Intencje – PAŹDZIERNIK

Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin  Biskupice-Pilica

01/10/2021 piątek

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

+ Joanna Świerczewska – od koleżanek i kolegów z klasy 2B LO w Pilicy wraz z rodzicami i wychowawcą.

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

17:00

Godzinki o św. Franciszku – FZŚ

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Różę Zuzańską w 10 rocznicę śmierci, i zmarłych z rodziny Zuzańskich i Koniuchów

18:00

+Joannę świerczewską od klasy 7b wraz z wychowawcą

02/10/2021 sobota

Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów

godzina

intencja

00:00

 

07:00

+Jadwiga i Henryk Kita, Danuta Nocoń.

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

12:00

Chrzest: Jan Franciszek Koniuch

17:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu – Godzinki o św. Franciszku – FZŚ i nabożeństwo Różańcowe

18:00

Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin

18:00

+Marian, Jerzy, Karol Szwed, wszystkich ++ z Rodziny Wieczorków, Marianna Lach, Ignacy Kosmala

03/10/2021 niedziela

godzina

intencja

00:00

Charsznica Rekolekcje o. Robert

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

09:00

+ Marian Pawlik w 15 rocznicę śmierci

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

11:55

Godzinki o św. Franciszku – FZŚ

12:00

/Cisowa/ + Tadeusz Wojciech Sobczyński.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Za Renata i Andrzej Krupa w 30 rocznicę ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

Po Mszy św.

Transitus

Uczczenie chwili przejścia św. Franciszka do nieba

04/10/2021 poniedziałek

św. Franciszka z Asyżu

godzina

intencja

07:00

+ Joanna Świerczewska – od rodziny Nogieć

07:00

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

07:00

+ Zmarłych z rodzin Ochońskich i Turchanów.

15:00

+ Joanna Świerczewska – do koleżanek i kolegów z klasy 1B

Po Mszy św. na placu kościelnym błogosławieństwo zwierząt

15:00

+ Mieczysław Janiczak

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Za Pilicką Wspólnotę Tercjarzy przy tutejszym klasztorze z racji 800 lecia Franciszkańskiego Zakonu Świeckich. Z prośbą o zdrowie dla chorych i cierpiących sióstr i braci, Boże błogosławieństwo Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i Świętego Franciszka.

18:00

+Franciszek i Marianna Pająk, Franciszek i Marianna Dziedzic

18:00

+ Jarosław Gózik – Sylwii Jęderko

 05/10/2021 wtorek

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Joanna Świerczewska – od Magdaleny i Roberta z rodziną

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

07:30

+ Jadwiga Włodzimierz Garbaciak

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Za Bożenę i Grzegorza w 25 rocznicę ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

+ Franciszek Król i zmarłych z rodziny Królów

 06/10/2021 środa

godzina

intencja

07:00

+ Janina Zygmunt Jerzy Kierońscy, Helena Czesław Duda

07:00

+ Mieczysław Janiczak

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

07:30

+ Janina Nowak – od sąsiadki z ulicy 3 Maja

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+  Józef Gołąb – od córki z rodziną

18:00

+Stanisława i Władysław Kotnis.

07/10/2021 czwartek

godzina

intencja

07:00

W intencji Michała i Marty, Mikołaja i Maksymiliana Gardełów – o łaskę dobrego zdrowia i wszelkie łaski Boże oraz opiekę Bożą i błogosławieństwo Boże oraz opiekę i wstawiennictwo Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin oraz św. Józefa.

07:00

+ Joanna Świerczewska – od Dyrekcji i Pracowników firmy Adro-Styl z Konina. Rez

07:30

W 23 rocznicę śmierci Ignacego, Marianny, Józefa, Strzelców i zmarłych z Rodziny. Mieczysława Binkiewicza Wacława Patrykę Janinę Gębka, Stanisławę Mizeradzki, za zmarłych z rodzin Grelów Wierzbickich i Danuty Wierzbickiej

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

09:00

Do Chorych

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

W intencji Członków Żywego Różańca ich rodzin, o Boże błogosławieństwo i opieke Matki Bożej Śnieżnej i zmarłych o radość życia wiecznego

18:00

+ Joanna Świerczewska – od Janiny Chat

08/10/2021 piątek

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

O błogosławieństwo Boże światło Ducha św. w codziennym życiu oraz w wyborze właściwej drogi życiowej dla Jarosława Kubika

07:00

+ Joanna Świerczewska – od rodziny Dorobiszów

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

07:30

+ Janina Nowak – od Zuzanny z rodziną

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Elżbieta Krupa – od Agaty i Jania Gliniany z rodziną

18:00

+ Joanna Świerczewska – Pani Marchajskiej

09/10/2021 sobota

godzina

intencja

07:00

+Maria Szot od Rodziny Galonów i Więcków.

07:00

+ Andrzej Żyła w 2 rocznicę śmierci i Danutę Żyła

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

14:00

Ślub

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Franciszk Pietrasik, Agnieszka Leon Józefa Czesław Roch

18:00

+ Dorota Lesław Władysłław Mikoda

10/10/2021 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

07:30

+ Jarosław Gózik – od rodziny Jarosów

09:00

+ Janina i Antoni Rus, Elżbieta i Jan Imiołek.

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Cisowa/ + Stefania Nowak – od Eweliny i Damiana Drąg z dziećmi. rez.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Antoninę i Szymona, Jana Dynerowicz.

 11/10/2021 poniedziałek

godzina

intencja

07:00

+ Elżbieta Krupa – od Marii Żurek z rodziną

07:00

+ Norbert Stępień – od pracowników Służby Zdrowia w Pilicy

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

07:30

+ Janina Nowak – od koleżanki Krystyny Winiarz

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

za Barbarę i Dominika z okazji 23 rocznicy ślubu z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo. i opiekę Matki Bożej śnieżnej dla całej rodziny

18:00

+Józef i Aleksandra Goncerz.

12/10/2021 wtorek

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Elżbieta Krupa – od chrześnicy Barbary z rodziną

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

07:30

+ Janina Nowak – od Marioli Dudek z Rodziną

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Za Wojciecha Kowala – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski w życiu codziennym.

18:00

+Janina i Marian , Pawła i i wszystkich ++ z Rodziny

13/10/2021 środa

godzina

intencja

07:00

+ Elżbieta Krupa – od rodziny Latacz

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ O. Julisza Wadowskiego

18:00

+ Joanna Świerczewska – od znajomych i przyjaciół z Pilicy

19:30

Nabożeństwo fatimskie

20:00

+ Antonina, Franciszek, Jan Gomułka, Jan, Jadwiga Kocot.

20:00

+Małgorzata Węgrzyn

14/10/2021 czwartek

godzina

intencja

07:00

+ Joanna Świerczewska – od Marty z Mężem

07:00

+ Janina Nowak – od Henryki Ptak z rodziną z Sosnowca

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

07:30

+Daniela i Adolf Mossur

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Elżbieta Krupa – od Piotra Żurka z Żoną i rodziną

18:00

+ Joanna Świerczewska – rodziny Batorów

15/10/2021 piątek

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

+ Joanna Świerczewska – od Zarządu i pracowników Konsorcium Miesnego OKRASA w Pilicy

07:00

+ Janina Nowak – od sąsiadów Doleckich, Janickich, Ptak i Kot

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

07:30

Za Pawła Krężla o Boże Błogosławieństwo w nowym roku Akademickim

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

W int. Eweliny i Danyła – w 10 rocz. ślubu, Msza Święta dziękczynna, o bł. Boże, opiekę Bożą oraz wszelkie laski Boże i wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Rodzin oraz św. Józefa opiekuna św. Rodziny.

18:00

+ Marianna i Feliks, Kazimierz Kłeków, Wiktora i Leokadia Pielków, Edwarda Budka, Maciej Półtorak, Małgorzata Papaj, oraz zmarłych z rodziny Szwagrzyków i Kłeków

16/10/2021 sobota

godzina

intencja

07:00

+ Joanna Świerczewska – od Jolanty Wilczyńskiej z rodziną

07:00

+ Janina Nowak – od Cioci Józi i Eli z rodzinami

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

07:30

+ Janina Nowak – od Gajewskiego Waldemara z Rodziną

15:00

Chrzest: Ksawery Jan Kordula

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+Elżbieta Krupa Od pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Liszkach

18:00

+Teresa Koszelska od Rodziny Szczerbińskich .

17/10/2021 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

07:30

+ Stefan Wojas

09:00

+ Maria i Franciszek Bartos Franciszka i Franciszek Żak

11:00

W rocznicę w 36 śmierci bł. Ks. Jerzego Popiełuszki za członków NSZZ Solidarność,  w 40 rocz., powstania Niezależnego Samorządowego Związku Zawodowego Solidarność w int. Członków związku- o zdrowie i Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. Rezerwacja

12:00

/Cisowa/ + Jadwiga i Antoni Rus. Rezerwacja

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Za Andrzeja o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej i potrzebne łaski

18:00

+ Marianna i Jan Sopel.

 18/10/2021 poniedziałek

godzina

intencja

07:00

+ Joanna Świerczewska – od grupy Przyjaciół

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Elżbieta Krupa – od rodziny Sobockich z Turku

18:00

+Teresa Koszelska od Stanisława i Krystyny Drużyńskich wraz z dziećmi.

19/10/2021 wtorek

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Stanisław Biedroń. Rezerwacja

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Teresa Koszelska od Rodziny Godków

18:00

+ Zuzannę Kaziród w 2 rocznicę śmierci

20/10/2021 środa

godzina

intencja

07:00

+ Elżbieta Krupa – od Szymona Macałki z rodziną

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Elżbieta Krupa – od Róży i Pawła z Wałbrzycha

18:00

za ś.p. + Reginę i Tadeusza

21/10/2021 czwartek

godzina

intencja

07:00

+ Elżbieta Krupa – od Anny i Pawła Macałka z dziećmi

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Elżbieta Krupa – od Urszuli Bajda z Wałbrzycha

18:00

+ Władysław Pacia, Stanisław, Aniela, i z rodz. Kijasów

 22/10/2021 piątek

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

+ Joanna Świerczewska – od rodziny Janoskich z Zawiercia i rodziny Dunaków

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

07:30

Za Alicję Zagłoba w 1 rocznicę urodzin o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla dziecka, rodzeństwa i rodziców

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Elżbieta Krupa – od Heleny Wojas z rodziną

18:00

+ Grzegorza Omyła, zmarłych z rodziny, Mieczysława Mariannę Nowak, Andrzeja Mariannę Piątkowskich i dusze w czyśćcu cierpiące

23/10/2021 sobota

godzina

intencja

07:00

W int. Joanny – w rocz. urodzin  Msza Święta dziękczynna, o bł. Boże, opiekę Bożą oraz wszelkie laski Boże i wstawiennictwo Matki Bożej i św. Józefa.

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

07:30

Za Annę w 60 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla całej rodziny.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

Za Annę w 60 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla całej rodziny.

18:00

+ Grzegorz Omyła, Mieczysław Marianna Nowak Jana Stanisławę Jerzego Klimczak zmarłych z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące

24/10/2021 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

07:30

+ Helenę i Stefana Wyrodków i zmarłych z rodziny

09:00

+ Anielę Gruca od sąsiadów córki Danuty z bloku 4a i koleżanki Alicji

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Cisowa/ Dziękczynna za błogosławieństwo w pasiece, o zdrowie dla pszczół i pszczelarza. Rezerwacja

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Maria Latacz – od bratowej Henryki

25/10/2021 poniedziałek

godzina

intencja

07:00

+ Elżbieta Krupa – od Ewy i Mariana z rodziną

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

07:30

Za duszę Stanisławy i Władysława Wróbel, o radość przebywania w niebie.

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Maria Latacz – od siostry Zofii i siostrzenicy Katarzyny z mężem

18:00

+Maria Latacz od Koła Gospodyń z Pilicy

26/10/2021 wtorek

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Elżbieta Krupa – od Danuty Laskowskiej z rodziną

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Grzegorza i Anną Jana Natalię Omyłów, Mieczysława i Mariannę Nowak, zmarłych z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące

18:00

+ Maria Latacz – od Marceliny i Damiana z dziećmi

 

 

 

27/10/2021 środa

godzina

intencja

07:00

+ Elżbieta Krupa – od Jadwigi Smok

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Zbigniew Goncerz

18:00

+ Maria Latacz – od sąsiadki Zofii z rodziną

18:00

Za Adriana o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i potrzebne łaski

28/10/2021 czwartek

godzina

intencja

07:00

+ Elżbieta Krupa – od Anny i Franciszka Smok

07:00

Za dusze bliskich zmarłych, a także dusz nie mających z nikąd pomocy, o radość nieba.

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

+ Tadeusza Dziedzica i Tadeusza Adamczyka.

18:00

+Teresa Koszelska od Eli i Sary

29/10/2021 piątek

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

+ Elżbieta Krupa – od rodziny Byrczków

07:00

O dar nawrócenia i powrót do Pana Boga dla Kamila i Jakuba.

07:30

+ Dariusz Gajewski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo Różańcowe

18:00

W intencji Karolinki Haliw- w 2 rocz. urodzin,  Msza Święta dziękczynna, o bł Boże, opiekę Bożą oraz wszelkie laski Boże i wstawiennictwo Matki Bożej i św. Józefa.

18:00

W intencji Antoniego – w rocznicę urodzin, Msza Święta dziękczynna, o bł. Boże, opiekę Bożą oraz wszelkie laski Boże i wstawiennictwo Matki Bożej i św. Józefa.

30/10/2021 ... czytaj więcej

Ogłoszenia duszpasterskie

  1. Ogłoszenia    10.10. 2021     XXVIII Niedziela Zwykła

    1. Dziś w Kościele przypada XXVIII Niedziela Zwykła.
    2. Dziś zapowiadana zbiórka ofiar do puszek z racji XXI Dnia Papieskiego z przeznaczeniem na pomoc zdolnej i niezamożnej młodzieży tym razem z małych miejscowości.
    3. W piątek 15 października będziemy obchodzić światowy Dzień Dziecka Utraconego. Pamiętajmy w naszych modlitwach szczególnie o dzieciach, zmarłych przed urodzeniem oraz o tych które przedwcześnie zakończyły bieg życia ziemskiego. Polecajmy Ojcu także ich rodziców i rodziny. Wydział Duszpasterstwa
... czytaj więcej

Lista transmisji Mszy świętych i nabożeństw

TRANSMISJE OGÓLNOPOLSKIE

NIEDZIELA
Transmisje telewizyjne:
? godz. 7:00 ? TVP 1 (Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie ? Łagiewnikach)
? godz. 9:00 ? Polsat News (Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie)
? godz. 9:30 ? TV Trwam (Kaplica Cudownego Obrazu na Jasnej Górze)
? godz. 10:30 ? Polsat Rodzina (Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie)
? godz. 10:55 ? TVP 1 (Jasna Góra)
? godz. 13:00 ? TVP Polonia
(Zob. też: https://programtv.naziemna.info/program/audycja/Transmisja+Mszy+Świętej)

Transmisje radiowe:
godz. 9:00 ? Jedynka (Polskie Radio) ? transmisja z Bazyliki pw. św. Krzyża w Warszawie
godz. 9:00 ? Radio Maryja ? transmisja z Bazyliki pw. św. Krzyża w Warszawie
godz. 19:00 ... czytaj więcej