Intencje – listopad 2019

01/11/2019 piątek

Uroczystość Wszystkich Świętych

godzina

intencja

07:30

+ Tadeusza Madeja, Władysławę i Władysława Piechulskich.

07:30

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

09:00

+ Marian Karol Jerzy Szwed, Marianna Lach, Ignacy Wieczorek, zmarłych z rodziny Wieczorków, Ignacy Kosmala.

09:00

+ Aniela Jan Kazimierz Łągiewka Wiesław Skowronek Natalia Anna Jan Wacław Wałek

11:00

Procesja na cmentarzu

11:00

+ Zofia i Henryk Nocoń

17:30

Procesja za zmarłych z wypominkami

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ Stefana Teodozję Zbigniewa Michałowskich

 

02/11/2019 sobota

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

godzina

intencja

07:30

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

07:30

+ Marianna i Feliks Kłęk, Irena i Paweł Szczepankiewicz

09:00

za zmarłych z rodzin Kobierskich, Ramotowskich, Zawadzkich, Kołakowskich – o. Tomasz /propria/

11:00

Zmarłych Parafian Braci, Sióstr, Rodziców, Krewnych i Dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego i Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

17:30

Procesja za zmarłych z wypominkami

18:00

Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

 

03/11/2019 niedziela

Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Zakonu Franciszkańskiego

godzina

intencja

07:30

+ Janina Banasik, Alfreda Kordaszewska

07:30

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

09:00

+ Zachariasz Chuchro oraz Jan Pająk oraz zmarłych z rodziny. REZERWACIA.

09:00

+ Kazimierz Fabiański – od Kazimierza Kwietnia z żoną i rodziną

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

Chrzest

12:00

/Cisowa/ + Józef Kazimiera i Stanisław Maj

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

 

Zejście do krypt i modlitwa z wypominkami za zmarłych syndyków i dobrodziejów Zakonu Franciszkańskiego i Franciszkańskiego Zakonu Świeckich

 

04/11/2019 poniedziałek

Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

godzina

intencja

07:00

+ Bronisława Kapuśniaka oraz zmarłych z rodziny.

07:00

+Annę, Grzegorza Omyłów i zm. rodziców z obu stron.

07:30

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ Józefa, Władysławę, Romana, Józefę, Michała.

 

05/11/2019 wtorek

św. Geralda, biskupa; św. Elżbiety i Zachariasza, rodziców św. Jana Chrzciciela; bł. Franciszki Amboise, zakonnicy

godzina

intencja

07:00

Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

Wint rodziny Anny i Andrzeja – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

07:30

Za Mariusza i Agatę Koniecznych, o zdrowie w rodzinie, Boże błogosławieństwo i powodzenie w gospodarstwie.

Masza św. dziękczynna za dobrodziejów Klasztoru Franciszkanów z Pilicy.

07:30

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ Kazimierz Kosim

 

06/11/2019 środa

godzina

intencja

07:00

W intencji rodziny Klimczaków  – o zdrowie i Boże błogosławieństwo, opieką Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski.

07:00

+ Zmarłych z rodzin Perzyńskich i Łuszczaków.

07:30

Intencja Wynagradzająca dwóm Najświętszym Sercom, przez czyste serce św. Józefa, św. Jana Pawła II i św. Marii Magdaleny.

07:30

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Za Krzysztofa o uzdrowienie z choroby nowotworowej, o łaskę zdrowia dla córki Andżeliki –  Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ Władysławę i Władysława Hajdugów Oraz z zmarłych z rodziny Opiłów.

 

07/11/2019 czwartek

godzina

intencja

07:00

+ Stefana Barczyka w 9 rocznicę śmierci oraz Franciszkę i Franciszka Barczyków oraz zmarłych z rodziny.

07:00

+ Kowalczyk Stanisław ,Genowefę i Władysława Kowalczyk oraz Leonard Witek, Józefę Żak oraz zmarłych z rodziny.

07:30

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

09:00

odwiedziny starszych i chorych z posługą sakramentalną

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ Piotra i Mariannę, Piotra i Katarzynę Lesczyńskich oraz zmarłych z rodziny.

 

08/11/2019 piątek

bł. Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej, dziewicy; bł. Jana Duns Szkota, kapłana; św. Godfryda z Amiens, biskupa; św. Adeodata I, papieża; św. Czterech Koronowanych, męczenników

godzina

intencja

07:00

O łaskę potomstwa dla wszystkich par małżeńskich – rezerwacja

07:00

W intencji Pawła – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

07:30

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

W intencji Patrycji z okazji 13 rocznicy urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. REZERWACIA.

 

09/11/2019 sobota

święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; bł. Joanny z Signy

godzina

intencja

07:00

+ Wiesław Spyra – od pierwszej Róży Różańcowej z Dobrej.

07:00

+ Mirosławę, Juliannę i Wincenty Kozieł, Waldemar Łazarczyk, Zenobię i Kazimierza, Danutę i Tadeusza Pielków

07:30

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ Marian Szewej zmarłych z rodziny Szwejów, oraz Barbara Płatek.

 

10/11/2019 niedziela

Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła; św. Andrzeja Avellino, kapłana

godzina

intencja

07:30

+ Józef i Aniela Drąg

07:30

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

09:00

+ Jerzy Mach

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

+ Aniela i Franciszek Janosik w 1 rocznicę śmierci

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

 

11/11/2019 poniedziałek

Narodowe Święto Niepodległości

Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa;  św. Jana Jałmużnika, biskupa; bł. Alicji Kotowskiej, dziewicy i męczennicy; św. Wiktorii, dziewicy i męczennicy

godzina

intencja

07:00

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

07:30

+ Alicja Sobczyńska w 2 rocznice śmierci – rezerwacja

07:30

+ Emilia Szymusik – od wnuczki Maliny z rodziną

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ Alicja Sobczyńska w 3 rocznicę  śmierci

 

12/11/2019 wtorek

Wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika; św. Teodora Studyta, opata

godzina

intencja

07:00

Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

07:30

+ Emilia Szymusik – od syna Marka z rodziną

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ Zmarłych z rodzin Cieślików, Janickich oraz Jakuba Cieślika.

 

13/11/2019 środa

św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polskich; św. Mikołaja I Wielki, papieża; bł. Wincentego Eugeniusza Bosiłkow, biskupa i męczennika

godzina

intencja

07:00

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

07:00

+ Emilia Szymusik – od wnuka Radka z rodziną

07:30

+ Małgorzatę Węgrzyn od córki .

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ W 6 rocznicę śmierci Urszuli Pacoń oraz zmarłych  z rodziny. REZERWACIA.

 

14/11/2019 czwartek

bł. Marii Luizy Merkert, dziewicy; św. Wawrzyńca z Dublina, biskupa; św. Mikołaja Tavelić, męczennika; św. Józefa Pignatelli, kapłana; bł. Jana Liccio, kapłana

godzina

intencja

07:00

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

07:00

+ Emilia Szymusik – od sąsiadów Markiewiczów i Pawlików

07:30

+ Kwiatkowski Mieczysław w 7 rocznicę śmierci

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ Anielę Smok, Józefa Mańko, Joannę Kowal oraz zm z rodziny.

 

15/11/2019 piątek

św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła; św. Leopolda III; św. Dydaka z Alcali, zakonnika; bł. Magdaleny Morano, dziewicy

godzina

intencja

07:00

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

07:00

+ Emilia Szymusik – od rodziny Pasichów

07:30

W intencji Magdaleny z okazji 1 rocznicy urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla niej i jej rodziców oraz najbliższych.

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ Wiktoria Bilska w 8 rocznice śmierci i + Daniela Bilskiego

 

16/11/2019 sobota

św. Małgorzaty Szkockiej; św. Gertrudy, dziewicy; Rocznica Poświęcenia Bazylik Apostołów Piotra i Pawła; Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia; św. Agnieszki z Asyżu, dziewicy; św. męczenników i kapłanów Rocha Gonzalez, Alfonsa Rodriguez i Jana del Castillo

godzina

intencja

07:00

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

07:00

+ Jan Dziedzic w pierwszą rocznicę śmierci.

07:30

+ Helenę i Jana Medreckich

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

w intencji Klaudii w 18 rocz. urodzin z prośbą o Boże Błogosławieństwo, dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej Śnieżnej

 

 

17/11/2019 niedziela

Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej; św. Grzegorza Cudotwórcy, biskupa; św. Grzegorza z Tours, biskupa

godzina

intencja

07:30

+ Janina Banasik w 14 rocznicę śmierci

07:30

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

09:00

W 18 rocznice urodzin Bartłomieja – – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

+ Edwarda Michalinę i Romana Rodzińskich, Mariannę i Władysława Dziedzic

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

 

18/11/2019 poniedziałek

Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy; św. Odo z Cluny, opata

godzina

intencja

07:00

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

07:00

+ Emilia Szymusik – od Doroty i Władysława Jeż

07:30

+ Syna Jacka i jego dziadków Genowefa i Kazimierz Maroszek

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ Aniela i Jan Drużyńscy i ich rodziców.

 

19/11/2019 wtorek

Wspomnienie św. Salomei, dziewicy; św. Mechtyldy z Hackeborn, dziewicy

godzina

intencja

07:00

Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

07:30

W intencji Agaty dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą zdrowie i potrzebne łaski

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

W intencji Dawida z okazji urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. REZERWACJA.

 

20/11/2019 środa

Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana; św. Feliksa Valois, kapłana; bł. dziewic i męczennic Anieli od św. Józefa i Towarzyszki

godzina

intencja

07:00

W int bliskich – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. PROPIA BR.PAWEŁ.

07:00

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

07:30

+ Emilia Szymusik – rodziny Jeżów z Limanowej

07:30

+ Aleksandrę Frankowską od 1 róży z Dobrej.

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ za zmarłą Irenę Mogiła

 

21/11/2019 czwartek

Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny; św. Gelazego I, papieża

godzina

intencja

07:00

O Nawrócenie męża Mariusza. o potrzebne łaski dla małżeństwa.

07:00

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

07:30

+ Janinę i Bolesława Gurdziel oraz Dziadków i wszystkich zm. z rodz. Gurdzielów, Muchów oraz wszystkie dusze czyścowe od córki Haliny.

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ Sylwester Szczepara – od Maryli i Adama Luberda

 

22/11/2019 piątek

Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy; bł. męczenników ormiańskich Salwatora Lilli, kapłana i Towarzyszy

godzina

intencja

07:00

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

07:00

+ Emilię Szymusik od Rodziny Stopków.

07:30

Za Wojciecha, Magdalenę, Mateusza, Włodzimierza i Wiesławę Płoszaj – o łaskę uwolnienia.

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ Wojciecha w 10 rocz. śmierci Eleonorę i Włodzimierza.

 

23/11/2019 sobota

św. Klemensa I, papieża i męczennika; św. Kolumbana, opata; bł. Michała Augustyna Pro, kapłana i męczennika

godzina

intencja

07:00

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

07:00

+ Barbara i Stanisław Całek od córki z rodziną.

07:30

W intencji Rafała  o łaskę przemiany serca i powrót do Boga, oraz o zgodę w rodzinie, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski,

14:00

Ślub

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ Bożena Żurek

 

24/11/2019 niedziela

św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana, i Towarzyszy; św. Protazego, biskupa; św. dziewic i męczennic Flory i Marii z Kordoby; bł. Marii Anny Sala, dziewicy

godzina

intencja

07:30

+ Felicja, Tadeusz, Janusz i Zbigniew i Krystyna Szczerbinscy.

07:30

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

09:00

Msza św. dziękczynna w 17 rocznica powstania Chórku parafialnego Effatha – z prośbą o zdrowie i Boże bł. oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla dzieci   ich rodziców.

09:00

+ Maria i Józef Rakoczy, Stanisław i Tadeusz Rakoczy

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Cisowa/ + Włodzimier Rogala – od rodziny Dudków i Bartosów

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

 

25/11/2019 poniedziałek

bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, dziewicy; św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy; bł. małżonków Alojzego i Marii Quattrocchi; bł. Elżbiety Dobrej, dziewicy

godzina

intencja

07:00

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

07:00

+Annę, Grzegorza Omyłów i zm. z rodziców z obu stron.- REZERWACJA

07:30

O nawrócenie syna Kamila, o boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w rodzinie.

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ Krystynę Jureczko od rodziny Witków i Dworaków.

 

26/11/2019 wtorek

św. Leonarda z Porto Maurizio, kapłana; św. Sylwestera Gozzolini, opata; św. Jana Berchmans, zakonnika; bł. Poncjusza, opata; św. Konrada z Konstancji, biskupa; bł. Jakuba Alberione, kapłana

godzina

intencja

07:00

Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

07:30

Wint Rodziny Kozów, Grabnych, Karasków – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ zmarłego Błażeja Lepiarczyka od Mieszkańców osiedla  przy ul. Mickiewicza

 

27/11/2019 środa

św. Wirgiliusza z Irlandii, biskupa; bł. Małgorzaty Sabaudzkiej, zakonnicy; św. Franciszka Antoniego Fasani, kapłana; bł. Bernardyna z Fossa, kapłana

godzina

intencja

07:00

W intencji bliskich – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. PROPIA BR.PAWEŁ.

07:00

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

07:30

+ Emilia Szymusik – od synowej z wnukami

07:30

+ Jana

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

Za Wiktorię LIECAU w 1 rocznicę urodzin, – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla córki i rodziców. – od dziadków

 

28/11/2019 czwartek

św. Stefana Młodszego, męczennika; św. Jakuba z Marchii, kapłana; bł. Jakuba Thomsona, kapłana i męczennika

godzina

intencja

07:00

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

07:00

+ Ojca Jana Mariana Markiewicza oraz zmarłych z rodziny Markiewiczów i Osmendów.

07:30

Za wszystkie intencje złożone przez Helenę pod krzyżem. O wypełnienie woli Bożej i zrozumienie tajemnicy Eucharystii.

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ Teresa Karoń, Jadwiga i Stanisław Lis i zmarłych z rodziny

 

29/11/2019 piątek

bł. Marii Klementyny Anuarita Nengapeta, dziewicy i męczennicy; bł. męczenników Dionizego i Redempta; św. Saturnina, biskupa

godzina

intencja

07:00

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

07:00

+ Mariannę i Bronisława Piwowarczyk oraz zm z rodziny.

07:30

W intencji Adama i Magdy  oraz córeczki Lenki zgodę w rodzinie i wyjście z kłopotów finansowych – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ Jadwigę Kociołek od Niteckiej i rodziny Piernikarskich.

 

30/11/2019 sobota

święto św. Andrzeja, apostoła

godzina

intencja

07:00

+ Włodzimierz Królikiewicz (Gr.)

07:00

+ Józef Rachwał

07:30

Wint rodziny Brożków – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

14:00

Ślub

17:15

Wypominki listopadowe za zmarłych

17:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

18:00

Msza święta gregoriańska za zmarłych zgłoszonych na wypominki w naszym Franciszkańskim Sanktuarium

18:00

+ Andrzeja Gumułkę (tatę) i Andrzeja Gumułka (syna) – rezerwacja