błędów – Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski – w 28 urodziny
18:00 + Marian, Piotr, Ignacy, Stanisław, Mariannę, Florentynę, Władysławę -int od rodziny.