Intencje czerwiec

 

01/06/2020 poniedziałek

Wspomnienie NMP Matki Kościoła – Drugi Dzień Zielonych świątek

godzina

intencja

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

+ W 13 rocznicę śmierci Stefana, Jadwigę, Mariannę, Piotra Bochenkiewicz, Henryka Franciszkę, Antoniego Paciej. Rezerwacjia.

07:30

Intencja błagalna o dobrą żonę dla Patryka, o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów – od Magdy, Oli i Eweliny z rodzinami.

18:00

+ Kaziród Zuzanna od Karola i Stanisławy Sękala z rodziną.

18:35

Różaniec i modlitwy wstawiennicze w intencji powołań.

 

02/06/2020 wtorek

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:30

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

Intencja błagalna o dobrą pracę dla Patryka, o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Przyjaciółki Ewy i Anety ze Staszowa.

18:00

+ Janinę i Kazimierza Nasiek, Marię i Jana oraz synowie Józef, Stanisław, Antoni Leszczyńscy.

 

03/06/2020 środa

Wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy

godzina

intencja

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

+ Tadeusz Szyba – od rodziny Szyłusik

07:30

Dziękczynna za otrzymane łaski i błogosławieństwo, o opiekę nad rodziną Krzysztofa i Doroty, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i wsparcie Matki Bożej

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

.

18:00

+ Kaziród Zuzanna – od koleżanek i kolegów córki Renaty Konsorcium Mięsnego Okrasa z działu Produkcji.

 

04/06/2020 czwartek

św. Franciszka Caracciolo, kapłana; św. Piotra z Werony, kapłana i męczennika

godzina

intencja

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

Z okazji urodzin Elżbiety – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

07:30

O dar głębokiej wiary dla rodziny Doroty i Krzysztofa, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej w życiu codziennym

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Teresy Koniec z rodziną.

18:00

+ Kaziród Zuzanna od kolegów córki Renaty Konsorcjum Miesnego Okrasa z działu Wędzarni.

 

05/06/2020 piątek

Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa

07:00

+ Andrzeja, Krzysztofa Rogalów i zmarłych z rodziny Milejskich.

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

+ Janinę i Tomasza Latałów od Grażyny i Jacka Otrębów i Zofii i Henryka NOWAK Z RODZINAMI .

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Kaziród Zuzanna – od rodziny Kordulów i Wronów.

18:00

+ Krzysztofa , Ilonę Kocot .

 

06/06/2020 sobota

św. Norberta, biskupa; bł. Marii Karłowska, zakonnicy; św. Marcelina Józefa Champagnat, kapłana

godzina

intencja

07:00

W intencji Marka o dar nawrócenia na Boże Miłosierdzie oraz łaskę spowiedzi – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

07:00

+ Czesława w 10 rocznicę śmierci.

07:30

+ Stanisławę i Piotra Gomułków. Rezerwacja

07:30

+ Irena Mogiła (Gr.)

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin

18:00

+ Krzysztofa i Ilonę Kocot oraz zmarłych z rodziny. REZERWACJA.

 

07/06/2020 niedziela Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

17 rocznica Koronacji Obrazu Matki Bożej Śnieżnej

godzina

intencja

07:30

Za Wojciecha Płoszaj w 24 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. Od rodziców i rodzeństwa.

07:30

+ Janinę i Antoniego Rusów, Elżbietę i Jana Imiołków.

09:00

+Zofię i Jana Miąsko, Józef Janosik oraz zmarłych z rodziny Miąsków, Gacków, Janosików, Królów, REZERWACJA.

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Kaplica w Cisowej/ + Stanisław Roch w 7 rocznicę śmierci. Rezerwacja

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

 

08/06/2020 poniedziałek

Wspomnienie św. Jadwigi Królowej

godzina

intencja

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

+ Antoniego Latacz, Balbinę i Franciszka Paś, Albinę i Mariannę Rapacz.

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

Za Lucynę i Józefa Wieczerzaków w 30 rocznicę ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski , oraz podziękowanie za szczęśliwe rozwiązanie Joanny i zdrowie dla niej i dziecka.

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Dawida Łączkowskiego z rodziną .

18:00

+ Roman Drąg w 4 rocznicę śmierci i zm. z rodz. Drągów Górnickich i Miśtów

18:35

Różaniec i modlitwy w intencji powołań.

 

09/06/2020 wtorek

św. Efrema Syryjczyk, diakona i doktora Kościoła

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

+ Helenę Gomułkę w rocznicę śmierci

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Swatów z Łaz.

18:00

+ Janinnę Banasik, Alfredę Kordaszewską.

 

10/06/2020 środa

Wspomnienie bł. Bogumiła-Piotra, biskupa; bł. Jana Dominici, biskupa

godzina

intencja

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

+ Adolf Mossór oraz zmarłych z rodziny.

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od kolegów i koleżanek z firmy Aluron.

18:00

+ Anielę, Jana, Kazimierza Łągiewka, Natalię, Annę, Jana, Wacaława Wałek, Wiesława Skowronek.

 

11/06/2020 czwartek      
Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało

 

godzina

intencja

07:30

+ Irena Mogiła (Gr.)

09:00

W 1 rocznicę urodzin Kacperka Kosima oraz 4 rocznicę urodzin Karolka Kosima – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla nich oraz ich bliskich.

11:00

W intencji FRANCISZKAŃSKIEGO ZAKONU ŚWIECKIEGO – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata posługi przy tutejszym klasztorze franciszkańskim.

 

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

Dziękczynna w intencji Danyło – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

 

12/06/2020 piątek

bł. 108 męczenników z czasów II wojny światowej

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

+ Grzegorza

07:30

+ Zdzisław i Zbigniew Pasierb

07:30

+ Dionizy i Antonina Kijas.

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Zygmunta Grzesiaka z rodziną.

18:00

+ Antoninę i Romana FINDZINSKICH oraz zmarłych z rodziny Fabiańskich.

 

13/06/2020 sobota

Uroczystość Odpustowa św. Antoniego Padewskiego

godzina

intencja

07:00

+ Stanisława Białego oraz jego rodziców i zm z rodziny.

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

09:00

+ Jana,Antoninę i Jana Gajdów.REZERWACJA.

14:30

Ślub:

16:00

Msza z błogosławieństwem dzieci

16:00

+ Antoniego Leszczyńskiego w 2 rocznicę śmierci. Rezerwacja

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

W intencji Dawida z okazji 18 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. dla niego i bliskich. rezerwacja.

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Krystyny i Mariana Mrówki z rodziną .

19:30

Nabożeństwo Fatimskie

20:00

+ Józefę i Józefa, Janinę, Antoniego, Eligiusza, Józefa, Stanisława.

 

14/06/2020 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Wiesław, Władysław Skowronek, Anielę i Jana oraz ich syna Kazimierza Łągiewka.

07:30

+ Irena Mogiła (Gr.)

09:00

+Lidię Szczepara, Stanisławę i Piotra, Antoninę, Stanisław Szafranów, Jana i Agnieszkę, Marię Karolczyków, Jana i Helenę Szczeparów, Antoninę Podsiadło.

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

13:00

Pierwsza Komunia Święta dzieci

12:00

/Kaplica w Cisowej/ Stanisław, Kamil Siejka i Henryk Nowak. Rezerwacja

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Alfredę Szot w rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny.

 

15/06/2020 poniedziałek

Wspomnienie bł. Jolenty, księżnej, zakonnicy

godzina

intencja

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

+ Reginę Łuszczak

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów – od Tamary, Ilony i Ewy.

18:00

+ Antoninę i Józefa Plutów oraz zmarłych z rodziny Kotów.

 

16/06/2020 wtorek

św. Benona, biskupa; św. Lutgardy, dziewicy; bł. Floridy Cevoli, dziewicy

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

Msza św. dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże bł. oraz opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla rodziny. rezerwacja.

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od sąsiadów Furgaczów i Szotów ze Sławniowa.

18:00

+ Wiesław Spyra w 1 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny.

 

17/06/2020 środa

Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

godzina

intencja

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

W intencji Janiny Żyły – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski od dzieci z rodzinami. Rezerwacja.

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Pracowników Urzędu Statystycznego w Chrzanowie i Krakowie.

18:00

+ Kaziród Zuzanna od rodziny Jurczaków i Dudków.

 

18/06/2020 czwartek

godzina

intencja

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

+ Grzesiak Zdzisław oraz zmarłych z rodziny Bednarzy i Grzesiaków.

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od rodziny Wacławczyków.

18:40

Zakończenie oktawy Bożego Ciała – poświęcenie wianków

 

19/06/2020 piątek

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

+ Jana Słowika, Zofię i Kazimierza Gomułka.

07:30

+ Piotra Kotnisa, Helenę Kotnis, Stanisława Biedronia, Jarosława  Kończyka oraz zmarłych dziadków Gomułków. Rezerwacja

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Pracowników Urzędu Statystycznego w Chrzanowie i Krakowie.

18:00

+ Zofia i Mieczysław Gardas.

 

20/06/2020 sobota

bł. Benigny, dziewicy i męczennicy; św. Wincenty Gerozy, dziewicy; bł. Jana Gavana, kapłana i męczennika

godzina

intencja

07:00

+ Genowefę i Klemensa oraz Zenona Szczerbików.

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

W intencji Sebastiana z okazji 33 rocznicy urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Rodziny Żaków i Poganów.

18:00

+ Władysław Szczepara oraz zmarłych z rodziny.

 

21/06/2020 niedziela

Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika; Najświętszej Maryi Panny Opolskiej; Najświętszej Maryi Panny z Góry Iglicznej, Przyczyny naszej radości

godzina

intencja

07:30

W intencji Sebastiana z okazji urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. rezerwacja.

07:30

+ Irena Mogiła (Gr.)

09:00

+ Alicję i Wiktora Sobczyńskich.

11:00

Msza święta rocznicowa dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do Pierwszej spowiedzi i komunii świętej.

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Kaplica w Cisowej/ + Franciszek Pustółka, Józefa i Franciszek Kijas. Rezerwacja

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Mariannę i Feliksa, Kazimierza Kłęków, Wiktora i Leonię Pielków, Edwardę Brudka, Macieja Półtoraka oraz zmarłych z rodziny Szwagrzyków i Kłęków.

 

22/06/2020 poniedziałek

św. Paulina z Noli, biskupa; św. Jana Fishera, biskupa i Tomasza More – męczenników

godzina

intencja

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

+ Zenona Gajda, Marianna i Jan Mogieła.

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów – od rodziny Kwaśniaków i Pelonów.

18:35

Modlitwy wstawiennicze w intencji powołań.

 

23/06/2020 wtorek

św. Józefa Cafasso, kapłana

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

+ Henryka i Helenę, Włodzimierz, Wiesława Witkowiczów. rezerwacja.

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Rodziny Korcipa ze Sławniowa.

18:00

+ Mariannę i Józefa Kocot. REZERWACJA.

 

24/06/2020 środa

Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

godzina

intencja

07:00

+ Krzysztofa Latałe oraz zm z rodziny.

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

+ Tadeusz Madej, Władysława i Władysław Piechulscy.

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Nauczycieli i Emerytów

18:00

+ Janinę Urgańską .rezerwacja.

 

25/06/2020 czwartek

bł. Doroty z Mątowów; św. Wilhelma z Vercelli, opata; Najświętszej Maryi Panny Gostyńskiej; bł. Marii Lhuilier, dziewicy i męczennicy

godzina

intencja

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

+Jana Gomułkę i Jana Omyłę

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Małgorzaty i Pawła Podmokłych z rodziną .

18:00

+ Luberda Jan i Janina oraz zmarłych z rodziny Małotów. rezerwacja.

 

26/06/2020 piątek

św. Josemaríí Escrivá de Balaguer, kapłana

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

+ Janinę i Tomasza Latałów od Władysława i Tadeusza Jurczaków.

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Marianna i Władysław Dziedzic, Marianna i Marian Skorupa. rezerwacja.

18:00

+ Augusty Wojsik w rocznicę śmierci oraz zmarłą Henrykę.

 

27/06/2020 sobota

Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy

godzina

intencja

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

+ z rodzin Perzyńskich i Łuszczaków

07:30

+ Alojzego Latacza w 4 rocznicę śmierci od rodziny.

12:00

Msza  św. rocznicowa Antoniego Ostrowskiego. Rezerwacja od Dziadka Fabiańskiego

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

Za Wiktorie w 15 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. rezerwacja

18:00

+ Janinę, Jana, Kazimierza, Jacka.

 

28/06/2020 niedziela

Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika

godzina

intencja

07:30

+ Marian, Karol, Jerzy Szwed, Marianna Lach, Ignacy i zmarli z rodziny Wieczorek, Ignacy Kosmala

07:30

+ Irena Mogiła (Gr.)

09:00

W intencji Wiesławy i Zdzisława – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Kaplica w Cisowej/ Za Monikę i Rafała Zagała w 15 rocznicę ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata małżeńskiego życia.

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Bogumiłę i Walentego Dudek , Annę i Stanisława Mostowskich.

18:00

+ Andrzej Kyć

 

29/06/2020 poniedziałek

Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

godzina

intencja

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

09:00

+ Piotra z okazji imienin oraz Michalinę Małysów. REZERWACIA.

09:00

+ Mariannę, Zenona, Piotra, Józefę Kotnisów, oraz zmarłych z rodziny Pietrzyków i Stradomskich

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

Propria im. br. Pawła

18:00

+ Pawła Dąbrowskiego i zmarłych z rodziny – rezerwacja

18:00

+ Juliannę i Zygmunta Ziajów oraz zm z rodziny.

 

30/06/2020 wtorek

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Irena Mogiła (Gr.)

07:30

Za Magdalenę Płoszaj w 28 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. Od rodziców i rodzeństwa.

07:30

+ Halinę Białas

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Kaziród Zuzanna od swatów Wiejatów.

18:00

+ Władysława i Janinę Białeckich oraz Władysław Kossowski.