Intencje – czerwiec 2021

01/06/2021 wtorek

godzina

intencja

07:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

07:00

+ Lidia Mach – od syna Grzegorza z rodziną

07:30

Za Adama o udaną operację i Boże błogosławieństwo

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

w intencji Zuzanny w 1 rocz. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo opiekę Matki Bożej Śnieżnej dla dziecka i rodziców /rezerwacja/

18:00

Za Darię Pająk w 10 rocznicę urodzin – o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski Darii i jej rodziców.

18:00

+ Bożena Koziara w rocznicę śmierci

 

02/06/2021 środa

Najświętszej Maryi Panny Krzeszowskiej, Matki Łaski Bożej

godzina

intencja

07:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

07:00

+ Lidia Mach – od syna Krzysztofa z rodziną

07:30

O łaskę nawrócenia dla Kamila, Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin.

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

09:00

Do Chorych – z posługą sakramentalną

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

Tekla, Kazimierz, Marianna, Idzi, Alfreda Szot

18:00

+ Czesława Grabowskiego i rodziny: Musialskich Kucharskich i Witkowiczów

 

03/06/2021 czwartek

Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało

godzina

intencja

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

09:00

+ Weronika, Granciszek Grabowski, Marianna, Jan, Marianna, Edward, Szywacz, Agnieszka, Antoni Głąb

11:00

Za Parafian i Dobrodziejów zaangażowanych w budowę ołtarzy i organizację procesji na Boże Ciało

11:00

Intencja dziękczynna za cud uzdrowienia, z prośbą o całkowity powrót do zdrowia dla Marcina, oraz siły dla jego mamy, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin.

11:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

11:00

+ Roman Drąg w 5 rocz. śmierci oraz zmarłych z Rodziny Drągów i Górnickich.

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Otylia i Marian Magiera

04/06/2021 piątek

godzina

intencja

06:30

Droga Światła

07:00

+ Andrzeja Krzysztofa Rogalów i rodzinę Milejskich.

07:00

+ Lidia Mach – od Szymona Gajdy

07:30

Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin dla rodziny Doroty i Krzysztofa.

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

15:00

Chrzest:

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Piotr i Helena oraz teściów i wszystkich zmarłych z Rodziny.

18:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

 

05/06/2021 sobota

Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika

godzina

intencja

07:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

07:30

+ Andrzeja Drąga w pierwszą rocznicę śmierci – od żony

11:30

Chrzest:

12:00

Chrzest:

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin

18:00

O bł Boże łaskę zdrowia, i opiekę Matki Bożej  Śnieżnej Bożą opiekę dla Karolka w 5 i Kacperka w 2 rocznicę urodzin.

 

06/06/2021 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

07:30

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

09:00

Za Filipa Grabowskiego w 1 rocznicę urodzin – o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla dziecka i rodziców.

09:00

+Stanisław i Zenona Maj.

11:00

Msza św. Rocznicowa dzieci komunijnych.

12:00

/Cisowa/ Za Izabelę Tasak w 1 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. Rezerwacja.

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Marianna w 4 rocznicę śmierci i Piotr w 17 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny Bem

 

07/06/2021 poniedziałek

godzina

intencja

07:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

07:00

+ Lidia Mach – od Teresy i Arkadiusz Kapuśniak

07:30

Msza święta statutowa, na rozpoczęcie Rady Plenarnej Prowincji 2021. Na Mszę św. serdecznie zapraszamy cały FZŚ

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Zofia i Jan Miąsko, Józefa i Józef Janosik, zmarłych z rodziny Miąsków, Gacków, Janosików, Królów

18:00

+ Krzysztof, Ilona Kocot

Rada Plenarna Zakonu – rozpoczęcie

08/06/2021 wtorek

Wspomnienie św. Jadwigi Królowej

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

Za Jana i Marię Kowalik w 30 rocznicę ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata małżeńskiego życia.

18:00

+ Henryk Pluta w rocznicę śmierci

 

09/06/2021 środa

godzina

intencja

   

07:00

+ Helena Gomułka w rocz. śm.

07:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

Za Małgorzatę – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

+Krzysztof i Ilonę Kocot.

 

10/06/2021 czwartek

godzina

intencja

07:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

07:30

Propria – z okazji przyjęcia sakramentu chrztu świętego o Boże Błog. dla o. Tomasza

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

07:30

+ Stefan Rozlach w 21 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Rozlachów – od syna

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+Szczepan Przybylik, Władysława i Mieczysław Bentkowskich, Janina Piotr i Aleksander Siedlarskich.

18:00

+ Emilii Kuszyńskiej

11/06/2021 piątek

 Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa

godzina

intencja

07:00

+ Stanisław Biały i + rodzice

07:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

09:00

+ Marian Bargieła (Gr.)

09:00

+ Ireneusz Paś – od siostry Teresy z Mężem

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

W intencji Danyło Haliw- w rocz. urodzin  Msza Święta dziękczynna, o błogosławieństwo Boże, opiekę Bożą oraz wszelkie laski Boże i wstawiennictwo Matki Bożej i św. Józefa.

18:00

+ Genowefa i Wojciech Mendak, zmarłych z rodzin Lataczów i Mendaków.

 

12/06/2021 sobota

bł. 108 męczenników z czasów II wojny światowej

godzina

intencja

07:00

+ Irenę Popiel w rocz.  śmierci i Franciszkę i Józefa Popiel.

07:00

+ Antonina i Donizy Kijas

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

07:30

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

14:00

Ślub:

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Antonina Józef Pluta i zmarłych z rodziny Kotów z Irządz

18:00

+ Zofia Płoszaj, Irena, Mieczysław Mogiła

 

13/06/2021 niedziela

Odpust  św. Antoniego Padewskiego, kapłana i doktora Kościoła

godzina

intencja

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

07:30

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

09:00

+ Lidia Szczepara, Stanisława Piotr Antonina Stanisław Szafran, Jan Agnieszka Maria Karolczyk Jan Helena Szczepara Antonina Podsiadło

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Cisowa/ + Stanisław Kamil Siejka, Henryk Nowak. Rezerwacja.

16:00

Msza święta z błogosławieństwem dzieci

16:00

O Boże błogosławieństwo w rodzinie Brożek

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+Józef, Józefa, Janina, Amtoni, Józef, Stanisław i Eligiusz.

19:30

Różaniec fatimski – prowadzi FZŚ

 

Suma odpustowa

20:00

+ Jan Antonina Jan Gajda

20:00

+ Arkadiusz Mularczyk w 30 rocz. śmierci

 

14/06/2021 poniedziałek

godzina

intencja

07:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

07:00

+ Ireneusz Paś – od siostrzenicy Beaty z rodziną

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

07:30

+Halina Janoska

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+Honorata i Kazimierza Łodowy w 3 rocznicę śmierci. i zmarłych rodziny Pikuta

18:00

+ Antoni Leszczyński – z okazji imienin

 

15/06/2021 wtorek

18 rocznica koronacji cudownego obrazu
 Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Ireneusz Paś – od siostrzeńców Mariusza i Sławomira z rodzinami

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

07:30

+ Anna i Zbigniew Sołtysik w 1 rocznicę śmierci i Jacka Sołtysika

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+Aniela, Kazimierz, Jan, Roman, Aniela Karoń. Balbinka i Franciszek Paś

18:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

 

16/06/2021 środa

godzina

intencja

07:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

07:00

+ Ireneusz Paś – od rodziny Raczek

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

07:30

+ Ireneusz Paś – od Marii i Franciszka Rusów w Cisowej

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

Za Andrzeja, Anetę, Julji i Macieja – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

+ Władysław Błaszczyk i rodziców Czesław i Katarzyna Błaszczyk, Stanisława i Piotr Józef Ludwik i Zofia Szczybalscy

 

17/06/2021 czwartek

Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika

godzina

intencja

07:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

07:00

+ Ireneusz Paś – od Aleksandry i Adama Rozlach

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

07:30

+ Ireneusz Paś – od Bogusława Janiec

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+Zenona Szlachtę od Pawła i Asi.

18:00

+Marian Imiela od Zofii Kwiatkowskiej

18/06/2021 piątek

św. Elżbiety z Schönau, dziewicy i zakonnicy

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

07:00

 

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

07:30

Za Wojciecha, Magdalenę i Mateusza, o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

Za Andrzeja, Anetę, Juli i Macieja – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

+Zenona Szlachtę od Klaudii z Rodziną

 

19/06/2021 sobota

św. męczenników Gerwazego i Protazego

godzina

intencja

07:00

+ Władysław Janina i Władysław Szewczykowie i zmarłych z rodziny

07:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

07:30

+ Helena Piotr Kotnis w rocznicę śmierci, Jan Marian Józef Franciszka Gomułka, Stanisław Biedroń, Jarosław Kończyk

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

16:00

Ślub:

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Władysław Szczepara

 

20/06/2021 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

07:30

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

09:00

+ Janina, Kazimierz Nasiek, Maria, Jan, Józef, Stanisław, Antoni Leszczyńskich.

09:00

+ Zygmunt Kochan – od rodzin Latałów i Jurczaków

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Cisowa/ + Ks. Franciszek Pustułka, Józefa i Franciszek Kijas. Rezerwacja.

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

Za Sebastiana Sobczyńskiego w rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

 

21/06/2021 poniedziałek

godzina

intencja

07:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Marianna i Feliks, Kazimierz Kłeków, Wiktora i Leokadia Pielków, Edwarda Budka, Maciej Półtorak, Małgorzata Papaj, oraz zmarłyc z rodziny Szwagrzyków i Kłeków

18:00

+Wiktor Alicja Sobczyńskich.

 

22/06/2021 wtorek

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Ireneusz Paś – od Haliny i Andrzeja Janiec

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

18:00

+ Feliks Banyś w rocznicę śmierci

 

23/06/2021 środa

godzina

intencja

07:00

+ Janinę Piłka, Jana Mędreckiego, Jakuba Szlachcica, Jana Kaziroda

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

07:30

 

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Józef Gołąb od córki z rodziną

18:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

 

24/06/2021 czwartek

godzina

intencja

07:00

+ Jan Gomułka i Jan Omyła

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

07:30

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Grzegorza Wałek, Anielę, Jana Kazimierza Łągiewka, Wiesława Skowronek, Natalę Jana Annę Wacława Wałek

18:00

+ Jan Janina Luberda i z rodziny Małotów

 

25/06/2021 piątek

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Augustyn Wojsyk w rocznicę śmierci i żonę Henrykę

18:00

+Ferdynand Andrzej Dudek

26/06/2021 sobota

godzina

intencja

07:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

16:00

Ślub:

17:05

Chrzest:

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Janina Jacek Kazimierz Jan.

18:00

+ Jan i Janina Jędralscy

 

27/06/2021 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

09:00

Za + Kazimiera i Bronisław Baran i wszystkich zm. z rodziny

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Cisowa/ + Tadeusz Żmijewski (Gr.)

13:00

Chrzest

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+Władysław i Janina Białeccy i Władysław Kposowski

 

28/06/2021 poniedziałek

godzina

intencja

07:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

Za Wiktorię 16 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

+Janina Urbańska

 

29/06/2021 wtorek

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Marian Bargieła (Gr.)

07:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

09:00

+ Piotr z okazji imienin i Michalina Małysów

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Julianna i Zygmunt Ziaja

18:00

+ Barbarę (1)

 

30/06/2021 środa

godzina

intencja

07:00

+ Tadeusz Żmijewski (Gr.)

07:30

+ Marian Bargieła (Gr.)

17:30

Nabożeństwo czerwcowe

18:00

+ Barbarę (2.)

18:00

+Jan Słowik, Zofia i Kazimierz Gomułka.