Intencje kwiecień 2019

Kościół Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin  Biskupice-Pilica

01/04/2019 poniedziałek

św. Noniusza Alwareza Pereira, zakonnika; św. Hugo, biskupa

godzina intencja
07:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
07:00  
07:30  
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Helenę i Stanisława Nawrot, Janinę i Kazimierza Migza, księdza Zygmunta Migza, Marka Migza, Marcina Pietrasika.
18:00 + Żurek Andrzej od brata Marka z żoną.
18:00  

02/04/2019 wtorek

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
07:30  
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 Lui Szczygieł w 5 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 Za Maje i Macieja w 7 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00  

03/04/2019 środa

św. Ryszarda de Wyche, biskupa

godzina intencja
07:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
07:00 + Wacława Seweryna oraz zmarłych z rodzin Królikowskich i Kasprzyków.
07:30  
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie – o. Pacyfik
18:00 O łaskę uzdrowienia Krzysztofa z choroby nowotworowej – o. Pacyfik
18:00 + Teresę i Romana Hopulele.
18:00 + Zofia Karoń – intencja od FRANCISZKAŃSKIEGO ZAKONU ŚWIECKIEGO.
18:00  

04/04/2019 czwartek

św. Izydora z Sewilli, biskupa i doktora Kościoła

godzina intencja
07:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
07:00 + Zmarłych z rodziny Słaboniów, Kłysów.
07:30  
09:00 odwiedziny chorych
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Zenona oraz zm z rodziny..
18:00 + Kazimierza Staśko w 6 rocznicę śmierci. Rez.

05/04/2019 piątek       –      Piątek Marcowy

św. Wincentego Ferreriusza, kapłana; bł. Julianny z Mont Cornillon, pustelnicy

godzina intencja
07:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
07:00 + Andrzeja, Krzysztofa Rogalów oraz zmarłych z rodziny Milejskich.
08:30 Godzinki o Męce Pańskiej
09:00 Droga Krzyżowa
09:30 + Kazimierz Żyła w 1 rocznicę śmierci
10:15 Gorzkie Żale i uczczenie relikwii Krzyża Świętego
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Bronisław i Marianna oraz syn Mieczysław Nawrot.
18:00 + Katarzynę i Franciszka oraz Pawła Oczków. REZERWACJA.

06/04/2019 sobota

św. Wilhelma z Paryża, opata; św. Prudencjusza, biskupa

godzina intencja
07:00 Jako wynagrodzenie Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy rodziny Panu Bogu wiadomej.
07:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
07:30 + Stefan Grzanka – od żony Zofii
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin
18:00 + Jana Kordule w 2 rocznice śmierci od żony z rodziną.

07/04/2019 niedziela

Wspomnienie św. Jana Chrzciciela de la Salle, kapłana

godzina intencja
07:30 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
09:00 + Tomasz, Grzegorz, Mariusz, Jan Bereta oraz zmarłych z rodzin Beretów i Ptaków. REZERWACJA.
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
11:45 Gorzkie Żale
12:00 Chrzest
11:30 Cisowa: Gorzkie Żale
12:00 + Wiesławę Roch od wnuczka Bartka z żoną
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Zbigniewa Gałeckiego od rodzin Witków i Dworaków.

08/04/2019 poniedziałek

św. Dionizego, biskupa i męczennika

godzina intencja
07:00 O łaskę potomstwa dla wszystkich par małżeńskich .
07:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
07:30 + Antoni w 23 rocz. śmierci, Otylia i Władysław Latacz, Balbina Franciszek Paś, Aniela Kazimierz Karoń.
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Marianna i Wojciech Grzesiak
18:00 + Teresę i Krzysztofa Kozioł od rodziny Jurczaków.

09/04/2019 wtorek

św. Gaucheriusza, kapłana; św. Marii, żony Kleofasa

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
07:30 + Danutę Mucha, Wandę i Tadeusza Opałka oraz Stanisława Opałka.
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 za Aleksander Janocha z okazji 1 rocznicy urodzin. O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej. Rez.
18:00 Za Magdalenę o dary Ducha Świętego o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

10/04/2019 środa

św. Fulberta, biskupa

godzina intencja
07:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
07:00 + Grzegorza Kociołek
07:30  
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 Zuzanna Szczepankiewicz w 18 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata życia.
18:00 + Zdzisławę Brąblik
18:00 Zbiorowa za zmarłych zgłoszonych do zakrystii i na wypominki roczne

11/04/2019 czwartek

św. Gemmy Galgani, dziewicy

godzina intencja
07:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
07:00 + Krystynę Szczerbińską oraz zmarłych z rodziny.
07:30  
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 Za Barbarę i Leszka w rocznicę ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata wspólnego życia.
18:00 + Mieczysław Łonak od żony i dzieci i wnuków

12/04/2019 piątek        –      Piątek Marcowy

św. Juliusza I, papieża; św. Zenona z Werony, biskupa

godzina intencja
07:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
08:30 Godzinki o Męce Pańskiej
09:00 Droga Krzyżowa
09:30 Za Adama z racji 60 urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
09:30  
10:15 Gorzkie Żale i uczczenie relikwii Krzyża Świętego
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 W intencji Zosi Eksner z racji 1 rocznicy urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Kucharski Józef i rodzinę Widkowiczów i Kucharskich

13/04/2019 sobota

św. Marcina I, papieża i męczennika

godzina intencja
07:00 + Ryszarda Witkowicza oraz zmarłych z rodzin Szwejów, Witkowiczów, Klimczaków, Ciekotów i Kostuchów
07:30 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 Za Zofię i Kazimierza Fabiańskich w 70 rocznica ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Zbigniewa Gałeckiego od cioci Heni i rodzin Jaworskich, Bogielów, Bednarzów.

14/04/2019 niedziela

Niedziela Palmowa – poświęcenie palm na każdej Mszy świętej

godzina intencja
07:30 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
09:00 + Ida i Janusz Pypłacz – od siostry
09:00  
11:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
11:29 Gorzkie Żale
11:30 Cisowa: Gorzkie Żale
12:00 Wiesława i Józef Roch, Antonina i Piotr Roch, Katarzyna i Izydor Świerczek
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Janina Banasik.

15/04/2019 poniedziałek

św. Anastazji i Bazylissy, męczennic

godzina intencja
07:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
07:30  
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 W int Jakuba z okazji 18 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Mieczysław Łonak od rodziny Góreckich
18:00  

16/04/2019 wtorek

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
07:30 + Mariana Kasperczyka w 1 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny .
07:30 + Stanisław Pelon – od syna Andrzeja z rodziną
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 + Jan i Aniela Drużyńscy, Jerzy i Janina Panek oraz ich rodziców.
18:00 + Marię Firek w 3 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny.

17/04/2019 środa

godzina intencja
07:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
07:30 O nawrócenie i przemianę w życiu osób z rodziny Zajczyk, Krysiuk, Kupiec, Zdanowicz, Sołtan i Stańko
07:30 + Stanisław Pelon – od koleżanek i kolegów synowej Anny z NORMA GROUP
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 W intencji Zuzanny w 3 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. REZERWACIA.
18:00 W intencji Bartosza z okazji 30 rocznicy urodzin oraz córki Juli z okazji 1 rocznicy urodzi – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Agnieszka Peda, Robert Kowal oraz zmarłych z rodziny.

18/04/2019 Wielki Czwartek

godzina intencja
17:30 Droga Krzyżowa
18:00 o. Cezary – W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.
18:00 o. Błażej   + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
18:00 o. Franciszek – propria
18:00 o. Tomasz – priopria

19/04/2019 Wielki Piątek

godzina intencja
06:30 Jutrznia z Godziną Czytań w Ciemnicy
17:00 Droga Krzyżowa ulicami Parafii
18:00 Liturgia Wielkiego Piątku – męki i śmierci Jezusa

20/04/2019 Wielka Sobota

godzina intencja
06:30 Jutrznia przy Grobie Pańskim
09:00 09:00 – 14:00 Święcenie Pokarmów
12:00 /Cisowa/ Święcenie Pokarmów
18:00 Za Adelę Hat w 90 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. – od córki, zięcia, dzieci i wnuków
18:00 + Bronisława i Franciszek Janosik, Marianna i Jan Kapuścińskich .REZERWACIA.
18:00 + Jerzy Mach i Kazimierz Kosim
18:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)

21/04/2019 Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

godzina intencja
06:00 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru
06:00 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej, łaskę zdrowia dla sióstr i braci FZŚ oraz ich rodzin
06:00 O zdrowie i błogosławieństwo i pomyślność w rodzinie Rozlach
06:00 + Jerzy i Zbigniew Gomułka .
09:00 O zdrowie i błogosławieństwo dla Genowefy i Jana.
11:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
11:00 Chrzest
12:00 /Cisowa/ + Jerzy, Jan, Józef, Adam, Małgorzata Jarzyńscy – rezerwacja
17:30 Różaniec
18:00 + Feliks Galas i zmarłych z rodziny

22/04/2019 Poniedziałek Wielkanocny

godzina intencja
07:30 + Anna i Grzegorz Omyła – rezerwacja
07:30 + Stanisław Pelon – od Marioli Doniec z rodziną
09:00 + Bogumiła i Walenty Dudek, Anna i Stanisław Mostowscy.
11:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
11:00 Chrzest
12:00 /Cisowa/ Dziękczynna z prośbą o wstawiennictwo św. Jana Pawła II i św. s. Faustyny, o błogosławieństwo Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla rodziny
12:30 Ślub:
14:00 Ślub
17:30 Różaniec
18:00 Za Dorotę i Arkadiusza w 20 rocznicę ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. Rezerwacja

23/04/2019 wtorek

Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski

godzina intencja
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego
07:00 + Zdzisława, Annę i Jana Pasierbów .
07:30 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
17:30 Różaniec
18:00 Lidię i Franciszka Gruszczyńskich
18:00 + Piotr Polewczak z racji pogrzebu – od wnuczki z rodziną

24/04/2019 środa

godzina intencja
07:00 O opiekę Matki Boskiej Częstochowskiej dla Justyny Sadowskiej i jej rodziny o zdrowie dla jej dzieci i nawrócenie męża
07:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
07:30 + Arkadiusz Mularczyk
17:30 Różaniec
18:00 W intencji Zofii i Mariana z okazji 40 rocznicy ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski – odnowienie przysięgi małżeńskiej
18:00 + Paweł Wójcik w 8 rocznice śmierci

25/04/2019 czwartek

godzina intencja
07:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
07:30 + Józef Kociołek .
07:30 + Stanisław Pelon od brata Krzysztofa z żoną i rodziną.
17:30 Różaniec
18:00 O nawrócenie i szczęśliwą operację dla Katarzyny Zajczyk
18:00 + Marianna i Władysław Dziedzic, Kozieł Franciszek. REZERWACIA.

26/04/2019 piątek

godzina intencja
07:00 Za wstawiennictwem św. O. Pio za Artura Zajczyk, o pomoc, ochronę przed złymi Duchami i wzroście w wierze.
07:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
07:30 + Annę Seweryn, Joanny i Wojciecha Szwej, Ireny, Joanny, Wincentego, Feliksa, Stanisław Majka. Janiny i Mariana Prasełek, Kazimierę Brożek.
17:30 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
18:00 + Zygmunta Smoka w rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny.
18:00 + Stanisław Pelon – od Swatki Zofii Kowalskiej z rodziną

27/04/2019 sobota

św. Zyty, dziewicy; bł. Aszarda, biskupa

godzina intencja
07:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
07:30 + Michalinę i Franciszka, Zenona Chat.
07:30 + Stanisław Pelon – od Ireny i Stanisława Kleciek z Szyc.
17:30 Różaniec
18:00 Za Piotra i Sebastiana i całą rodzinę – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
18:00 + Janina i Jan Jędralscy

28/04/2019 niedziela

godzina intencja
07:30 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
09:00 W 28 rocznicę ślubu Urszuli i Roberta Pawłowskich oraz ich syna Mateusza, oraz w 18 rocznicę ślubu Edyty i Pawła Pieszczyk i ich syna Bartosza – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.
11:00 Za Milenę i Dominika Koniuch w pierwszą rocznicę ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata wspólnego małżeńskiego życia – rezerwacja
12:00 + Zmarłych z rodzin Pasiów, Rochów, Rusów, Szotów i Wyrothów. Rezerwacja
17:30 Różaniec
18:00 + Wojciech i Tadeusz Sobczyński, Stanisława Jan i Zygmunt Łaksa

29/04/2019 poniedziałek

godzina intencja
07:00 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)
07:30 W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie – na Pielgrzymce – o. Błażej
07:30 + Stanisław Pelon – od szwagierki Marii w raz z rodziną Giertyczka
17:30 Różaniec
18:00 + Damian Grzanka w rocznicę śmierci – rezerwacja
18:00 + Stanisław Pelon od Jerzego Pelon z rodziną.

30/04/2019 wtorek

godzina intencja podpis
07:00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego  
07:00 Za wstawiennictwem św. Antoniego o pomoc w trwałej przemianie serca i wiernym trwaniu przy Jezusie dla Marty i Roberta Zajczyk  
07:30 + Jana i Stanisławę Kur (gregoriańska)  
17:30 Różaniec  
18:00 + Pałków, Witków, Czechów, Halinę Wodzińską. REZERWACIA.  
18:00