Intencje – lipiec 2019

01/07/2019 poniedziałek

św. Ottona z Bambergu, biskupa; św. Teobalda z Provins, pustelnika

godzina intencja
07:00 Za Renatę – Msza św. dziękczynna za udaną operację i wyleczenie z ciężkiej choroby, a Jacka za uzdrowienie z choroby alkoholowej
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 + Haliny Białas

02/07/2019 wtorek

Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej; św. Bernardyna Realino, kapłana; Najświętszej Maryi Panny Kodeńskiej Matki Jedności; Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 W 25 rocznicę ślubu Anety i Bogdana – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. REZERWACJA.

03/07/2019 środa

święto św. Tomasza Apostoła

godzina intencja
07:00 propia o. Tomasz ofm
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 Msza św. zbiorowa za zmarłych zgłoszonych na kartkach do zakrystii

04/07/2019 czwartek

św. Elżbiety Portugalskiej, królowej; bł. Piotra Jerzego Frassatiego, tercjarza;

godzina intencja
07:00 + Jana i Katarzynę Bartos od córki z rodziną .
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
09:00 odwiedziny chorych
17:30 Różaniec
18:00 Za małżeństwo Annę i Mariusza Zagałów – o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

05/07/2019 piątek

św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy;

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne.
07:00 Za mieszkańców Woli Libertowskiej – z racji poświecenia pól w Woli Libertowskiej
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 + Roberta Gomułke 3 rocznicy śmierci od mamy.

06/07/2019 sobota

Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy i zakonnicy;

godzina intencja
07:00 + Franciszek i Józefa Szwej zmarłych z rodzin Witkowiczów, Ciekotów, Klimczaków, Kostuchów, Szwejów
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin

07/07/2019 niedziela

bł. Benedykta XI, papieża;

godzina intencja
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
09:00 + Helena Teofil oraz Jadwiga Słaboń
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
12:00 Za Adriannę Tasak w 1 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski
17:30 Różaniec
18:00 + Alfreda Szot

08/07/2019 poniedziałek

Wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana;

godzina intencja
07:00 O łaskę potomstwa dla wszystkich par małżeńskich – rezerwacja
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 Za Bożenę w 60 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.- intencja ofiarowana od męża

09/07/2019 wtorek

św. Weroniki Giuliani, dziewicy;

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 Za Janina i Kazimierz w 45 rocznicę ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata wspólnego małżeńskiego życia. – rezerwacja

10/07/2019 środa

św. Antoniego Peczerskiego, opata; św. Jana Gwalberta, opata

godzina intencja
07:00 + Grzegorz i Anna Omyła i zmarłych z rodziny – rezerwacja
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 Za Jasia Sobczyńskiego w 4 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

11/07/2019 czwartek

święto św. Benedykta z Nursji, opata, patrona Europy; św. Olgi Mądrej, księżnej

godzina intencja
07:00 W intencji Kacpra z okazji 18 rocznicy urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata życia.
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 + Mariusza Franczyka.

12/07/2019 piątek

Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne.
07:00 + Marian, Stanisław, Antoni, Ignacy, Florentyna, Piotr, Marianna, Władysława oraz zm z rodziny.
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 W intencji Barbary i Ryszarda z okazji 50 rocznicy ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata wspólnego małżeńskiego życia.

13/07/2019 sobota

Wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników;

godzina intencja
07:00 + Franciszkę i Nikodema Gajewskich w 19 rocznicę śmierci, oraz zmarłych z rodziny
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 + Barbarę Kaziród. REZERWACIA.
19:30 Nabożeństwo Fatimskie – Różaniec
20:00 + Krzysztofa i Ilonę Kocot.

14/07/2019 niedziela

godzina intencja
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
09:00 + Janina Banasik – rezerwacja
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
12:00 + Stanisław, Kamil Siejka i zmarłych z rodziny Świerczków. Rezerwacja
17:30 Różaniec
18:00 + Stanisław Marianna Stanisław Aniela Wróbel i zmarłych z rodziny Gałeckich.

15/07/2019 poniedziałek

Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła; św.

godzina intencja
07:00 + Grzegorza Annę Omyła, Mieczysława i Mariannę Nowak
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 + W 1 rocznicę śmierci Czesławy [Teresy] Rybczyńskiej o dar życia wiecznego.

16/07/2019 wtorek

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel; św. Marii Magdaleny Postel, dziewicy;

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 Wint Marii i Franciszka – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. REZERWACIA.

17/07/2019 środa

św. Aleksego, wyznawcy; bł. dziewic i męczennic Teresy od św. Augustyna i Towarzyszki;

godzina intencja
07:00 +Janinę, Kazimierza Stasiek, Janinę, Franciszka, Krzysztofa Bielak.
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 + Marianna Piotr Maria Marian Pustułka – rezerwacja

18/07/2019 czwartek

św. Szymona z Lipnicy, kapłana

godzina intencja
07:00 Za Wiktorka Dziura w 1 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. 3
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 + 12 rocz śm Lecha Jagieło.

19/07/2019 piątek

św. Makryny Młodszej; bł. Ludwiki z Sabaudii, zakonnicy; św. Symmacha, papieża

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne.
07:00 + Jadwigę Kociołek od Ewy Grzesiuk z mężem i rodziną.
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 + Janina i Kazimierz Nasiek, Maria i Jan, Stanisław, Józef, Antoni Leszczyńscy.

20/07/2019 sobota

Wspomnienie bł. Czesława, kapłana;

godzina intencja
07:00 W rocznicę śmierci Henryki i Romana Sikorów oraz zmarłych Dziadków.
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
14:00 ślub
17:30 Różaniec
18:00 + Ewelina Stefan i Stanisław Woźniczko

21/07/2019 niedziela

godzina intencja
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
09:00 + Marianna i Jan Furgacz, Antonina i Kazimierz oraz syn Jan Ptak, Halina Gajecka zmarłych z rodziny Furgaczów i Ptaków. Rezerwacja.
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
12:00 Wiesławę Roch w 1 rocznicę śmierci i + Józefa Roch w 20 rocznicę śmierci – od dzieci
17:30 Różaniec
18:00 Za zmarłych z rodziny Szotów Dudzik i Magierów i ks. Józefa Jarża

22/07/2019 poniedziałek

Wspomnienie św. Marii Magdaleny

godzina intencja
07:00 + Jadwigę Kociołek od Siostry z rodziną.
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 W intencji Joanny o szczęśliwy przebieg ciąży – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla niej, dziecka oraz rodziny.

23/07/2019 wtorek

święto św. Brygidy Szwedzkiej, zakonnicy, patronki Europy; św. Jana Kasjana

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 + Jacka, Jadwigę i Jana Sareckich

24/07/2019 środa

Wspomnienie św. Kingi, dziewicy; św. Krystyny z Bolseny, dziewicy i męczennicy;

godzina intencja
07:00 + Stanisławę Makieła oraz zmarłych z rodziny .
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 + Lidię i Franciszka Gruszczyńskiego.

25/07/2019 czwartek

święto św. Jakuba Starszego, Apostoła; św. Krzysztofa, męczennika

godzina intencja
07:00 + Krzysztofa Kwietnia oraz jego rodziców, Stanisławę i Piotra oraz Adama Kijas, Mariusza Pelan, Antoniego Kret, Marię i Krzysztofa Kijas.
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 + Jadwigę Goncerz od Zofii Kwiecień od rodzin Nowickich i Gorgoniów oraz Jasi z Pilicy

26/07/2019 piątek

Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny

godzina intencja
06:30 Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki roczne.
07:00 + Andrzeja, Krzysztofa Rogalów oraz zmarłych z rodziny Milejskich .
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 + Anna Gumułka w dniu imienin – rezerwacja

27/07/2019 sobota

św. Innocentego I, papieża; bł. Marii Magdaleny Martinengo, dziewicy; bł. Tytusa Brandsma, kapłana i męczennika; św. Celestyna I, papieża

godzina intencja
07:00 W intencji dzieci i rodziny – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata życia.
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
16:00 Ślub
17:30 Różaniec
18:00 + Zofia i Mieczysław Gardas

28/07/2019 niedziela

godzina intencja
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
09:00 Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Dominiki z okazji urodzin.
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
12:00 + Krystyna i Franciszek Siejka. Rezerwacja
17:30 Różaniec
18:00 + Anna Feliks Krystyna Zenon Galas i zmarli w rodziny.

29/07/2019 poniedziałek

Wspomnienie św. Marty; św. Olafa II

godzina intencja
07:00 Dziękczynna w 13 rocznicy Ślubu Wojciecha i Małgorzaty – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata życia dla nich i ich dzieci .
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 +  W rocznice śm Jana Barczyka, Stanisława i Jan Barczyki.

30/07/2019 wtorek

św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła;

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:30 + Marianna i Stanisław Pałka (gregoriańska – rezerwacja)
17:30 Różaniec
18:00 + Anna Gumułka w 8 rocznicę śmierci – rezerwacja

31/07/2019 środa

Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana; bł. Zdzisławy Schelingowej, zakonnicy

godzina intencja
07:00 W 58 rocznice urodzin Romana Kubika.
07:30 + Rober Grabowski, Stanisława Grabowska, Mikołaj i Fryderyk Grabowski, Michalina i Józef Jendros – rezerwacja
17:30 Różaniec
18:00 + Jana Pasierb oraz zmarłych z rodziny.