Intencje – marzec 2020

01/03/2020  I Niedziela Wielkiego Postu

św. Albina, biskupa; św. Feliksa III, papieża

godzina

intencja

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

07:30

+ Józef Dercz (Gr.)

09:00

+ Franciszek Król oraz zmarłych z rodziny Król. Rezerwacja.

09:00

+ Teresa i Roman Hopulele. Rezerwacja

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

Bezpośrednio po Mszy św.

Nabożeństwo Gorzkich Żali

11:40

12:00

/Kaplica w Cisowej/ Nabożeństwo Gorzkich Żali

+ Stanisław, Jerzy, Jan

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

+ Mariannę i Feliksa, Kazimierza Kłęków, Irenę i Pawła Szczepankiewicz.

02/03/2020 poniedziałek

św. Agnieszki z Pragi; bł. Karola, męczennika

godzina

intencja

07:00

+ Helenę i Jana Mędreckich.

07:30

+ Józef Dercz (Gr.)

07:30

+ Annę Rus – od rodziny Gęgotków i Kijasów

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Rodziny Korcipów.

18:00

+ Tadeusza Pacoń w 1 rocznicę śmierci oraz Urszulę Pacoń. Rezerwacja.

18:35

Modlitwy wstawiennicze w intencji powołań.

03/03/2020 wtorek

św. Kunegundy, zakonnicy; św. Marii Katarzyny Drexel, dziewicy

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Annę Rus – od Zofii Kwiatkowskiej

07:30

+ Józef Dercz (Gr.)

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Teresy i Marysi z rodziną.

18:00

+ Helenę Gomułka, Helenę Swiderską

04/03/2020 środa

godzina

intencja

07:00

Intencja wynagradzająca dwóm Najświętszym Sercom, przez czyste serce św. Józefa, św. Jana Pawła II i św. Marii Magdaleny.

07:30

+ Józef Dercz (Gr.)

07:30

+ Annę Rus – bratowej Haliny z Rodziną

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Michaliny i Krystyny z Ogrodzieńca.

18:00

+ Teresę i Annę Janeczek.

05/03/2020 czwartek

św. Jana Józefa od Krzyża, zakonnika; św. Wirgiliusza z Arles, biskupa

godzina

intencja

07:00

Za rodziny Bzdęga, Adamczyk, Gawron, Helałel – od brata Izaaka

07:30

+ Józef Dercz (Gr.)

09:00

Do Chorych

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

W intencji Łukasza i Jego rodziny – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

+ Kazimierę i Józefa Maj.

06/03/2020 Piątek Pasyjny

św. Róży z Viterbo, dziewicy i zakonnicy

godzina

intencja

07:00

+ Józef Dercz (Gr.)

08:30

Koronka do Tortur Pana Jezusa w Ciemnicy

Godzinki o Męce Pańskiej

Pamiętaj Człowiecze na Jezusa …”

09:00

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

09:30

+ Janinę i Tomasza Latałów od Parafian z ul. Klasztornej, Reformackiej, Biskupic.

09:30

+ Jana i Janinę Oczków, Zofię i Wojciecha Kalamatów, Halinę Kalamat. Rezerwacja.

17:30

Nabożeństwo Drogi Krzyżowej

18:00

+ Wiktora i Alicję Sobczyńskich.

18:00

+ Kazimierza ,Jana ,Janinę, Jacka. REZERWACJA.

07/03/2020 sobota

Wspomnienie św. męczennic Perpetui i Felicyty

godzina

intencja

07:00

W intencji Marka o dar nawrócenia na Boże Miłosierdzie oraz świętą spowiedź – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

07:30

+ Józef Dercz (Gr.)

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin

18:00

+ Kazimierę Władysława Nowickich

08/03/2020     II niedziela Wielkiego Postu

godzina

intencja

07:30

+ Józef Dercz (Gr.)

09:00

za Wiktorię z okazji 18 rocznicy urodzin o Boże Bł. i op. M.B.S. – rezerwacja

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

Bezpośrednio po Mszy św.

Nabożeństwo Gorzkich Żali

11:40

12:00

/Kaplica w Cisowej/ Nabożeństwo Gorzkich Żali

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny. Rezerwacja

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

W rocznicę urodzin Marka – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

09/03/2020 poniedziałek

św. Franciszki Rzymianki; św. Dominika Savio

godzina

intencja

07:00

+ Stanisława Janosika od rodziny Szczerbińskich.

07:30

+ Józef Dercz (Gr.)

17:30

Droga Krzyżowa

18:00

+ Helenę, Kazimierza i Annę Zając – od córek z rodzinami i syna z rodziną

18:00

+ Franciszkę i Józefa Drozdowskich

18:35

Modlitwy wstawiennicze w intencji powołań.

10/03/2020 wtorek   ... czytaj więcej

Intencje – luty 2020

01/02/2020 sobota

godzina

Intencja

07:00

W intencji Marka o dar nawrócenia, o Boże Miłosierdzie i dobrą spowiedź, o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

08:30

12:00

Rezerwacja na cały dzień kościoła do nagrań. 

Chrzest – kaplica św. Antoniego

17:30

Nabożeństwo

18:00

Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin.

18:00

+ Kaziród Zuzanna od Pawła z rodziną.

02/02/2020 niedziela

Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej

Poświęcenie gromnic na każdej Mszy świętej

godzina

Intencja

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

07:30

+ Janinę i Tomasza Latałów od  córki i siostry Anety.

09:00

W 18 rocznicę urodzin Kacpra – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla  niego i bliskich .

11:00

W intencji naszego Chóru Klasztornego Metanoia Cordis, by Bóg im błogosławił, a Matka Boża Śnieżna otaczała płaszczem swej Macierzyńskiej Miłości

Za Parafian i dobrodziejów naszego klasztoru i sanktuarium

12:00

/Kaplica w Cisowej/ + Jana i Franciszkę Mach. Rezerwacja

17:30

Nabożeństwo

18:00

+  Mariannę i Feliksa, Kazimierza Kłęków, Wiktora i Leonię  Pielków, Edwardę Brudka, Macieja Półtoraka oraz zmarłych z rodziny Szwagrzyków i Kłęków.

03/02/2020 poniedziałek

św. Błażeja, biskupa i męczennika

godzina

Intencja

07:00

Propria

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+w 3 rocznicę śmierci Stefan Grzebieluch

18:00

+ Tomasz Nędza od rodziny Markiewiczów. rezerwacja.

18:35

Modlitwy wstawiennicze w intencji powołań.

04/02/2020 wtorek

godzina

Intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Celiny i Adama Grabowskich.

18:00

+ Stefana Kudelę w 30 rocznicę śmierci.

05/02/2020 środa

Wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy

godzina

Intencja

07:00

Intencja wynagradzająca dwóm Najświętszym Sercom, przez czyste serce św. Józefa, św. Jana Pawła II i św. Marii Magdaleny.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Kaziród Zuzanna od Kwaśniaków z Sierbowic.

18:00

+ Zofię i Stanisława.

06/02/2020 czwartek

św. Doroty, dziewicy i męczennicy

godzina

Intencja

07:00

+ Katarzynę  i Wita Osmala oraz zmarłych z rodziny.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

09:00

Do chorych

17:30

Nabożeństwo

18:00

W intencji Mirosławy z okazji urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

+ Janinę Banasik i Alfredę Kordaszewską.

07/02/2020 piątek

godzina

Intencja

06:30

Droga Krzyżowa w intencji zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od rodziny Piórko z Krzeszowic

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

W intencji Joanny i Jacka z okazji rocznicy ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. rezerwacja.

18:00

+ Franciszka i Katarzynę oraz syna Pawła Oczków, Genowefę i Apolinarego Odczyków, Czesława oraz Szczepana i Julię Szwejów.

08/02/2020 sobota

św. Hieronima Emiliani; św. Józefiny Bakhita, dziewicy

godzina

Intencja

07:00

+ Kaziród Zuzanna od RODZ Pietruszków.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

W intencji Magdaleny. Msza święta dziękczynna z prośbą o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski. REZERWACJA.

18:00

+ Eugeniusza Wronę – od żony Teresy rodziną

09/02/2020 niedziela

godzina

Intencja

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

09:00

Za Kamila Świerczek w 1 rocznicę urodzin – o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla niego i rodziców.

09:00

+ Gardas Władysław.

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Kaplica w Cisowej/ Za Krzysia Rus w 1 rocznicę urodzin. Rez

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Kaziród Zuzanna od Elżbiety i Krzysztofa Noconiów.

10/02/2020 poniedziałek

Wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy; bł. Alojzego Wiktora Stepinac, biskupa

godzina

intencja

07:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Zdzisławy i Krzysztofa Latała.

07:30

+ Zdzisław Szwej (Gr.)

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Edwarda Pustułkę od Bogusławy Grzesiak z rodziną

18:00

+ Kaziród Zuzanna od Janiny Król z rodziną.

18:35

Modlitwy wstawiennicze w intencji powołań.

11/02/2020 wtorek

Najświętszej Maryi Panny z Lourdes – Światowy Dzień Chorego

... czytaj więcej

Program wizyty duszpasterskiej

Program – Wizyty Duszpasterskiej 2019

od godziny 1000Piątek 27 grudnia

ul. Engliszówka,             od 1 do 12

Dzwonowice,                   od 90 do 85    i   od 79a do 81

Biskupice – Polska                    od 52 do 69

Leśniczówka i państwo Janus

od godziny 1400

ul. Klasztorna od 1 do 11  i   od 12 do 21

ul. 3-go Maja        od ... czytaj więcej

Intencje – Styczeń

01/01/2020 środa

Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Nowy Rok

godzina

intencja

07:30

W intencji Dominiki Kłys, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

09:00

Intencja wynagradzająca dwóm Najświętszym Sercom, przez czyste serce św. Józefa, św. Jana Pawła II i św. Marii Magdaleny.

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Kaplica w Cisowej/ + Stanisław Roch. Rezerwacja

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Alina Pająk (Gr.)

02/01/2020 czwartek

Wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i św. Grzegorza z Nazjanzu

godzina

intencja

07:00

+ Teresa Gruszczyńska.

07:30

W intencji Dominiki Kłys, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Alina Pająk (Gr.)

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od syna i brata Dominika z żoną i dziećmi.

03/01/2020 piątek

Odpust Parafialny Najświętszego Imienia Jezus

godzina

intencja

07:00

+ Alina Pająk (Gr.)

07:30

W intencji Dominiki Kłys, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od męża i ojca Jana.

18:00

+ Eugeniusza i Genowefę Rybczyńskich oraz zmarłych z rodziny .

04/01/2020 sobota

godzina

intencja

07:00

+ Alina Pająk (Gr.)

07:30

W intencji Dominiki Kłys, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

17:30

Nabożeństwo

18:00

Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Parafian z ulic Klasztornej, Reformackiej i Biskupic.

05/01/2020 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Andrzeja Gumułkę w 31 rocznicę śm.

07:30

W intencji Dominiki Kłys, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

09:00

+ Alina Pająk (Gr.)

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Kaplica w Cisowej/ + Józefę i Stanisława Paciej

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Kazimiera Gamrot od siostrzenic

06/01/2020 poniedziałek

Uroczystość Objawienie Pańskie – Trzech Króli

godzina

intencja

07:30

W intencji Dominiki Kłys, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

09:00

+ Mariannę i Feliksa, Kazimierza Kłęków, Irenę i Pawła Szczepankiewicz.

09:00

+ Weronikę Skrzypiciel

11:00

+ Maria i Józef Owczarz, Honorata i Marian Markiewicz

12:00

/Kaplica w Cisowej/ + Jan Aniela Zenobia Wincenty Kurpiś. Rezerwacja

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Alina Pająk (Gr.)

18:00

+ Stefana Koniec .rezerwacja.

07/01/2020 wtorek

św. Rajmunda z Penyafort; św. Lucjana

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem św. Antoniego Padewskiego

07:00

+ Alina Pająk (Gr.)

07:30

W intencji Dominiki Kłys, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Parafian z ulic Klasztornej, Reformackiej i Biskupic.

18:00

+ Kaziród Zuzanna od syna Ryszarda z żoną i córką.

08/01/2020 środa

św. Seweryna z Noricum; św. Piotra Tomasza, biskupa; św. Wawrzyńca Iustiniani, biskupa; św. Daniela Comboni, biskupa; bł. Eurozji Barban

godzina

intencja

07:00

+ Alina Pająk (Gr.)

07:30

W intencji Dominiki Kłys, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

17:30

Nabożeństwo

18:00

W int Natalki z okazji 1 rocz urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski dla niej jej rodziców i bliskich .

18:00

+ Janinę i Tomasza Latałów od Parafian z ulic Klasztornej, Reformackiej i Biskupic.

09/01/2020 czwartek

godzina

intencja

07:00

+ Anna i Lucjan Patoła.

07:30

W intencji Dominiki Kłys, o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

09:00

Do Chorych

17:30

Nabożeństwo

18:00

+ Alina Pająk (Gr.)

18:00

+  Kaziród Zuzanna od rodziny Golów.

10/01/2020 piątek

św. Grzegorza z Nyssy, biskupa i doktora Kościoła; ... czytaj więcej

Biskupice 47, 42-436 Pilica ofmpilica@onet.pl kom. służbowa 660 209 378