Intencje – Wrzesień

01/09/2021 środa

godzina

intencja

07:00

+ Jan Gomułka w rocz. śmierci

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

17:30

Różaniec i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

17:55

Chrzest

18:00

+Joannę Świerczewską od Oli i Tymoteusza Chmiel

18:00

+ Joannę Świerczewską – od Małgorzaty Ignaczak z mężem i dziećmi. rezerwacja

 02/09/2021 czwartek

godzina

intencja

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

07:00

+ Stanisławę i Antoniego Kucyperów i ich rodziców

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

09:00

Do Chorych

17:30

Różaniec

18:00

+ Stefan

18:00

+ Joanna Świerczewska – od chrzestnego z żoną i dziećmi. rezerwacja

 03/09/2021 piątek

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

07:30

+ Maria Dachowska – od Jana i Genowefy Imiołków

17:30

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18:00

+Stanisławę i Władysława i Henryka Jaros

18:00

+Joannę Świerczewską od sąsiadów z Biskupic

 04/09/2021 sobota

godzina

intencja

07:00

+ Andrzeja Kubika w 11 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny.

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

07:30

+ Michał Podsiadło (Gr.)

14:00

Ślub

16:00

Ślub

17:30

Różaniec

18:00

Msza św. w intencji próśb i podziękowań zanoszonych do Boga za pośrednictwem Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin

18:00

+ Marek Nowak w pierwszą rocznicę śmierci.

 05/09/2021 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

07:30

+ Michał Podsiadło (Gr.)

09:00

O bł. Boże , łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej Śnieżnej i Św. Józefa dla Joanny i Rafała w 6 rocznicę ślubu.

09:00

+ Maria Dachowska – od Córki Anny z mężem Wiesławem

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Cisowa/ + Franciszkę i  Piotra Jacka Nędza

17:30

Różaniec

18:00

+Stanisław Krupa, Zenon Seweryn i ++ z Rodz. Krupów, Zgadzajów, Sewerynów i Grabowskich.

06/09/2021 poniedziałek

godzina

intencja

07:00

Za rodzinę Krysi o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunkę Rodzin

07:00

+Helena, Bolesław, Włodzimierz, Henryka Skrzypicielów

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

07:30

+ Michał Podsiadło (Gr.)

17:30

Różaniec

18:00

W int. Julii Haliw- w 10 rocz. urodzin. Msza Święta dziękczynna, o błogosławieństwo Boże, opiekę Bożą oraz wszelkie laski Boże i wstawiennictwo Matki Bożej i św. Józefa.

18:00

+  Józef Gołąb – od córki z rodziną

07/09/2021 wtorek

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

17:30

Różaniec

18:00

+ Joanna Świerczewska od Rodziny Białeckich , Dachowskich i Guzek.

18:00

+Joannę Świerczewską od sąsiadów z ul. Zawierciańskiej.

08/09/2021 środa

Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

godzina

intencja

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

07:00

+ Maria Dachowska – od koleżanek i kolegów córki Ani z pracy

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

17:30

Różaniec i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18:00

+ Marianna Władysław Zdzisław Alicja i Czesław Grabowscy

18:00

+Wiktor Sobczyński w 3 rocz. śm.

09/09/2021 czwartek

godzina

intencja

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

07:00

+ Maria Dachowska – od siostry Teresy z rodziną

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

17:30

Różaniec

18:00

+ Jan i Zofia Miąsko, Józef i Józefa Janosik, i zmarłych z rodzin Miąsków Gacków Janosików i Królów

18:00

+ Joanna Świerczewska – od Ochotniczej Straży Pożarnej Pilicy

10/09/2021 piątek

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

07:00

+ Maria Dachowska – od rodziny Grabowskich

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

07:30

+Broniaława i Franciszek Szymczyk

17:30

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18:00

+Joannę Świerczewską od sąsiadów z ul. Klasztornej

18:00

+Joanna Świerczewska od Rodziny Sajdaków, Szumarów, Karoliny i Dawida Rybczyńskich , Magdaleny i Sebastiana Mokijewskich.

11/09/2021 sobota

godzina

intencja

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

07:00

+ Maria Dachowska – od rodziny Wyrodków

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

09:00

Msza św. dla Grupy Modlitewnej św. o. Pio z Sosnowca z ks. Dariuszem Karoń.

14:00

Ślub

17:30

Różaniec

18:00

W int . Wiesławy w 80 rocz. urodzin. o bł. Boże , łaskę dobrego zdrowia oraz wszelkie łaski Boże i opiekę Matki Bożej śnieżnej. int. od córek z Rodzinami.

18:00

+ Janina Jacek Kazimierz Jan

12/09/2021 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

07:30

+ Michał Podsiadło (Gr.)

09:00

+ Zmarli z rodziny Gwiazdów

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Cisowa/ + O opiekę Bożą dla Marzeny i Rafała z okazji 22 rocznicy ślubu, za Monikę i Roberta z okazji 23 rocznicy ślubu – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata życia sakramentalnego.

17:30

Różaniec

18:00

W intencji Ireny w 80 rocz. urodzin – o łaskę dobrego zdrowia bł. Boże i wszelkie łaski Boże oraz opiekę i wstawiennictwo Matki Bożej Łaskawej.

13/09/2021 poniedziałek

godzina

intencja

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

17:30

Różaniec

18:00

+ Joanna Świerczewska – od Anny i Dariusza Świerczewskich z dziećmi ze Sławska

18:00

+ Elżbietę Krupa – od Wacława i Anny Żurek

19:30

Nabożeństwo fatimskie

20:00

W intencji Panu Bogu Wiadomej

20:00

Za Olgę w 90 rocznicę urodzin – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

14/09/2021 wtorek

święto Podwyższenia Krzyża Świętego

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

09:00

+ Tadeusza Pardele

09:00

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

17:30

Różaniec

18:00

+ Joanna Świerczewska – od Joanny i Macieja Świerczewskich z dziećmi

18:00

+Elżbieta Krupa od Stanisławy Nocoń

15/09/2021 środa

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej

godzina

intencja

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

07:00

+ Maria Dachowska – od siostry Haliny

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

17:30

Różaniec i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18:00

+Władysławę i Władysława Chajdugów oraz ++ z Rodziny Opiłków.

18:00

+ Joanna Świerczewska – od Łukasza Świerczewskiego

 16/09/2021 czwartek

godzina

intencja

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

07:00

+ Maria Dachowska – od rodziny Chmura

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

17:30

Różaniec

18:00

+Joannę Świerczewską od sąsiadów z ul. Klasztornej

18:00

+ Joanna Świerczewska – od Parchańskich z Czechowic

17/09/2021 piątek

stygmatów św. Franciszka z Asyżu;

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

07:00

+ Maria Dachowska – od rodziny Beaty i Sławomira Ziębińskich

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18:00

+ Joanna Świerczewska od dyrekcji i nauczycieli Liceum Ogólnokształcącego w Pilicy

18:00

+Joannę świerczewską od Jolanty Antczak z córką Magdą i Rodziną

18/09/2021 sobota

godzina

intencja

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

07:00

+Henrykę i Mariana Trepkowie i Zofię i Władysława Szeląg

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

14:00

Ślub

17:30

Różaniec

18:00

Śp. Joanna Świerczewska od Uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Pilicy

18:00

+Helenę i Józefa Kornobis

19/09/2021 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

07:30

+ Michał Podsiadło (Gr.)

09:00

+ Antonina Stanisław Dynerowicz i Jadwiga Bąba

11:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie.

12:00

/Cisowa/ + Aniela i Franciszek Janosik. Rezerwacja

17:30

Różaniec

18:00

+ Władysław Szczepara

18:00

+ Ryszard Bubel – od rodziny Dąbrowskich

20/09/2021 poniedziałek

godzina

intencja

07:00

Za Zofię i siostrę Marię, o zdrowie i szczęśliwy powrót siostry Marii z zagranicy

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

17:30

Różaniec

18:00

+ Joanna Świerczewska – od rodziny Zagól z Czechowic

18:00

+Elżbieta Krupa od Emerytek OSM w Pilicy

21/09/2021 wtorek

godzina

intencja

07:00

W intencji próśb i podziękowań do Boga za pośrednictwem św. Antoniego z Padwy

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

07:00

Propria – o Błażej

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

17:30

Różaniec

18:00

+ Joanna Świerczewska od Mariana Findzinskiego z Rodziną

18:00

+ Joanna Świerczewska – od rodziny Sośnickich i Pawińskich

22/09/2021 środa

godzina

intencja

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

07:30

Za zmarłego męża Floriana, jego matkę i wszystkich zmarłych z obu stron- od żony i synów Piotra i Dariusza

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

17:30

Różaniec i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18:00

+ Joanna Świerczewska – od Rodziny Hauk z Biskupic

18:00

+Joannę Świerczewską od dawnej wychowawczyni ze Szkoły Podstawowej z klasą

23/09/2021 czwartek

godzina

intencja

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

07:00

 

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

17:30

Różaniec

18:00

+Joannę Świerczewską od Sąsiadów Justyny i Tomka wraz z dziećmi

18:00

+ Joanna Świerczewska – od Barbary Waldemara Natalii Pawlik z Biskupic.

24/09/2021 piątek

godzina

intencja

06:30

Droga Krzyżowa za zmarłych zgłoszonych na wypominki

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

07:00

 

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

17:30

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

18:00

+Piotr Janiczek w 6 rocz. śm.

18:00

+Joannę Świerczewską od Zosi

25/09/2021 sobota

godzina

intencja

07:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

07:30

Za Weronikę Szlachta w 18 rocznicę urodzin o Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski w dorosłym życia – od rodziców

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

16:00

Masza za Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Pilica. Rezerwacja

17:00

Godzinki o św. Franciszku – FZŚ

17:30

Różaniec

18:00

+ Bolesław w rocz. śm oraz Mariannę Sawickich oraz ich Rodziców i Rodzeństwo

18:00

+ Stanisław i Henryka Pająk

26/09/2021 niedziela

godzina

intencja

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

07:30

+ Michał Podsiadło (Gr.)

09:00

+ Janina Latała i syn Tomasz w 2 rocznicę śmierci

11:00

Adamczyk. Rezerwacja

12:00

/Cisowa/ + Zofia i Zbigniew Mystek. Rezerwacja.

17:00

Godzinki o św. Franciszku – FZŚ

17:30

Różaniec

18:00

Za Michalinę i rodziców – o zdrowie Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Śnieżnej Opiekunki Rodzin i wszelkie potrzebne łaski.

18:00

+ Arkadiusz Dziekan – od Marcina i Marty Jaworskich z córkami

27/09/2021 poniedziałek

godzina

intencja

07:00

W intencji Parafian i Dobrodziejów naszego Sanktuarium i Klasztoru, by Bóg im błogosławił, a zmarłym dał zbawienie

07:30

+ Janusz Daniszewski (Gr.)

17:00

Godzinki o św. Franciszku – FZŚ

17:30

Różaniec

18:00

+ Michał Podsiadło (Gr.)

18:00

+ Joanna Świerczewska – od koleżanek i kolegów z klasy II A z wychowawczynią

28/09/2021 ... czytaj więcej

Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia    19.09. 2021     XXV Niedziela Zwykła

  1. Dziś w Kościele przypada XXV Niedziela Zwykła. Jest to zarazem światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Modlimy się by przekaz, który otrzymujemy z mediów był budujący i zgodny z prawdą.
  2. W poniedziałek modlimy się za powołanych i o powołania do FZŚ i naszej Prowincji Zakonnej, o wytrwanie w powołaniu dla alumnów naszego seminarium, nowicjuszy i postulantów, o rozeznanie powołania dla kandydató
  3. We wtorek o godz.700 Msza św. z odczytaniem próśb i podziękowań, jakie zanosimy do Boga za wstawiennictwem św. Antoniego.
  4. We wtorek przypada święto
... czytaj więcej

Lista transmisji Mszy świętych i nabożeństw

TRANSMISJE OGÓLNOPOLSKIE

NIEDZIELA
Transmisje telewizyjne:
? godz. 7:00 ? TVP 1 (Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie ? Łagiewnikach)
? godz. 9:00 ? Polsat News (Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie)
? godz. 9:30 ? TV Trwam (Kaplica Cudownego Obrazu na Jasnej Górze)
? godz. 10:30 ? Polsat Rodzina (Świątynia Opatrzności Bożej w Warszawie)
? godz. 10:55 ? TVP 1 (Jasna Góra)
? godz. 13:00 ? TVP Polonia
(Zob. też: https://programtv.naziemna.info/program/audycja/Transmisja+Mszy+Świętej)

Transmisje radiowe:
godz. 9:00 ? Jedynka (Polskie Radio) ? transmisja z Bazyliki pw. św. Krzyża w Warszawie
godz. 9:00 ? Radio Maryja ? transmisja z Bazyliki pw. św. Krzyża w Warszawie
godz. 19:00 ... czytaj więcej