Intencje listopad

01/11/2020 niedziela    Uroczystość Wszystkich Świętych

godzina

intencja

07:30

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

09:00

+ Marian Szwed, Karol Szwed, Jerzy Szwed, Marianna Lach, Ignacy Wieczorek, Rodzina Wieczorków, Ignacy Kosmala.

11:00

/intencja z Kaplicy w Cisowej/ W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie

11:00

+ Mariannę i Jana Sopel oraz zmarłych z rodziny.

11:00

+ O. Aleksander Szlachta, O. Juliusz Wadowski, O. Albert Matuszyk

17:30

Nabożeństwo do czterech ołtarzy z czytaniem wypominków za zmarłych

18:00

+ Mariannę i Ignacy, Edmunda oraz Leszka Szeląga .rezerwacja.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

02/11/2020 poniedziałek

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

godzina

intencja

07:30

+ Anielę Jana, Kazimierza Łągiewka, Wiesława Skowronek, Natalię, Annę, Jana, Wacława i Grzegorza Wałek.

07:30

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

09:00

+ Mariannę i Feliksa, Kazimierza Kłęków, Irenę i Pawła Szczepankiewicz oraz zm. Dziadków.

11:00

+ Helenę i Stanisława Swiderskich i Helenę i Jana Gumułków

17:30

Nabożeństwo do czterech ołtarzy z czytaniem wypominków za zmarłych

18:00

+ WSZYSTKICH ZM Z FRANCISZKAŃSKIEGO ZAKONU ŚWIECKIEGO.

18:00

+ Józefa, Władysławę, Romana, Józefę, Michała , Stanisława oraz zmarłych z rodziny.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

03/11/2020 wtorek

św. Huberta, biskupa

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

W intencji zmarłych z rodzin Kobierskich, Kołakowskich, Ramotowskich, Zawadzkich

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Marka Strojka w 1 rocznicę śmierci od Izy i Marleny.

18:00

+ Henryk – od rodziny Łągiewka.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium, oraz zmarłych Wiernych Zakonu Franciszkańskiego i Franciszkańskiego Zakonu świeckich

18:35

Zejście do krypt pod kościołem z modlitwami za zmarłych do czterech ołtarzy

 

04/11/2020 środa

Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

godzina

intencja

07:00

+ Józefę Janosik od Marii Wolińskiej z rodziną .

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

+ Alinę i Mariana Mach.

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie – o. Teodor Knapczyk

18:00

18:00

 

+ Bronisława Kapuśniaka

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

05/11/2020 pierwszy czwartek miesiąca

św. Geralda, biskupa; św. Elżbiety i Zachariasza, rodziców św. Jana Chrzciciela; bł. Franciszki Amboise, zakonnicy

godzina

intencja

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

+ Świderski Stanisław od brata z rodziną .

09:00

Do Chorych z posługą sakramentalną

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Macieja i Helenę oraz syna Józefa Dynerowiczów.

18:00

+ Władysławę i Mieczysława Będkowskich, Janinę, Piotra, Aleksandra Siedlarskich.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

06/11/2020 pierwszy piątek miesiąca

bł. Józefy Naval Girbes, dziewicy; św. Kalinika, męczennika; bł. Krystyny; bł. męczenników japońskich Alfonsa Navarrete, kapłana i Towarzyszy; św. Leonarda z Limoges, pustelnika

godzina

intencja

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

+ Józefę Janosik od Janiny Chaberka oraz Mirosława Chaberki z rodziną.

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Alinę Smok w 2 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny.

18:00

+ Urszulę Pacoń w 7 rocznicę śmierci oraz Tadeusza Pacoń. Rezerwacja.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

18:30

Comiesięczne nabożeństwo z modlitwą wstawienniczą, uwielbienia i przebłagania przed Najświętszym Sakramentem, które zakończymy błogosławieństwem na sposób Lourdzki.

 

07/11/2020 sobota

św. Willibrorda, biskupa; bł. Łucji a Septifonte, dziewicy; bł. Heleny Enselmini, dziewicy; bł. Franciszka od Jezusa, Marii, Józefa, Palau y Quer, kapłana; św. zakonników Izraela, Waltera i Teobalda; św. Engelberta, biskupa i męczennika

godzina

intencja

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

O Boże błogosławieństwo potrzebne łaski opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin dla Małgorzaty i Jerzego Kapuścińskich w 45 rocznicę ślubu

13:00

Chrzest:

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Mariana Nowackiego od Barczyków, Chalińskich, Ratusznych

 

08/11/2020 niedziela

bł. Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej, dziewicy; bł. Jana Duns Szkota, kapłana; św. Godfryda z Amiens, biskupa; św. Adeodata I, papieża; św. Czterech Koronowanych, męczenników

godzina

intencja

07:30

+ Mieczysław Janus oraz zmarłych z rodziny. REZERWACJA.

07:30

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

09:00

+ Leona i Leokadię Rozlach.

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

11:00

/z Kaplicy w Cisowej/ + Aniela i Franciszek Janosik. Rezerwacja.

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Bronisławę i Edwarda Kowalików oraz zmarłych z rodziny Kowalików i Kozłowskich.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

09/11/2020 poniedziałek

święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; bł. Joanny z Signy

godzina

intencja

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

Dziękczynna  za chrzest dziecka – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla dziecka i rodzeństwa, rodziców oraz najbliższej rodziny.

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

Michalina Franciszek, Zenon Hat

18:00

+ Janina Banasik, Alfreda Kordaszewska.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

18:35

Modlitwy wstawiennicze w intencji powołań.

 

10/11/2020 wtorek

Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; św. Andrzeja Avellino, kapłana

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

W intencji Katarzyny i Marcina i ich nowo narodzonego dziecka – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla całej rodziny.

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Drąg Józef .

18:00

+ Anielę Smok, Joannę Kowal, Józefa Mańko oraz zmarłych z rodziny.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

11/11/2020 środa

Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa; Św. Niepodległości; św. Jana Jałmużnika, biskupa; bł. Alicji Kotowskiej, dziewicy i męczennicy; św. Wiktorii, dziewicy i męczennicy

godzina

intencja

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

+ Teresa Kyć – od pracowników zakładu Mlekovita Zakopane

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ W 4 rocznicę śmierci Alicji Sobczyńskiej.

18:00

+ Jerzego Macha w rocznicę  śmierci oraz zmarłych z rodziny.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

12/11/2020 czwartek

Wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika; św. Teodora Studyta, opata

godzina

intencja

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

+ Teresa Kyć – od pracowników z Zakładu Mlekovita Zakopane

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Wiesław Podsiedlik od chrześniaka Grzegorza z rodziną.

18:00

+ Andrzeja Drąga od rodziny Zabrowarnych.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

13/11/2020 piątek

św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polskich; św. Mikołaja I Wielki, papieża; bł. Wincentego Eugeniusza Bosiłkow, biskupa i męczennika

godzina

intencja

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

+ Teresa Kyć – od pracowników z Zakładu Mlekovita Zakopane

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Stanisława , Leszka, Zofię, Helenę i Teofila Pielińskich, Anielę i Stanisława Dulińskich, Bronisławę i Bolesława Furgacz , Stanisława Wołka, Helenę i Stanisława Gabrysiów.

18:00

+ Stanisława, Józefę i Michała, Józefa ,Władysławę i Romana.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

14/11/2020 sobota

bł. Marii Luizy Merkert, dziewicy; św. Wawrzyńca z Dublina, biskupa; św. Mikołaja Tavelić, męczennika; św. Józefa Pignatelli, kapłana; bł. Jana Liccio, kapłana

godzina

intencja

07:00

+ Jana Dziedzic i jego żony Krystyny

07:30

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Smok Alinę oraz zmarłych z rodziny. REZERWACJA.

18:00

+ Jacentego i Stanisławę, Antoninę Górnickich.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

15/11/2020 niedziela

św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła; św. Leopolda III; św. Dydaka z Alcali, zakonnika; bł. Magdaleny Morano, dziewicy

godzina

intencja

07:30

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

09:00

+ Marię i Józefa Rakoczy, Tadeusza, Stanisław Rakoczy.

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

11:00

/z Kaplicy w Cisowej/ + Annę Rus – od Danuty z Rodziną. Rezerwacja

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Janinę, Piotra, Stanisław Sołtysiakowie, Wojciech i Julianna Kowalscy.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

16/11/2020 poniedziałek

św. Małgorzaty Szkockiej; św. Gertrudy, dziewicy; Rocznica Poświęcenia Bazylik Apostołów Piotra i Pawła; Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia; św. Agnieszki z Asyżu, dziewicy; św. męczenników i kapłanów Rocha Gonzalez, Alfonsa Rodriguez i Jana del Castillo

godzina

intencja

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

+ Teresa Kyć – od pracowników z działu transportu

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Helenę i Jana Mędreckich.

18:00

+ Józef Gołąb od córki z rodziną.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

18:35

Modlitwy wstawiennicze w intencji powołań.

 

17/11/2020 wtorek

Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej; św. Grzegorza Cudotwórcy, biskupa; św. Grzegorza z Tours, biskupa

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

+ Teresa Kyć – od pracowników z działu technicznego

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+  Annę Sołtysik od  pierwszej róży z Dobrej.

18:00

+ Jakuba Cieślika, Marie i Piotra Janickich oraz zmarłych z rodziny Janickich, Cieślików.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

18/11/2020 środa

Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

godzina

intencja

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

+ Teresa Kyć – od pracowników z działu Laboratorium

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Anielę i Jana Drużyńskich. rezerwacja.

18:00

+ Barbara Zatorska

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

19/11/2020 czwartek

Wspomnienie św. Salomei, dziewicy; św. Mechtyldy z Hackeborn, dziewicy

godzina

intencja

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

+ Teresa Kyć – od pracowników z działu produkcji

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+  Stanisław i Marianna Lis, Bronisława i Michał Gajewscy,  Marianna i Augustyn  Konieczny.

18:00

+ Marian Bargieła – od Urszuli i Antoniego Jaros z rodziną

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

20/11/2020 piątek

Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana; św. Feliksa Valois, kapłana; bł. dziewic i męczennic Anieli od św. Józefa i Towarzyszki

godzina

intencja

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

W intencji Barbary i  Andrzeja oraz syna Damiana  Lipa, a także Justyny i Janusza  oraz ich dzieci Piotra i Jana Złomko.

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Antoninę Goncerz oraz zmarłych z rodziny.

18:00

+ Annę Szwej w 3 rocz. śmierci /Rezerwacja/

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

21/11/2020 sobota

Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny; św. Gelazego I, papieża

godzina

intencja

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

+ Józefę Janosik od rodziny Majów z Dzwonowic

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Piotra i Katarzynę Leszczyńskich oraz zmarłych z rodziny.

18:00

+ Anna i Mieczysław Jurkowscy, Stanisława Pączek.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

22/11/2020 niedziela

Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

godzina

intencja

00:00

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

07:30

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

09:00

Msza św. dziękczynna w 18 rocznica powstania Chórku parafialnego Effatha – z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla dzieci ich rodziców.

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

11:00

/z Kaplicy w Cisowej/ + Janina Roch w 3 rocznicę śmierci, Franciszek Roch w 30 rocznicę śmierci zmarłych z rodziny Rochów i Laskowskich. Rezerwacja

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Zachariasz Chuchro oraz Jan Pająk oraz zmarłych z rodziny .REZERWACJA.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

23/11/2020 poniedziałek

św. Klemensa I, papieża i męczennika; św. Kolumbana, opata; bł. Michała Augustyna Pro, kapłana i męczennika

godzina

intencja

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

+ Teresa Kyć – od pracowników działu handlu

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Teresa Kyć – Witolda i Marii Szczepanik

18:00

+ Bożeny oraz zmarłych z rodziny.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

18:35

Modlitwy wstawiennicze w intencji powołań.

 

24/11/2020 wtorek

św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana, i Towarzyszy; św. Protazego, biskupa; św. dziewic i męczennic Flory i Marii z Kordoby; bł. Marii Anny Sala, dziewicy

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

+ Tadeusz, Felicja, Janusz, Krystyna, Zbigniew, Szczerbińscy

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Lucyny i jej rodziny , oraz Łucji i jej rodziny

18:00

+ Ewa Pietruszka – od Marii Pietruszka z rodziną

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

25/11/2020 środa

bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, dziewicy; św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy; bł. małżonków Alojzego i Marii Quattrocchi; bł. Elżbiety Dobrej, dziewicy

godzina

intencja

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

+ Teresa Kyć – od pracowników działu nabiałowego

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

Za Katarzynę Surowiec o łaskę powrotu do zdrowia, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

+ Marian Bargieła – rodziny Mandrelów, Majów i Osińskich. Rezerwacja

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

26/11/2020 czwartek

św. Leonarda z Porto Maurizio, kapłana; św. Sylwestera Gozzolini, opata; św. Jana Berchmans, zakonnika; bł. Poncjusza, opata; św. Konrada z Konstancji, biskupa; bł. Jakuba Alberione, kapłana

godzina

intencja

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

+ Teresa Kyć – przewoźników firmy Mlekovita

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Stefan Janina Woźniczko

18:00

+ Stanisław i Anna Grabowscy

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

27/11/2020 piątek

św. Wirgiliusza z Irlandii, biskupa; bł. Małgorzaty Sabaudzkiej, zakonnicy; św. Franciszka Antoniego Fasani, kapłana; bł. Bernardyna z Fossa, kapłana

godzina

intencja

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

+ Magdalenę Paszczyk od rodziny Gajdów i  Kowalów.

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Teresę Raczek od rodziny Pasichów

18:00

+ Józefa i Stanisław Woźniczko

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

28/11/2020 sobota

św. Stefana Młodszego, męczennika; św. Jakuba z Marchii, kapłana; bł. Jakuba Thomsona, kapłana i męczennika

godzina

intencja

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

07:30

+ Zofię i Władysława  Szelągów, Józefa i  Walentego Żak, Janina Janoska, Agnieszkę i Władysława Szeląg, Stanisława, Konstantego, Mariannę Lipa, Ryszarda, Stefana, Mariannę Gieszczyk.

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

W intencji Janiny Żyły – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski od dzieci z rodzinami.

18:00

+ Zdzisławę i Ludwika Paś

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

29/11/2020 niedziela               1 Niedziela Adwentu

godzina

intencja

07:30

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

09:00

+ Księdza Stanisława Nowakowskiego i Księdza Szczepana Pawlika, Stanisław i Janina Nowakowskich.

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

11:00

/z Kaplicy w Cisowej/ + Józefę Janosik od mieszkańców Cisowej. Rezerwacja.

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Marię, Genowefę, Jana Wieczorek.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

 

30/11/2020 poniedziałek

święto św. Andrzeja, apostoła

godzina

intencja

06:30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP

07:00

+ Tomasz Grabowski (Gr.)

08:00

W intencji Barbary i Dariusza Msza święta dziękczynna za dar macierzyństwa i Ojcostwa, o łaskę zdrowych i błogosławionych narodzin dziecka.

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych zgłoszonych na wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

+ Andrzeja Gumułke ojca, Andrzeja Gumułkę syna w dniu imienin.

18:00

+ Michalinę Roch oraz zmarłych z rodziny.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na Wypominki do naszego Sanktuarium

18:00

Modlitwy wstawiennicze w intencji powołań.